Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 26.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Walker]  
Автор Haruka_Tenou (animator)
Публикувано10.01.02 18:36



Ami da ...suglasna sum ,che komersializaciqta v nashi dni vodi vsichko i vsichki za nosovete,no ako q nqma neq ,moje bi nqma da go ima i golemiq interes
Az imam edin priqtel ,koito nqprimer haresva Yaten i spored men v tova ,che sushtestvuvat StarLights nqm nishto losho....Prosto e bil daden oshte edin shans na vseki zritel,bil toi golqm ili maluk da nameri svoq obraz vuv filmcheto....Puk bil toi i 'leko stranen'....






Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Haruka_Tenou (animator)
Публикувано10.01.02 18:40



Hmmmmmmm.............Kolko se radvam,che nai nakraq otkrih nqkoi ,koito da spodelq moeto mnenie po vuprosa






Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Haruka_Tenou]  
АвторWalker (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 01:41



Ама разбирасе, че няма нищо лошо в това повече хора да откриват нещо интересно във филмчето... Просто ми е интересно колко много се е променило от първообраза си! Не че е лошо - SUPER е! Ще ми се да погледна предхождащите го колмикси, ама как? :)
По отношение на StarLights - като гледах Sailormoon за първи път даже не можах да се ориентирам за пола им. Като казвам, че Naoko е била против, имам предвид, че е била бясна на режисьора на анимацията, че ги е направил момчета. Според нея същества от мъжки род никога не могат да бъдат sailor sehshi - и тук не мога да не се съглася с нея
Но да не критикувам любимото си филмче :)

Като се рових в i-net още преди години намарих огромен брой midi-та и 4 страхотни mp3-ки - "My Only Love" (незнам точно от кой епизод е), "Only Memory Away"(не се сещам за името, но е от епизода когат Ami щеше да заминава да учи медицина в Америка ), "Rainy Day Man" (от "A Knight To Remember") и "Stary Night" (от "Raye`s Day In The Spotlighy")
Ще бъда наверояно благодарен, ако някой ме осветли от къде мога да си сваля още!



Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Walker]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано12.01.02 15:03



Тези песнички са хубави, но са от английската версия на Sailor Moon. Японските песни са доста по-яки. Аз имам доста на компютъра, но не си спомням откъде съм ги теглил.
Комиксите Sailor Moon са откровенно жестоки! Аз имам един, оригинален на японски език, направо е разбивач!

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Haruka_Tenou (animator)
Публикувано18.01.02 12:49



Hey,a shte mi zaemesh li nqkoi put Cd-ito ,da go poslusham.....






Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Haruka_Tenou]  
Автор Haruka_Tenou (animator)
Публикувано18.01.02 12:57



А, да ......Какво стана с книгите......
Намери ли време за тях....?



Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Haruka_Tenou]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано18.01.02 15:50



Ами бих могъл да ти услужа с харда си защото нямам записвачка, но ще го измислим
За книгите- работя по въпроса

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Haruka_Tenou (animator)
Публикувано20.01.02 21:26



E nqma da sujelqvash....
Budi siguren....



Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Haruka_Tenou]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано21.01.02 01:21



Сигурен съм

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Walker]  
Автор Haruka_Tenou (animator)
Публикувано26.01.02 15:58



Hey,Walker .
A na tova popadal li si?
http://www.makenai.org/video/stars_op_theme.rm
Gledah go onzi den na RealPlayer,super e....!
I vse oshte moje da bude otvoreno za razlika ot povecheto adresi ,koito veche ne sushtestvuvat ili imat problemi.................ot drug tip....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.