Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 11.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво ви харесва/не ви харесва?  
Автор Beлинoв (зеленоок)
Публикувано15.09.01 02:51



Къде сте бе хора? Тука замря.
Я сега да ми кажете какво толкова ви харесва в мангата? Ами какво не ви харесва?
На мен ми харесва перфектния начин по който е направена. Красивите рисунки, специфичните движение. Просто цялата й прелест.
Вие сте!

В реалния свят злото не се наказва, а и доброто не се възнаграждава


Тема Re: Какво ви харесва/не ви харесва?нови [re: Beлинoв]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано15.09.01 11:03



Замря, верно си е. Е поне аз съм тука.
Харесват ми очите, краката ( не момичетата, дълги... секси... мммммм... ), косите, движенията, пейзажите. Въобще магната и анимето са много красиви. Харесва ми, че са интересни и завладяващи. Че не се стестняват дори в не най-твърдите филмчета да засегнат зрели теми...
Какво не ми харесва? Ами... Понякога, я някои сериали едни серии са много по-зле нарисувани от други.
Ако още нещо ми хрумне, ще добавям...

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"

Редактирано от Qui-Gon Jinn на 15.09.01 16:07.



Тема Re: аминови [re: Beлинoв]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано19.09.01 00:44



аз като човек на изкуството кавото и да кажа ще е изключително многословно

харесва ми самият начин на рисуване /МАНГА стилът/
стилизирани фигури и пейзажи, смяната на фона при различните смени на настроението и чувствата, слоу моушъна на моменти, лицата, косата и дрехите на героите които са направени само с игра на сенки и светлина, това че не винаги виждаш цялата картина ... но се досещаш какво става извън полезрението ти ..... е така мога да продължа до утре да се захласвам :)

ами чисто и просто като цяло Японската школа за рисуване и основното им мото "колкото е по прост и изчистен стилът толкова е по гениално произведението" винаги са ми били слабост :)

и не напоследно място озвучението - и затова предпочитам филмите на Японски със субтитри отколкото дублирани на Английски разликата е ГОЛЯМА

Only you will make the brightness dark@-`--,--


Тема Re: Какво ви харесва/не ви харесва?нови [re: Beлинoв]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 20:57



Ami za men tova e prefctnata animacia (govorja za animacia, ne za 3D). Naj-krasivite risunki spored men sa Manga. Napulno dostatuchno da sum fen na tova izkustvo. Ne mi haresva sjugetut na filmchetata (pone tezi, koito sum gledal). Pulna lipsa na smisul. Obache gotino napraveni

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Какво ви харесва/не ви харесва?нови [re: Borg]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано20.09.01 10:57



За кои филмчета става въпрос. Защото има доза истина в това, което казваш. И аз съм гледал някои, които нямат смисъл. Макар че повечето са си били с екстра сюжет.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Какво ви харесва/не ви харесва?нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 10:46



Mi tezi po TV-to. Ne im pomnja veche imenata. Imashe edno Voltron, i ThunderBurds 2010, mnogo otdavna ... za drugi v momenta ne se seshtam (ne sum i gledal mnogo).

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Какво ви харесва/не ви харесва?нови [re: Borg]  
Автор3aлyxaн (Нерегистриран)
Публикувано10.10.01 03:13



Бе к'во си гле'л ти бе
гл'й
Evangelion, Slayers ... тех ако не си гле'л нищо не си с'кивал



Тема Re: Какво ви харесва/не ви харесва?нови [re: 3aлyxaн]  
Авторjo jo (Нерегистриран)
Публикувано04.11.01 22:03



mangata e mnogo gotina men me kefi az ne sam gledala tezi Evangelion i Slaiers,no tova ne prechi nali




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.