Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 22.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хаа!! :-))))))))нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор 8H (невидим)
Публикувано05.09.01 17:25



Бъзик, бъзик, ама си важат тия закончета...врата у полето на въображениетоо... :-))

а да опитам да добавя един :

#X Закон за временната невидимост:
Невидимостта в действията колкото и съвършена да е като техническо нововъведение, е винаги очевадна...

"Дух в черупка..."



Тема Re: Хехе да се посмеете - Законите на Физиката в Манганови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор 8H (невидим)
Публикувано05.09.01 17:31



поне са спазили 30тия закон..."аура е обикновенно синя за "добрите" и червена за "лошите"

може така да се маркират и филмите вече...според духа им - в цветни опаковки...



Тема хо-хо-хонови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Пивo (завеян)
Публикувано10.09.01 01:06



Брей, много се изкефих на 20. 21 и 25

The state is the great fiction by which everybody tries to live at the
expense of everybody else


Тема Re: Хехе да се посмеете - Законите на Физиката в Манганови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор mmc_ (непознат)
Публикувано20.09.01 10:48



Трябва да се признае че хмм.. законите за които ти говориш наистина на важат в този стил.Вярно е че "нашия "винаги ще е някоя доста сложна личност( най често в доста екстравагантно обелкло и цвят на косата) която в в определени ситуации показва завидни неподозорина умения..;-)а и малко е тъпичко това че нашия винаги побеждава,винаги е прав и винаги се бори за някоя адкси хуманна идея.Пък и с драматизма малко са попрекалили..;-)Но именно това си е техния стил.Има много други форми и жанрове на изкуството било то филми ,анимация или разкази които също дразнят не по-малко с някои от своите баналности.Ако трябва да критикувасх обективно това означава че доста произведения на изкуството ще разслужат твоите критики.Както знаеш всеки влак си има пътници...Иначе трябва обаче да признаеш че самата анимация е много добре нарисувана и изпипана.Е това че малко е екстравагантна не пречи кои знае колко ...пък и по интересно е на наблюдаваш историята на някои манга герои отколкото Х-мен да речем..;-)Характерно за всяка една манга анимация е че притежава неповторима атмосфера,която понякога ,разбира се ,се налага да бъде подклаждана от някоя друга екстра(забавяне на времето,размисли на главния герои и т.н.)
Впрочем има някои доста очевидни и общи недостатъци които си пропуснала ..;-)



Тема Re: Хехе да се посмеете - Законите на Физиката в Манганови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано20.09.01 12:10



яко :)


няма пък

Тема Re: mmc_нови [re: mmc_]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано21.09.01 00:52



очевидно не си сханал/прочел някои неща :)

1 Аз не съм автора на тези закони
2 не е задължително да съм съгласна с някои от тях
3 това не е критика към Мангата а забавно четиво за фенове /защото всъщност това което тука е изложено на критика е въщност най-хубавото там :) и
4 нашият НЕ винаги побеждава - но даже и да победи то всички хора на които държи са убити, което донякъде обезмисля и сама та му победа :)
4 вообще не ме дразни нищо в Мангата :)
5 аз са друга анимация не мога да кажа че ме кефи
6 за добре нарисуваната анимация и техника - мнението ми можеш да го видиш в по долните теми
7 сигурно има хиляди пропуснати неща - можеш да ги допишеш

Only you will make the brightness dark@-`--,--



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.