Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 03.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Da go duhat nacistite...  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 17:53



Zaglavieto ima samo malko obshto s vyprosa,koito mislia da vi zadam:

Kakvo shte stane,ako nashite turskogovorimi sygrajdani reshat da prisyediniat BG (v realni granici) kym turcia,samo na bazata na istoricheskite izvori?Pomislete:
Zashto iskame da "pomognem" na macedonia,sled kato horata tam neiskat da si "pomognat"?Toest:ADSKI MNOGO HORA TAM NEISKAT DA SA BYLGARI!!!Koito jelae da jivee v BG e dobre doshyl.No kak shte obiasnite na ostanalite,che triabva da se pobylgarizirat?Opitaite pyrvo s nashite turci...Ama vnimavaite: NATO e vse oshte nablizo!



Тема Veche ne si originalen!нови [re: |lover|]  
АвторFraer (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:08



Otgovori mi na edin vqpros - koj ot nas tuk, horata, s koito ti sporish neistovo, e poddqrzhal idejata za anexija. Procheti si istorijata, za da vniknesh v ideite na istoricheskata VM(O)RO. Tuk pishat hora s intelektualen bagazh, moeto momche! idi da se izjavjavash drugade, sbarkal si mjastoto!




Тема Veche ne si originalen!нови [re: |lover|]  
АвторFraer (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:08



Otgovori mi na edin vqpros - koj ot nas tuk, horata, s koito ti sporish neistovo, e poddqrzhal idejata za anexija. Procheti si istorijata, za da vniknesh v ideite na istoricheskata VM(O)RO. Tuk pishat hora s intelektualen bagazh, moeto momche! idi da se izjavjavash drugade, sbarkal si mjastoto! Ti si po-zle dori i ot Laci, koeto naistina me uchudva i e postizhenie ...






Тема Отг: Veche нови [re: Fraer]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:13



Tuk nestava vypros koi kakvo e chel a naistina za intelekt: Nemojete li da razberete,che niama znachenie ,kakvo e bilo.Vajno e da jiveem v mir.Vse taia dali ni vikat bulgari ili makedonci...
A ti zashto ne si mi otgovoril na vyprosa,kato si takyv intelekt?



Тема Отиди да си пишеш домашните бе, дете глупавонови [re: |lover|]  
АвторХоњ Гиљ Дончевски (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:14



Това не е лексикон, синко.



Тема Отг: Отиди да си пишеш домашните бе, дете глупавонови [re: Хоњ Гиљ Дончевски]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:19



Mai neshto se iznerviate?Tova dokazva nesystoiatelnosta na vashite dovodi...Ta specialno vie ne ste upotrebili ni edin svesten argument.Iavno ne ste si pisali domashnite navremeto...
Ako spored vas s psuvni i obidi shte nakarate tezi,koito ne vi viarvat da vi poviarvat,to vie mnogo mi napomniate edno ne tolkova jelano vreme ot BG-istoria...



Тема hahahahaнови [re: |lover|]  
АвторFraer (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:36



Nekoj tuk da e kazal neshto razlichno? E, nali sme NAZI po definicija, trjabva da ni se slagat njakoi dumi v ustata, nali?



Тема Отг: hahahahaнови [re: Fraer]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:39



Otgovori mi na vyprosa i shte stane razlichno...



Тема Отг: Отиди да си пишеш домашните бе, дете глупавонови [re: |lover|]  
АвторFraer (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:40



Kakvi sa argumentite i ideite ti pak? Za rjazanite karabini maj bjaha> #PRosto ne sme gi chuli, ljubezni moj, ta da imotgovorim! Drqzh se prilichno!



Тема Отг: hahahahaнови [re: |lover|]  
АвторFraer (Нерегистриран)
Публикувано17.10.00 18:42



Za mira li - mslja che ti otgovorih! Da povtarjam li pak?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.