Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Отг: ОК, нека обобщим аргументите.нови [re: Fraer]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 14:31



Iskam da kaja,che goce delchev e imal dobri idei,no te sa bili za vremeto si...sega neshtata sa promeneni.I kogato ideite na niakoi humanen chovek popadnat v rycete na dobri provokatori,jadni za slava i vlast...stava opasno.Marx syshto e imal dobri idei->vij obache stalin.hitler e izpolzval "tyi reche zaratustra" za syzdavaneto na svoia mit za syzdavaneto na rasa ot svryhhora.No nietzsche ne e imal predvid itrebvaneto na milioni choveshki syshtestva,a neshto dosta po-razlichno.(tova mi beshe tema ta za referat na izpita po nemska literatuґra(1848-1900).Ako iskash shte ti izpratia celia referat:)))



Тема Отг: махнете го тоя от клубанови [re: П.М.]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 14:49



Hm...
Ami eto-->taka li shte ubejdavate horata,koito sa vi slovestni sypernici?S psuvni?I posle mi govorite za demokracia?Gospoda...kogato niakoi ne vi e priaten,samo zashtoto ne ste syglasni s mnenieto mu,togava bi triabvalo da izlojite vashi argumenti,s kooito da oborite negovata teza.Az se staraia da pravia tova (kyde uspiavam,kyde ne-no chovek vse pak se uchi cial jivot:)),no niakoi ot vas dokazvat,che ako doidat na vlast i niakoi se izkaje sreshtu tiah,to te s udovolstvie biha go "izhvyrlili ot kluba" (edno vreme mu vikaha izkliuchvane ot partiata) i biha mu "ebali putkata lelina" (v konclager li,kyde li?)Ami vie sami dokazvate tezata,che dosta ot vashite simpatizanti ne sa gotovi po demokratichen nachin da se nalagat nad svoite oponenti...Poveche ot po-gornoto izkazvane na g-n P.M. (koito me obviniava v anonimnost?!!!)-zdrave mu kaji:))
Az syshto moga da vi teglia edna,no taka nishto niama da postigan: shte obidia niakoi ,i kvo?Kogato vi provokiram sami razbirate ot reakciite na vashite symishlenici,che ne vsichko e nared v tehnite glavi...Moje bi tova shte vi pomogne za vbydeshte ...koi znae:)
Kazvate che sym typ,che sym maloumen,che ne sym chel nishto a samo govoria...
Dobre,no ako kaja na kostov che e typ,samo zashtoto ne sym syglasen s nego,shte promenia li neshto v BG?Mislia che ne,tovago opitaha veche mnogo hora...:)
Ot druga strana-za vas ne e mnogo udobno 10 inteligentni BG-studenti da sporiat s edin typ svoi kolega i da ne mogat da otgovoriat na edin vypros: Shtom macedonia e demokratichna suverenna dyrjava - kakvi sa vashite celi za vbydeshte?Povtariam pak:Ako makedoncite iskat da doidat v BG ili se chuvstvat bulgari,to te sa dobre doshli.No te mai neshto NEISKAT da idvat nasam...i az mai che neshto vzeh da gi razbiram...




Тема ZA PRASANJATA NA |lover| нови [re: |lover|]  
АвторTARZAN (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 16:22



Mislam deka vekje ljugeto ti izlozia mnogu argumenti, ti ne mozes da diskutiras a samo se obiduvas da ni reces deka sme najgolemi nacisti vo svetot. Dobro, iamj si go tvoeto mislenje togas - toa si e tvoe sveto pravo, no najdi si drugi forumi kade sto da prasuvas iljado pati istite stvari i sekoj pat da dobivas odgovor, ama ti pak k'o stoka da ne razbiras nisto.

EVE gi nasite CELI!
Makedonija nitu e demokraticna potpolno, nitu e suverena!

Kako moze da e demokraticna koga zborot BUGAR znaci VRAG? Koga vo srbokoministickite mediumi postoi dolznost LEKTOR, koj treba da korigira jazikot na tie sto pisuvaat (se sekjas na Orwell ili nego isto go nemas citano?). Kako kje e suverena koga sto srpskite UDBasi vladeat ekonomijata i kontrolirat politikata na partii kako SDSM i taka natamu?

Sega za drugoto prasanje. Kolku Makedonci se dojdeni vo Bugarija?
NEISKAT (prvom mislam deka na literaturen Bugarski se pisuva NE ISKAM :-)))?? Ima povekje od 1500 (iljado i petstotin) studenti od Makedonija vo Bugarskite fakulteti. Sekoja godina konkuriraat povekje i povekj posto Bugarija znaci kvalitetni univerziteti i dobri perspektivi. Ima najmalku 3000 koi dobile dvojno drzavjanstvo i sega se "grazhdani na R Bulgaria"? Ti uste Bugarski drzavjanin li si? Cini mi se deka ne si, ama ako uste si - podobro se otkazi, koga sto razbiras tie sto "NEISKAT"! TIe sto NEISKAT se site jugosloveni, ne Makedonci. Vsushtnost i tie ISKAT da doagjaat vo Bugarija, bidejki poznatiot pazar Ilienci e zgodno mesto kade sto ima mosne mongo prostor za sverc (ako si svesen sto toj poim znaci). Svercot e najomilen biznis na sekoj vistinski JUGOSLOVEN. Pobrzaj dodeka ja ima uste Jugoslavija, tamu kje ti se bendisa - moras da dobies JUGO-pasos stom NEISKAS :-)))

Ajde so zdravje od cicko ti TARZAN, CAROT NA MAJMUNITE I MK PRVOBOREC






Тема Da te poizpitam malko?нови [re: |lover|]  
АвторFraer (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 16:30



Nali nie ne znaem nishto, kazhi sega kakvi dobri idei e imal Goce spored tebe?



Тема важинови [re: Спомен]  
АвторХоњ Гиљ Дончевски (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 16:39



ХореМАК-а може да е македонския еквивалент на българския хоремаГ.

РСВ-тата бяха още по-голяма соц.класика.;-)




Тема Отг: ZA PRASANJATA NA |lover| нови [re: TARZAN]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 16:52



A be chovek (dobre li e taka?Razbirash li me?Shtoto az makedonski nemoga),zashto govorish gluposti?Ia idi na IRC #macedonia i si pogovori s tvoite hora...Tam vsichki nosiat grycki imena i edva li niakoi se interesuva ot BG.Ili shte kajesh-te sa izkliuchenie.Da ama ne sa...Vie se opitvate da se domognete do kokala,do politikata de i se mislite za mnogo veliki...Ami bydete si veliki ama pomnete,che shtom ne ste chisti v syrcata,politikata shte vi izgori.Govorish--pri vas bilo malko kofti da se narechesh bylgarin.Ami i v BG e opasno da se narechesh tyrchin,ako si blizo do niakoi ot vmro.(A v germany e opasno da se narechesh bylgarin ako si do niakoi skinar).Niama demokracia...nikyde ia niama.Ama shtom tolkova mnogo makedonci ima v BG,znachi vse pak ne e tolkova zle ,a?Ami shto ne doidat vsichki makedonci tuka,shtom sa bulgari?Neka vzemat po edin BG-pasport---ama niamash nikvi problemi s tia novi hartiiki---i stavat vednaga BG-grajdani.I ako niakoi gi zakachi v BG,SAMO zashtoto sa bulgari-ela mi se obadi.Ama te mai neshtat da doidat tuka.......a zashto li?
Nikoi neshte da mi otgovori na vyprosa:shtom ima tolkova mnogo maketa,deto iskat da sa BG-pichove,shto ne si vzemat BG-pasporti?
Imam poznati ot skopje.Ednoto momche mi e razkazvalo,kak e tam...ami po-dobre bilo ot BG.Prosto standartyt bil po-visok.I mi kaza,che ne bilo koi znae kakyv problem da si bylgarin tam.Az na koi da viarvam?Na toia moi priatel ili na edna politicheska organizacia,deto psuva tyrcite?E na zatova ti kazvam: VMRO-ne im e chista rabotata.Vsyshtnost,ia mi kaji,kakvo znachi sykrashtenieto V M R O ?



Тема Отг: ZA PRASANJATA NA |lover| нови [re: |lover|]  
АвторEl Matador (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 16:58



Vsichki makedonci sa pulni bokluci.Makedonija-kwo etova?Ritorichen wupros-iskonna bulgarska teritorija...Makedonci?-Bulgari koito govorjat na pirinski dialekt.Te si znajat kwi sa no ne si go priznawat.To si ima i prichini za towa -Koi w dneshno wreme se gordee che e bulgarin? Ritorichen vypros-nikoi



Тема Отг: Da te poizpitam malko?нови [re: Fraer]  
АвторEl Matador (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 17:02



Goce delchev si e idiot ine mi go spomenavai



Тема Mlykni beнови [re: Хоњ Гиљ Дончевски]  
АвторEl Matador (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 17:06



Ti znaesh li kwo e leksikon be?



Тема Отг: Da te poizpitam malko?нови [re: El Matador]  
АвторFraer (Нерегистриран)
Публикувано18.10.00 19:40



E, sled taja belezhka mislja, che nema kakvo poveche da obsuzhdam s tebe.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.