Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 27.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Киро е за трепаненови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано15.06.22 22:41



Айде преди да изтриеш и това, да кажа, че този път съм съгласен с тебе. Простокиро уби всякакви лежерни градски десняци, навря ги у кучия гъз. И не само, ами утрои копейкиновци и яневци. Имало е сделка Мустафа- Радев: ние (Козяк) ти помагаме да те изберат втори път, но тука имаме едно момчетии, дай им път в политиката. От което кура ми янко за България. Бруталното е, че елементарни пазарлъци не са предприети (Шенген, земеделски субсидии) срещу вдигане на ветото, това Баце нямаше да го пропусне. Сега махаме ПППП, както и чалгарите. Кой ще намаже, ясно е. И да си кажа, че така и трябва да стане. България не може да я взимат вечно за мезе в Берлин, Вашингтон и Париж! Да си е,ат м@йката!



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано15.06.22 23:01



Защо да е в затвора, заради различно мислене ли?



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.06.22 23:05



Ако не е Вацев - ще е Но?я н Чуков, ако не - ще е Иво Христов.... Червенотиквеничковчета...



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: goga]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.06.22 23:18



...щеше да е друго...
Ама за другото не му дават кинти...



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано15.06.22 23:24



Не, заради съвсем конкретни точки и алинеи и параграфи от НК, които ти би трябвало да знаеш.

***
Слава Україні!



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано15.06.22 23:33



За хулиганство става, за друго не се сещам.



Тема Re: Гога,нови [re: goga]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано15.06.22 23:38



Нали за това ти пуснах линка.
Не ги забелязвах до посещението им в Киев, даже ме дразниха с шикалкавенето на оръжието за Украйна.
То и после с тази витиевата формулировка не се почуствах удовлетворен, освен успокоението, че барем чрез посредни държави, все пак наше оръжие отива в украински ръце.
За РСМ ... чини ми се че на всеки индивид, ако не във вселената, то поне на планетата Земя може да бъде предявено обвинение за нещо ненаправено, предстоящо!
Това е чувствителна тема за много българи и именно за това се залага на нея! Търси се емоционално въздействие - "вижте ги, предатели на националните интереси". Бе кой се връзва на врели некипели... то навързани в кражбите като свински черва в държавните поръчки до една в "примери" и "възпитание" на цяло едно поколение в гешефтарство, тарикатлък, мафиотщина. Само чалгата да беше!
Нема "Магнитски", нема прокуратура, нема КПКОНПИ... разбира се ич да го нема и булдока Рашков!
Тоя последния никак не ми е симпатичен, както разбира се и БСП-то и никога не ми е била, но се хващам от неколцина дни да ги харесвам все повече и повече и Нинова и Свиленски, че и тоя полицай Б. Рашков...



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: goga]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано15.06.22 23:50



Един момент, за Мизия, Тракия и Македония всеки закъсал политик може да говори. Ти какво разбираш под Македония? Територия, която исторически принадлежи на България (както Малорусия към Русия) или обезбългарения Фиром, с който нямаме нищо общо и "вето до дупка"? Можеш ли да си формулираш индивидуалния национален интерес, свързан със сънародниците на Сашето?
Фашизъм е термин, който съвсем спокойно може да употребява днес за ксенофоби като копейкин. Нямам предвид никакви руско-съветски интерпретации.

***
Слава Україні!



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано15.06.22 23:56



Не е фашизъм това неговото, просто краен популизъм, съчетан с природен нюх.



Тема Re: Киро е за трепане [re: nikolayds]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано16.06.22 00:02



Мисля че е оперативна самостоятелност на ниво посолство в случая. Херо дойде за да разблокира ветото и да побутне някои по-дребни неща. Това е имала под ръка, това е пробутала. Беше очевидна сделка с Радев. Останалото, споменаването от Байдън, се прави с имейл до съответния п.р., стандартна процедура, по утвърдени канали. Киро като ви беше на гости, не се видя с никой, което показва че не е директна разработка на Департамента.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.