Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 13.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Киро е за трепане [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано28.06.22 21:51



Киро&Асен и Бойко са алчни до полуда, трудно ще разделят баницата. Чакат ни много тежки времена.


Трудно ще да е... Аз лично се замислям дали да не си дам гласа на К. Костадинов. Пресявям, пресявам... и не виждам изход (а винаги съм подозрителен към "нови" спасители)



Тема Re: Киро е за трепане [re: komitaO3]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано28.06.22 22:06



Сега осмислям ситуацията. Тук го няма Гешев, няма обвинения, няма задържани. Просто Киро на своя глава. Тоя на истина вярва че Митрофанова го е свалила и си отмъщава. Изключително инфантилно поведение.



Тема Re: Киро е за трепане [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано28.06.22 22:24



С него - бъди сигурен - ни чака много глад

, ако вотът ти не е просто напук, а с идеята К.К. да управлява. Бъкел не разбира от икономика и финанси.



Тема Re: Киро е за трепане [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано28.06.22 22:48



Да бъдем реалисти - няма кой.
Всички тези въздухарски приказки за борба с кюлчетата, мафията и прочие доведоха просто до това пътищата не просто да са некачествено направени, а направо разорани от липса на поддръжка, нафтата да е вече 3,99 лв (по-качествената) и т.н.

ГЕРБ са кофти, но поне имаше някакъв ред, сега е пълен колапс. Щом за половин година сегашните и още половин година Рашков преди това - не събраха годни доказателства за нещо съществено - от този храст заек няма да излезе. Убеден съм, че герб са крали, но тези точно няма никога да ги хванат.

Може би ще е най-малко зло да ни управлява гнусният шугър фейс, герб и ДБ. Всичко друго ще е ва банк и пак много популизъм, но без реални лостове за промяна към по-добро.



Тема Re: Киро е за трепане [re: goga]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано28.06.22 23:23



Ако Боко се оттегли, това ще е единствената добра и здрава комбинация със заявка за изкарване на пълен мандат.
Бетониран евроатлантизъм и възможност за излизане от икономическите неволи.



Тема Re: Киро е за трепане [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано28.06.22 23:25



Аз не бих се ангажирал с прогнози. Свалил съм доверието си от всички


Много ме кефи вица: белите нападнали и превзели горичката, червените контратакували и си я върнали, после отново белите и т.н. Накрая дошъл горския и ги изгонил
Който и да направи правителство, ще е за кратко. Този път може да не е за 6м., а за година, но не повече. Настоящите партии са пълен провал и която и да е от тях заедно и поотделно нямат капацитет да преведат държавата през тези времена. А се задава още по-тежко. Всички бият камбаната за предстояща рецесия в ЕС. Какво чудо ще произлезе от това-обикновено е някакъв Франкенщайн.

Редактирано от komitaO3 на 28.06.22 23:27.



Тема Re: Киро е за трепане [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано28.06.22 23:31



Да ти помогна малко в осмислянето. При положение, че в България има въведени санкции срещу русия, заради "специалната операция", да тръгваш да събираш благотворителни пари за "специалната операция", е ... не намирам подходящи думи, и не знам защо ти е притрябвал гешев в случая. За тебе със сигурност това е ок. Както не ти беше ок, когато френският посланик, и голям приятел на България, говореше за корупция и "гнили ябълки". Въпрос на морал, не на логика. Разбирам гледната ти точка.

***
Слава Україні!


Тема Re: Киро е за трепане [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано28.06.22 23:38



Ама малко им е, да се обесят направо на летището


Гледам, сводки си водиш кой какво и кога е казал. Да не са те зачислили към ДС-то на ДСБ-то

Редактирано от komitaO3 на 28.06.22 23:39.



Тема Re: Киро е за трепане [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.06.22 09:33



Събирайте дъждовна вода, инвестирайте в слънчеви батерии и водни контейнери, карайте велосипеди.Аз от глад няма да умра, имам си градина, да му мислят консуматорите ;)



Тема Re: Киро е за трепане [re: komitaO3]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано29.06.22 14:39



Мда, както и се очакваше:



Прокуратурата е научила от медиите за решението България да изгони 70 руски дипломати. "В прокуратурата не е получавана информация от службите за тяхна нерегламентирана дейност на територията на страната", обясни пред "Дневник" говорителят на главния прокурор Сийка Милева.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.