Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 23.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Киро е за трепаненови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано30.06.22 22:49



Не, ще поканим 50 цента, с инфлацията вече само 25, да ни пее. Вие си играйте с чукчите около огъня, ама гледайте китайците да не отвлекат жените, де.

Всичко на загуба се затваря и да го няма.



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.06.22 22:52



Ти на кой свят живееш? Имаш по-силна икономика от Германия, Италия, Гърция и прочие ли? Кой в Европа си спря руската газ? 3-4 държави общо. Сектата ви унищожава българската икономика. Но теб какво те е грижа. Не му трябвало руско посолство. Кой е тръгнал да влошава дипломатическите си отношения с Русия? Що мълчиш? САЩ ли, кой ли? Киро и любовницата му в акт на делириум измислят тази оперета, за да си "отмъстят". Шефа на ДАНС докладва, нямало е данни за 70 човека, а за много, много, много по-малко. Вие нормални хора ли сте въобще? Не сте, то е ясно.



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.06.22 22:53



Може, що да не може. Ние сме богата държава и нямаме проблем да плащаме по-скъпо.



Тема Re: Киро е за трепаненови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.06.22 22:58



Както винаги и както всеки русофоб, си застинал в 1989г, а може и по-рано. Ние не сме руска губерния, а член на ЕС и НАТО. Русия не ти е виновна за живота който живееш, колкото и житейски усилия да си хвърлил да се убеждаваш в това. Турция взел да дава за примера, която е с изцяло отворена икономика за Русия. И Гърция, която не си спря руския газ. Хлопа ви дъската здраво.



Тема Re: Киро е за трепане [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано30.06.22 23:00



"Кой е тръгнал да влошава дипломатическите си отношения с Русия? Що мълчиш?"


Нищо не мога да кажа. Нямам думи.

***
Слава Україні!


Тема Re: Киро е за трепане [re: Amateur]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано30.06.22 23:15



Ти па... Що?

Дай да им го сметнем:
В колко държави има официално 100 и кусур назначени "благодетели на мира и разбирателството"?
Колко държави изгониха по 20, 30, Чехия 40 дипломата?
С колко от тях РФ скъса отношения?

Аз бих и попитал:
Има ли година след 1999, в която руснак да не е извършил престъпление на територията на България - от убийства до кражби, контрабанди, та какво ли не.
Има ли месец от календара без руско престъпление, обида, гавра за църква, история, територия, език, азбука на ниво държавна администрация.
Има ли нещо, лев един да не сме им се издължили за кое да е? Паметник ли им съборихме, църква ли?
С какво им навредихме? Кой българин знаем да е извършил престъпление там, съден за нещо, обидил ги?

Хайде, давайте да правим сметката, кой ни е враг и кой приятел. Кой друг държавен тъпак (не, че по света са малко) си позволява да поставя под съмнение правото ни на суверенен избор - НАТО в границите от 1997...



Тема Re: Киро е за трепане [re: torlakov-93629]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано30.06.22 23:28



Едно не мога да разбера - направил си се на мъж, остани докрай такъв - защо отиваш да се молиш като пале на Нинова или пък даваш на заден ход за изцепката с руските дипломати?! Нашмъркал се, решил, че е велик, минал му махмурлука, и сега съжалява. Пълен охлюв.

Аз съм "за" да се гонят шпиони безкомпромисно, да се правят масови арести на петите колони (не само руски), но да става по съответния ред, с доказателства, със съгласуване.
И после, насрал си се пред Корнелия, не си ли мислил как ще реагира, какво си й причинил - и сега с какви очи отиваш да преговаряш за нов мандат. Невменяем.

Редактирано от goga на 30.06.22 23:31.



Тема Re: Киро е за трепане [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано30.06.22 23:33



Ти русофоб не можеш да ми кажеш на мен, защото посмъртно не можеш да натрупаш нито толкова роднини, приятели и контакти с Русия и руснаците, съмнявам се и толкова руска литература в оригинал да си изчел, да ти кажа. Ти стихотворения и песни нямаш толкова изпети.
За разлика от теб от хубавото и близкото на мен не ми се повръща.

Ние сме руска губерния, с всичките руски и антибългарски измекяри сред нас, на която й е позволено да е в ЕС и НАТО, ама със Сделано в СССР. Такъв съюзник на врага ми и аз пожелавам.
Виновна е Русия не само пред България, вече и пред целия свят и трябва да си понесе последствията.
Кога й беше изгодно, тука на Хитлер бяха фенове местните продажници.

Да не пропусна - заради Русия и никой друг ни е болката по Македония.
За Гърция и Турция си хал хабер, нямам време да ти се обяснявам. Ако малко се замислиш, как тия държави се развиват самостоятелно с американски бази и съюзи на своя територия, нямаше да ми плещиш глупости за губернатори.



Тема Re: Киро е за трепане [re: goga]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано01.07.22 00:00



Точно в това е дебилщината ; извинявай , пак ще го направя.



Тема Re: Киро е за трепане [re: kuduger965O6]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано01.07.22 06:40



И друго: Киро вече е виновен за земната гравитация, неовладяването до момента на космоса, разбира се глобалното затопляне, както и за невъзможността да контролираме природните стихии.

Киро се държи като разглезено дете... Мисли си, че ще му простят пакостите дето ги натвори. Е, това гелосано нищожество ще си пише в сивито, че е бил министър-председател и очаква да бъде възнаграден с някакъв пост другаде, че то продажбата на пробиотици е скучна и недоходоносна работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.