Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: На проф. Александарнови [re: leyte]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.06.21 21:55



Сефте на тези парламентарни избори гласувах за листата на ГЕРБ-СДС (с преференция за кандидата на СДС).



Тема Re: На проф. Александарнови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.06.21 21:55



Е, в това наистина ли вярваш:

Ако им завещая милиард евра да си ги харчат. Ако изпълня проекти за милиарди и хората ги ползват.

Боже, Боже...




Тема Re: На проф. Александарнови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано02.06.21 21:57



Не помня да са ни спирали фондове. Не помня да са ни налагали ембарго. Не помня да сме се скарали с някого. Не помня да са ми отказвали виза за някъде в тяхно време. Напротив, помня какво беше преди тях.

Всъщност, аз пак те разбирам. Знам дори, че имаш право така да говориш и не ти го оспорвам. Не се и изненадвам на реакцията ти. Тя няма и как да повлияе на живота ми за добро. Но тези двамата някак го направиха.

След 45 години соц в България 99% хората са полу-инвалиди в много отношения. Нищо не ме изненадва.



Тема Re: На проф. Александарнови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.06.21 21:58



Сефте на тези парламентарни избори гласувах за листата на ГЕРБ-СДС (с преференция за кандидата на СДС).

Прецакал си е (или тебе са те прецакали)




Тема Re: На проф. Александарнови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано02.06.21 22:02



Да, знам, че всичките ми възрастни взимат пенсия. Абсолютно всеки мой близък и познат работи някъде. Всеки лятото ходи на море, някои и в чужбина по няколко пъти, децата учат до едно и на Запад даже с пари изкарани от собствените им родители тук и не мият там чинии. Майки не работят в Гърция по къщите. Не мислех какво ще е утре. Сега вече мисля. Гледам какво се случва и мисля. Пак си готвя план Б.



Тема Re: На проф. Александарнови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.06.21 22:03



Колега, спирането на фондовете е за пропуски, а не поради политически причини. Така че какво исаш да кажеш? Ах да "На тях им ги спират, намен ги ми пускат"? Жалко ще да е ако влизаш в риториката на Вожда Боко Банкянский.




Тема Re: На проф. Александарнови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.06.21 22:06



Да, знам, че всичките ми възрастни взимат пенсия. Абсолютно всеки мой близък и познат работи някъде. Всеки лятото ходи на море, някои и в чужбина по няколко пъти, децата учат до едно и на Запад даже с пари изкарани от собствените им родители тук и не мият там чинии.

Колега, честно казано не разбирам какво искаш да кажеш с този пост?




Тема Re: На проф. Александарнови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.06.21 22:07



Трите аксиоматични фрази на маниаците на тема контрол:
1.Не е така - онака е!
2.Аз всичко знам- ти нищо не знаеш!
3.Преебал си се!





Тема Re: На проф. Александарнови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.06.21 22:12



...Боже,Боже...
Браво, научи се да пишеш името Му с главна буква!

Той ще ти даде шанс и случай да повярваш в Него още в този ти живот, защото е благ и човеколюбец.



Тема Re: На проф. Александарнови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано02.06.21 22:16



Няма значение кой, как, защо, важно е как съм се чувствал аз и дали съм заживял по-добре или по-зле. При Костов и Борисов заживях по-добре. При другите не. Което не знам (занапред) не го знам.

Аз няма да съдя Борисов. Ако тези, някои си там, различни или нови (дето той много им пречел, като на теб) не направят живота ми още по-добър, застрашат добруването в семейството ми- жална им майка! Борисов и ГЕРБ обратно не на бял кон, а на платформа от златни кюлчета.

Те затова и плюят, не правят правителство, рушат, защото са п....и, страхливи, знаят колко не ги бива за нищо. То е лесно да сочат с пръст. Чакаме делата, да видим по-доброто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.