Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 19.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: На проф. Александарнови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.06.21 19:52



Ама разбира се.



Тема Re: На проф. Александарнови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.06.21 20:09



Софмак го харесвах до момента, когато пристана на ГЕРБ. Някак си отбягвам хвалителите (макар и като заблудени) на тази шайка. Искрено се надявам софмак да е осъзнал заблудата си (с оглед и на днешните разкрития).




Тема Re: На проф. Александарнови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано02.06.21 20:55



Магнитски: "- Не ме гледай, Цветанууууффф! Не ме гледай!"



С мен се случва обратното, от твърд антиГЕРБерист, минах през... "Абе, всички да еднакви.", до днес почти симпатизант. Даже ми стават все по-симпатични.

Относно "заблудите" има една книжка, по която си блъсках главата като малък - Как се казва тази книга?
Познай!?

Бях фен и на: Совите не са това, което са!




Тема Re: На проф. Александарнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.06.21 21:00



Ама Магнитски вини някои бивши управляващи в прокарване на руски интереси. Как това ти пасва на ориентацията?



Тема Re: На проф. Александарнови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.06.21 21:03



С мен се случва обратното, от твърд антиГЕРБерист, минах през... "Абе, всички да еднакви."

Я разкажи през какво си преминал? Интересно ще да е... Просто не искам да си помисля, "че всички са еднакви" и затова да не правим избор. Избор е нужен. Според мен пъвият избор ще да е да изчегъртаме ГЕРБ, пък после да става каквото ще да е. (споделям, че съм превърженик на постулата, че не трябва да се зарява стария кладенец, преди да се направи нов, но ГЕРБ са тумор подлежащ на незабовна хирургия)




Тема Re: На проф. Александарнови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано02.06.21 21:15



"Ние сме виновни!"

Тумор подлежащ на незабавна хирургия беше, е, и ще бъде единствено Българската Комунистическа Партия с безпределното й предателство спрямо народ и държава. Нищо българско няма в нея.

Тези, които най-силно плюят и мразят до днес, реват за мъст, изчегъртане и всякаква нечовешка, ненормална практика и език за правова държава са единствено и само те с всичките им уродливи метастази.

Бойко и ГЕРБ за 10 години, с всичките им недостатъци с нищо не навредиха на народ и държава. Оставиха пари, икономика, политика, международни връзки, строежи - все неща, които аз не бих изхвърлил. Това съдя сега, когато тях ги съдят. Гледам и кой ги съди....

А?! Ти да видиш, кой бил!?



Тема Re: На проф. Александарнови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.06.21 21:21



Заради теб си наруших традицита и за разлика от предишните два президентски избори, когато на втори тур написах на бюлетината :"За никого от двамата", на предишните гласувах за кандидата Цецка Цачева, всъщност против кандидата Румен Радев.Без илюзии и го реших 36 часа преди това.



Тема Re: На проф. Александарнови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.06.21 21:26



Бойко и ГЕРБ за 10 години, с всичките им недостатъци с нищо не навредиха на народ и държава. Оставиха пари, икономика, политика, международни връзки, строежи - все неща, които аз не бих изхвърлил. Това съдя сега, когато тях ги съдят. Гледам и кой ги съди....

Колега, уважавах те (то май досега). Но с това изказване изчегърта всичките ми симпатии към теб. Божеее, те не били навредили... Просто нямам думи. (Или викаш целувката на Бойко спрямо оная кюрдка изкупува зулумите на шайката?). ГЕРБ е шайка.. (това е моето скромно мнение и няма начин да го променя. Поне в този ми живот)




Тема Re: На проф. Александарнови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано02.06.21 21:43



Може да е шайка. Може! Само че аз и само аз си знам при кого, кое управление имах пари, работа, заплата, купувах си каквото ми харесва и ходих където си искам, правех бизнес където си искам, с български фирми. Това досега бяха времената само на Костов и Борисов. При другите за спасение работих в чужди фирми или далеч от къщи.

Грам, ама (вярвай ми) грам не ме интересува какво се говори за тях. Живота си е мой и съдя само по него.

Може би си е до човека.

Ако аз докарам милиарди евра и долара да могат тукашните да са добре. Ако им завещая милиард евра да си ги харчат. Ако изпълня проекти за милиарди и хората ги ползват. Ако въртя политика с най-силните в света и те ме приемат и уважават:
Не къща в Барселона, не златни кюлчета, не готини пички за вечеря, а остров със замък на него и летище за Честната ще ми се вижда малко.
Който не ме харесва или не го одобрява... Сещаш се!



Тема Re: На проф. Александарнови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.06.21 21:49



Ако аз докарам милиарди евра и долара да могат тукашните да са добре. Ако им завещая милиард евра да си ги харчат. Ако изпълня проекти за милиарди и хората ги ползват. Ако въртя политика с най-силните в света и те ме приемат и уважават

Тиквата докарал милиарди... айде стига бе... Колегаа... направо не се си у ред.. Шайката на ГЕРБ нанесе такива щети на България, че не виждам кога ще ги преодолеем...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.