Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Следят ни ...  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано15.05.21 06:55



Снощи в пощата на форума съм получил тези писма, идеи за този борец за справедливост?

martindimitrov8888@gmail.

на много от вас с промитите мозъци ви се плаща, за да развивате пропаганда и да зомбирате наивници в този форум. Абсурдно и немислимо е да киснете с десетилетия в този форум и да си пропилявате животите само от безделие, водейки безсмислени спорове, отричайки всеки македонец или балканец, който не е с български корени. Колко ли ви се заплаща за услугите.



вие промитите мозъци, отричащи всичко що не е българско, въпреки че никога не сме били чиста нация, не си пропилявате времето и животите в тоя форум само от любов към безсмислените дискусии. Плаща ви се, за да зомбирате наивници.



Тема Re: Следят ни ...нови [re: ludo-mlado]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано15.05.21 06:57



Чудя му се на тоз "умник" доколко следи мнениета във форума и е наясно какво конкретно ми е позицията по въпроса с Македония и особено преговорите в момента и как прецени, че точно моя милост е платен пропагандатор с точно двете ми мнения седмично?

Ей, аман от идиоти под път и над път!!!



Тема Мухаханови [re: ludo-mlado]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано15.05.21 07:50







Тема Re: Следят ни ...нови [re: ludo-mlado]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано15.05.21 11:15



Кой ни плаща, държавата ли?
Виж аз като нямам дирска поща, как нищо не ми пишат.



А че моя живот си го пропилявам не от друго, а от безделие, е самата истина, кое му е абсурдното? Тва куку да не е някой работохолик?

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 15.05.21 11:17.



Тема Re: Следят ни ...нови [re: ludo-mlado]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано15.05.21 13:49



Следят разбира се. Антибългарската машина е с много разклонения и метастази. Някой е пуснал нещо на гугъл по ключови думи, излязъл му е клуба, видял е нещо от последната седмица и се е заял. А може да е просто някой бивш трол, който след дълго прекъсване е влязъл да види кво става в клуба. Не е за изключване и възможността, че в Дира се подвизаваха няколко откровено луди българи, които правеха досиета за лична употреба, ей тъй от лична злоба и омраза.



Тема Re: Следят ни ...нови [re: ludo-mlado]  
Автор mulcho ()
Публикувано15.05.21 14:11



Колеги, при положение, че сме разобличени има ли смисъл да продължаваме с маскарада? Аз съм от РО-2, борба с противодържавните елементи.



Тема бива ли така...?нови [re: mulcho]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано15.05.21 14:24



на някой плащат.. на мен.. НЕ.
платете ми туй що ми се полага
моля не игнорирайте..



що не казвате, че тук пари се къртят ;))



Тема Re: бива ли така...?нови [re: o_megas]  
Автор mulcho ()
Публикувано15.05.21 14:45



За съжаление не се гласува актуализация на бюджета и средствата ни са ограничени, но можем да ходатайстваме за орден ,,Стара планина".



Тема Re: бива ли така...?нови [re: mulcho]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано15.05.21 15:32



към него ще има ли парично поощрение;))..., ако няма.. ще го пропусна:)



Тема Re: Следят ни ...нови [re: ludo-mlado]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано16.05.21 00:46



Във форума се пускат новини много бързо, както и интересни материали. Обикновено се проверяват от някого да не са фалшиви. Дискутират се общи исторически теми. Могат да се научат много неща от другите. Атмосферата е приятна. Този човек е в някакъв филм, няма какво да му се обяснява.

Истински платен скопски плъх:










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.