Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Междувпрочемнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано01.04.21 23:11



Защото така ми харесва!
Без ЮС тези трите щяха да играят днес казанчок или четат Майн кампф. Все тая. Никой нямаше да ги знае.



Тема Re: Какво имаш предвид с този вапроснови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано01.04.21 23:13



Ааа, мен са ме лъгали

? Ти сигурно лично си бил в Чехословашко . 1 убит от нас чех има ли? А набит? А словак?
Ти в Ирак 1991г. ли беше или след 2003
Староооо, прочетена книга си. И с тия подмятки за партийно отчитане, си много ясен отдавна. Ти си знаеш.

Не е важна геополитиката, ни от мен зависи, ни от теб. Важно е типа мислене как се е формирал. Вашето поколение ръководеше прехода, вие бяхте масата гласуващи, в голяма степен днешна България е продукт на вашите мечти, действия и бездействия. Затова сте ВИЕ. Днес живеем във вашата България. Харесва ли ти?



Тема Re: Междувпрочемнови [re: komitaO3]  
Автор kuduger96506 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано01.04.21 23:22



Гърците отдавна доказаха лоялността си и единствено "Сириза" бе с леко отклонение и невидим уклон към Русия, но толкова.
Тук само като видиш гласуванията от сорта "Путин убиец ли е" или си неволен свидетел на спор като днешния и аз, честно ти казвам, на мястото на американците щях да съм много по-внимателен и мнителен към страната ни.

А България определено ми харесва, иначе нямаше да съм с еднопосочен билет от Канада и още много други, които познавам, а отатък океана не ми беше и не им беше зле.



Тема Re: Междувпрочемнови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано01.04.21 23:24



Тоест, когато не си бил свободен да избираш, са те обгрижили и ти е било биващо. Сега, когато сам избираш с кого да се събираш не ти е кеф, защото никой нищо не ти дава и не го е грижа...

Разсипа ни с тоя пример, ще знаеш.





Тема Re: Междувпрочемнови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано01.04.21 23:27



С кого си свободен да избираш? Я пак се пробвай?



Тема Re: Какво имаш предвид с този вапроснови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано01.04.21 23:29



То на вас всичко ви е ясно. Ти пръв почна, ама защо твоето право да е и право на друг или свободата за теб е различна от свободата за другите?

Почна да хабиш нерви и ще те оставя. Взе да се вживяваш, струва ми се.



Тема Re: Какво имаш предвид с този вапроснови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано01.04.21 23:37



Демек аз който обяснявам, да сме по-свободни, съм кривия, че на тия на които им харесва да си дарят суверинитета това не им харесва





Тема Re: Какво имаш предвид с този вапроснови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано02.04.21 00:02



Да, парадокс!

Както с другия ти въпрос - не е задължително да изберем едно и също, важно е да имаме възможността да избираме.

Не приемам твърдението, че влизането в съюз е форма на отказ от суверенитет! Особено в съюзи, за които се иска да се постараеш да си им на нивото. Ако не си ще те изхвърлят.

На мен тук и сега ми харесва повече от там и тогава. Не само на мен, болшинството сме за.
Уважавам правото ти да не си съгласен и усилията ти да докажеш правотата си. Няма да го загубиш спорейки с мен.



Тема Re: Какво имаш предвид с този вапроснови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.04.21 00:05



Брат, кво ниво, тия приеха Черна Гора, Албания и Северна Македония за член





Тема Re: Междувпрочемнови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.04.21 05:12



Неутралитетът на Австрия, Швейцария и Швеция е допуснат, признат, приет и т. н.. Собственото желание не е достатъчно. Много добре го знаеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.