Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Аз не мислја че било која однови [re: mulcho]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано25.02.21 12:14



Мен 12 часа ме държа на 38°, ама за цял живот я съм вдигал 2-3 пъти толкова, я не, та бая зор видях. В момента правя 48 часа от ваксинацията и вече съм ок.



Тема Re: Аз не мислја че било која однови [re: MupaM]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано25.02.21 12:19



Ами то всеки сам си решава. Моята хипотеза е, че ако не ми помогне, няма да ми навреди. На 10 май, втора доза, сертификат и хей живот, здравей, здравей

Екскурзийки де.



Тема Re: По некакво чудо аз самнови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано25.02.21 12:26



Проблемът е, че потенциалните негативи от дадена ваксина може да се появят след години.


И които твърдят, че науката е всезнаеща и всичко може да обясни, са или наивници, или брутален лъжци. Всичко е руска рулетка с игра на вероятности. Както не всички, които консумират гмо, не се разболяват веднага от рак /може и много от тях въобще да не се разболеят/, така и при ваксинирането последиците са строго индивидуални и непредсказуеми.

Но такъв е днешният живот. Мислим си , че сме безсмъртни, а не сме.

Редактирано от goga на 25.02.21 12:30.



Тема Виж сега,нови [re: komitaO3]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано25.02.21 12:39



38 за маж е нешто като 42 за жена, така че, прибери се вече, да не би Мира да ни се смее.



Тема Re: Виж сега,нови [re: SashetoBE]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано25.02.21 12:44



Ти се дупни с Астра Зенека, па че те питам





Тема Re: Виж сега,нови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано25.02.21 12:46



Сетих се за вица, дето полицаи спрели някаква жена с превишена скорост на пътя (Лили Иванова по други версии) и и казали: "Най-малко 90", а тя възмутено отговорила: "Как 90, моля ви се, на 65 години съм". ;)
Та 38 за мъж средно е като 42 за жена само за възраст и с оглед годините, които средно ти остават да живееш. Иначе изобщо не споделям женското мнение, че мъжете, като ги заболи пръст, се оплакват, пък жените търпят. Те и мъжете сигурно говорят за жените същото и пак едва ли е вярно. ;)
Ако това си имал предвид, де.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Виж сега,нови [re: MupaM]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано25.02.21 13:01



Ами мен са ми правили 15 шева на ръката, без упойка, тъй че всеки ги усеща нещата по свой си начин. Аз температура по-принцип не вдигам и за мен си беше шоково изживяване.



Тема Партизански вицнови [re: komitaO3]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано25.02.21 13:17



дедо партизанин , герој, расказва на внуците...борих ме се геројски срешту балгарите, но беха надмоштни и не плениха .... казаха ште ни стрлјат, другите плачеха и се молиха да не ги убиват а аз се држах достојно, не сам ни трепнал ... и дедо, какво стана на краја ? Кака какво ! Мен прв ме стрелјаха.

Редактирано от SashetoBE на 25.02.21 13:20.



Тема Re: Партизански вицнови [re: SashetoBE]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано25.02.21 13:22



Аз го знам по друг начин. Един ловец, ходил да стреля мечката, обаче не я улучил. И тя му казала, ще те ям или ще те еба. И всички в кръчмата, затихнали, да чуят какво е избрал ловеца. А ловеца изкрещял "Изяде ме, да ви еба майката"





Тема Re: Партизански виц [re: komitaO3]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано25.02.21 13:27



Навремето в "Каналето" ли беше, имаше една такава сценка, може би и тя е по някакъв виц. Наредени четници (примерно от четите на ВМРО ;)). Кой ранен в крака, кой в ръката, кой в рамото. Войводата един по един ги пита строго: "Боли ли?" - "Не!" - "Защо не боли?" - "Защото съм от четата на Еди-кой си войвода!". Така поредният, седнал, до него стърчи един превързан крак; не боли, защо не боли - "Защото тая нога не е моя, а е на Митре от задния ред".

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.