Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: DannyDeVito]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано12.07.20 22:36



Пич, кви комунисти, Путин и Корнела??? Гласувай за ДБ и не се интересувай за останалата сволочь, или там както се пише. Ти какво, да не си се закахърил за еф-шеснайските? По същата логика аз мога да те обявя за еволюирал фен на Доган и Каскета. Радев не е моят президент, колко пъти да го казвам, и изобщо не ме интересуват тънките сметчици на сульо и пульо, какво щяло да стане, ако. Просто искам да ти кажа, че по-лошо от сега не може да е.

***



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: tuzlija-179435]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано12.07.20 22:49



Абе, ако задникът ти се чувства комфортно с Боцю, няма проблеми. Извинявай, ако съм ти се намесил в личния живот. Имам един юрган, ама не знам дали е с гъши пух. Но върши страхотна работа!

***



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Amateur]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано12.07.20 22:52



противно на това което си мислиш, аз никога, ама никога не съм гласувал за ББ или за човек поддържан от него. За много работи съм се възмущавал и се възмущавам на сегашната власт, но аз знам, че може да бъде много по-зле приятелю, нямаш идея колко по-зле може да бъде. Ще повторя казаното по-горе - не съм си и представял че толкова може да се построи в България, не съм си и представял, че такива измекяри и мутри могат да са в ареста или по топлите страни, което е добро направено - направено е, което е лошо - лошо е.
"Просто искам да ти кажа, че по-лошо от сега не може да е." Може, може, казал оптимиста.

Ако ДБ се събере с Корнела и Бастуна - за мен са само тъжен спомен от сега нататък



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: DannyDeVito]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано12.07.20 23:03



Напротив, аз много добре зная, че не гласуваш за ББ. Поне от това, което си казвал тук. Но няма начин някога да проумея тази логика: искам европейска България, гласувам за "костовистите", щото са най-добри, но треперя за Бойко, щот ще дойде Радев. Съжалявам, не си убедителен, намери си нещо друго.

***



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано12.07.20 23:08



Необходими са няколко дни, за да може човек да си изясни ситуацията. Радев си изтърва нервите, заради тараша в президенството, няма дълга подготвена писта, действа емоционално и играе ва банк. Ако има предсрочни, няма да може да си направи партия, а личният му рейтинг, трудно ще се прелее към БСП. В България за да станеш президент, играят 3 крила-ГЕРБ, БСП и ДПС. Радев е враг на ГЕРБ, а и положи неимоверни усилия да направи и ДПС свой враг. Преизбирането му догодина е под силно съмнение. Той сам си го направи.
Странно е поведението на Христо Иванов. От месеци беше потънал и никакъв не се чуваше и изведнъж акостира на гумена лодка, на плажа на сарая...който е там от...4 години. Христо Иванов определено ще спечели дивиденти. Ръководството на ДСБ обаче стои встрани! Вървят слухове, че републиканците ще опитат компилация между Цветанов-ДСБ и Валери Симеонов. А Христо Иванов е човек на демократите.
На терена е и Слави Трифонов, който ще изпомпа гласове от патриотите, но поведението му последните дни по 7/8ТВ е определено умерено, а не крайно!
Бойко беше предприел дългосрочно електорално зануляване на патриотите, но при тази ситуация, ще ги съхрани за да прескочат бариерата.
Мая Манолова също ще играе на терена, но единственото което ще направи е да цепне гласове от БСП, без да влезе. Ако Корнелия оцелее като председател, което е по-вероятно, би следвало да привлече като партньори АБВ, Мая и Възраждане, за да не пилее гласове. Проблема и ще е, че другото крило(около 40% от партията), няма да си даде зор на избори, докато тя е председател.
ГЕРБ твърде вероятно отново ще са първа политическа сила, при това сега електората им ще е ядосан и мобилизиран.
5000 души интелигенця-буржоазия-либерали(+всякакви леви, хейтъри и прочие) в София, не е достатъчна гражданска енергия, за каквато и да е промяна.
Целта мисля е отслабване на Бойко, но не и премахването му. Нито сега, нито догодина. Идеята е да е още по-обвързан, тъй като с него приказката и дослука върви, а когато нещо работи, не се сменя.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Amateur]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано12.07.20 23:14



Използваш силни думи... чак пък да треперя е доста прекалено, дори обидно. Бойко ми е ясен от 2002-2003. Политиката ме интересува до толкова че държавата да не пречи. Сега е модерно да се плюе Бойко, аз пък казвам няколко неща - да бъда в отечествен фронт с червената мафия е против природата ми и в крайна сметка като няма риба и рак е риба.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: komitaO3]  
Автор longbore-126649 (бърборко)
Публикувано12.07.20 23:16



Ето, имало и трезв поглед.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано12.07.20 23:18



Много точно и добре казано. Благодаря.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано12.07.20 23:22



И какво му е странното? От колко време Бивол, Боец и ДБ говорят за тези сараи и за пристанището? Мирчев опита да влезне преди около месец и не го пуснаха.

***



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано12.07.20 23:17



Като гледам май на Б.Б. няма да му издържат нервите. Не е изключено в близките дни да подаде оставка.
И да подаде е кофти, но и да упорства - по-зле ще става...

Ебаваха се с Радев, говореха за импийчмънт и съд след мандата му. Той по принцип няма какво за губи.

Герб ще си останат партия с голямо влияние. Може да се стопят, ако отидат в опозиция за по-дълго и Б.Б
стане подсъдим.

Общо-взето, ще пием горчива чаша още веднъж. Но явно това си заслужаваме като катарзис.

Патриотите паднат ли сега, шанс за парламента е нула.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.