Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Shtrkot]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано11.07.20 20:53



И аз тъй мисля. ГЕРБ опротивяха много. Но кой е насреща? Корнела, Слави Трифонов, Цв. Цветанов..?
Със стари курви нов бардак не става.

Ако ще се реже, трябва да е наред - целия политически елит от последните 30 години. Ама, няма как да стане...

Освен това при предсрочни избори сега ГЕРБ ще бъдат първа или втора политическа сила. Няма как да бъдат изключени от сметките.

Иначе съм ОК. На много хора им писна и си търят отдушник - това го разбирам. Но алтренатива смислена не виждам. Поне 2013 г показа, че след протести изплува плявата. Нищо съществено не се промени.
Единствените протести, които имаха смисъл, бяха тези от 1997 г.

Редактирано от goga на 11.07.20 20:49.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано11.07.20 21:07



Освен това при предсрочни избори сега ГЕРБ ще бъдат първа или втора политическа сила.

Ами не си прав... Спомни си съдбата на НДСВ. А още повече, че ще има служебно правителство на Румен Радев. Ако при първото той допусна наивни грешки, сега няма да има милост за герберската мафия.
П. П. Не бях се заглеждал в телевизия 7/8, но там показват, че протести има и в Бургас, Варна и Плевен. Не знам защо пловдивчани сте така инертни.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано11.07.20 21:18



Имаше 500-600 души вчера - съдя по постове във фейсбук.
Аз съм участвал в почти всички протести от 1990 до 2013 лятото срещу новия шеф на ДАНС.
Сега нещо не ме влече. Нямам против, който иска да си протестира. Но това не е моят филм. Сценарият ми е ясен предварително.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: goga]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано11.07.20 21:18



Единствените протести, които имаха смисъл, бяха тези от 1997 г.


Това е голям ташак...





Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: jingiby]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано11.07.20 21:22



Ташак не ташак, без тях нямаше да има НАТО и ЕС. Съжалявам, ако това не те устройва.





Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Amateur]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано11.07.20 21:23







Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: goga]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано11.07.20 21:30



Мене ако ме питаш, ако нямаше протести петолъчката на Партийния дом още щеше да си стои.

***



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: goga]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано11.07.20 21:30



Ако говориш за управлението на човека който съсипа СДС, това беше голям провал, който унищожи дясното и отвори вратите на сегашните треторазрядни комунисти и мутри към властта.

Редактирано от jingiby на 11.07.20 21:30.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: jingiby]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано11.07.20 21:32



Това няма значение. Без тези протести, днес щяхме да сме нещо като Сърбия, че и много по-зле.

Не, че сме цъфнали и вързали. Но който каже, че нищо позитивно не се е случило последните 20 години, е просто лъжец.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: goga]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано11.07.20 21:40



Кое не е важно, че нещо не разбрах? Че Костов съсипа икономиката и армията ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.