Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 18.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: филосовски въпрос 3нови [re: mak ot Sofia]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано15.05.19 16:28



Абе ти, откак е ГЕРБ на власт, си станал много аполитичен. Все телевизиите са ти виновни, че те занимават с глупости.



***


Тема не е съвсем таканови [re: Amateur]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.05.19 16:31



поначало съм аполитичен, по време на СДС, царя,.. бях аполитичен


Ама като дойде БСП на власт започвам да ходя и на протести



Тема защо твърдя,нови [re: Amateur]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.05.19 17:05



че телевизиите ме занимават и с глупости? Според теб каква информация носи предаване, в което седнат, например 4 души на маса с микрофони и започнат да си говорят. Пък обясняват на простолюдието кой какво бил казал, какво искал да каже и т.н. Т.е. - седянка.
Телевизията е като киното. Движещи се кадри. Предаваш от международния обмен и дори избирането какво да показваш вече показва пропаганда.
Едно време в седмичните кинопрегледи редовно имаше кадри от ТКЗСта, заводи. Сега не си играят на такива информации. Никой не ги търси.
Сега показват катастрофи, мъж убил жена си (или приятелката, с която живеели на съпружески начала), циганите направили варгал...
Много обичат да показват как прокуратурата започнала следствие. Какво става после - няма значение.



Тема Re: защо твърдя,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано15.05.19 18:57



Аз мога да ти кажа как би станало хубаво предаване. Докарват под стража Доган, Пеевски, ББ, ама и Костов ако искаш, включват ги към детектор на лъжата и почват да им задават най-интересни въпросчета, а един бабаит им държи кутрето с надвесен сатър отгоре.



***


Тема Re: филосовски въпроснови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано15.05.19 19:08



Сивата реалност. Докато по телевизията се разиграва фасадна демокрация:



България е малка и спасение не дебне отникъде.



Тема Re: филосовски въпроснови [re: komitaO3]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано15.05.19 20:14



И на фона на потресаващата родна картинка Цацаров и другите клоуни "борят" корупцията с проверка на офшорни сметки.
Дачков ми е противен още от времето, когато живееше с мумията Кулезич и беше придворен глашатай на Костов, но тука наистина рязко ми стана симпатичен в сравнение с останалите мъртъвци и купени клакьори.



Тема Re: филосовски въпроснови [re: Darkages]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано15.05.19 20:19



Има топки.



Тема на интернета това му е хубавонови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.05.19 20:39



винаги ще намериш каквото ти трябва.
Укриващият се от българското правосъдие банкер Цветан Василев изплува от сенките, за да даде поредното поръчково интервю, пълно с лъжи. От луксозен имот в Белград подсъдимият за източването на милиарди от КТБ избълва 10 топманипулации пред удобния микрофон на още по-удобен журналист – собственика на сайта „Гласове“ Явор Дачков.





Тема Re: на интернета това му е хубавонови [re: mak ot Sofia]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано15.05.19 20:50



Намерил си си поредното оправдание за заспалата си съвест.



Тема съвестта ми заспиванови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.05.19 20:56



обикновено в 22:30


В какво обвинявам Цв. В.
1. В неоправдано високи лихви (с което е подмамил доста вложители)
2. В раздаване на пари, срещу които няма разписки, на "влиятелни" (според него хора)
3. В даване пари на ТВ7. Според мен една от антителевизиите в България.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.