Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: От врата до врата ...нови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.04.19 03:29



Както често ти се случва - не позна.


Трудно ще ме водят, хеле пък мен, за носа.
Казвал съм го - бил съм в СДС от основаваето докъм 1994 и от 2001 докъм 2005, а в техн. част на избори- до 2011.Гледал съм да се ангажирам до такава степен, че във всеки момент да имам свободата да кажа: "Аз бях дотук".Да бъда в реала, възможно без илюзии.
Иначе за ината - гледам, опонирате тука в темата на колегите Дани де Вито и Софмак- и те са свързани по произход с Македония, а като говорим за инат...

Редактирано от tuzlija-179435 на 08.04.19 05:44.



Тема Re: какво ще ни разкажеш, историонови [re: Shtrkot]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.04.19 03:32



Ами цитира Даме Груев - за" ужасите без край".

Сега, ти като историк, както и като граовец правилно се стремиш в случая да погледнеш обективно на събитията, с мотото : "Нема да се пУашиш!"

Редактирано от tuzlija-179435 на 08.04.19 04:00.



Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.04.19 08:14



Моето лично мнение:

България няма как да се пребори с манталитета си, освен ако начело на държавата е някой като цар Борис Трети Обединител и се повторят събитията между 1934-39 г. В днешно време това е невъзможно.
Затова съм скептик относно всички призиви и прогнози за драстична промяна, която носи по-ефективна икономика, по-добра социална система и повече усещане за справедливост у обикновения гражданин.
ГЕРБ са ми ясни. Проблемът е, че съществуващите алтернативи също не ми вдъхват надежда.

Редактирано от goga на 08.04.19 08:16.



Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано08.04.19 09:40



По-добре Христо Иванов, отколкото Цв. Цв. Алтернатива винаги има. Едно примиренческо поведение ще бетонира завинаги крадците от ГЕРБ. Наистина народа има приказка: "Тези крадат, крадат много, ама барем се наситиха и ще крадат по-малко. А ако дойде огладнялата опозиция тогави виж какво крадене ще настане...". Да, ама не е така. Апетитът идва с яденето. Голтакът иска да стане милионер, но милионерът иска да стане милиардер.
----
П. П. за тузлията: Цецка Цачева беше комунистка. И заместникът й Даниел Кирилов е също бивш комунист. (тази сутрин при Хекимян го научих). Та внимавай кого си избираш:

...Данаил Кирилов завършва право в Софийския университет. "Станах член на БСП през 1997 г., във времената, когато всички бяха станали сини", споделя той пред в. "Стандарт" през 2007 г. През 1998 тогава 28-годишният юрист поема защитата на бившия премиер Жан Виденов по делото, заведено от банкера Атанас Тилев. Източник, близък до правителството на Виденов, разказва, че връзката между бившия премиер и младия адвокат е станала през депутата от БСП от Великото народно събрание Пламен Вълканов, с когото той работел, а и двамата били от Димитровград.

Три години по-късно Данаил Кирилов влиза в изпълнителната власт, като оглавява кабинета на министъра на регионалното развитие в правителството на Симеон Сакскобургготски Костадин Паскалев.....

Редактирано от cumanich126454 на 08.04.19 09:44.



Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: cumanich126454]  
Автор mulcho ()
Публикувано08.04.19 10:21



Бойко Борисов - член на БКП, баща висш офицер от МВР, разбира се в БКП
Росен Плевнелиев - член на БКП, майка партийна секретарка, баща инструктор в
окръжния комитет на БКП Благоевград
Цецка Цачева - член на БКП, партийна секретарка, право чрез рабфак
Цецко Цветанов - член на БКП, първа работа в КДС, баща също в органите
Барни Ръбъл- член на БСП, общински съветник от същата
Лилянчето Павлова - дядо шумкар, ЦК на БКП
=======

И още знайни и незнайни милиционери...



Тема Re: какво ще ни разкажеш, историонови [re: tuzlija-179435]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано08.04.19 10:58



Повече като граовец.....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: mulcho]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано08.04.19 12:53



Добре де.


Само не мога да разбера защо това те учудва.
Според мен е съвсем нормално.

Някой/я си имал/а амбиции да стане голям човек на ръководна длъжност...
Как се става голям човек?
Като яхнеш съответния тренд.

Когато се вика "Вечна Дружба!" ще викаш най-силно...
Когато лозунгът е "Кой не скача е червен!" ще скачаш най-високо...
Ако след това нямаш задръжки да натопиш няколко свои другарчета и да тупаш по рамото и стискаш ръката на когото трябва — готов си след време.

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: cumanich126454]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано08.04.19 14:08



Онзи ден гледах как Александър Йорданов се мазнеше на Борисов. За едно място в Европарламента . Жалка работа.!има едно оскотяване на политическият живот от 90-те години насам.



Тема Хаха...хајде сега един по единнови [re: Amateur]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано08.04.19 15:45



всички да си кажете тук, кои, каде и по колко за метар квадратен !
Да не биде сетне, не бех чул , не бех разбрал ..това онова.

П.С. Линк от клуба е вече пуснат на Лаура така че ....



Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: cumanich126454]  
Автор osoitza-86326 (КАГАН)
Публикувано08.04.19 15:52



Може, даже аз бих подкрепил промяна, но силно се съмнявам че има част в българското общество, която да я извърши.

Нали не си мислиш че Корнелия или Ахемд Доган или някой от познатите лица е способен да извъши промяната? Или може би Да България?
Докато първите са способни само да променят този който взима парите инищо друго то послендите може би са способни да направт и някаква промяна обаче никак не еднозначка . Да, България ако има властта може и да извъши съдебна реформа, но ще вкара и гейовете, лесбиийките, осиновявания от тях и всичко дурго деструктивно, което дългосрочно ще убие обещството ни....

За така наречените Патриоти, дори не си залсужава да говря. Та, Куманич, кой идва след Бойко? Може би той не е чак толкова лош вариант след по горната равносметка.....


Редактирано от osoitza-86326 на 08.04.19 15:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.