Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: От врата до врата ...нови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.04.19 20:06



Ами взими пример Румъния. По времето на нулевите години ние бяхме пред Румъния по почти всички показатели. Тогава България се управляваше от Първанов и Станишев. А сега начело с шайката България драстично изостана от Румъния. А пък в Румъния управляват социалисти/ комунисти



Тема Re: От врата до врата ...нови [re: DannyDeVito]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано07.04.19 20:23



Моят въпрос е с какво твоите хора ще ми направят живота по-хубав.

Лично твоят живот няма да го направят по-хубав, защото и 2 лева еврофондове няма да видиш.



Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: mulcho]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано07.04.19 20:34



Най-добрият ден!





Тема Re: От врата до врата ...нови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.04.19 21:04



За тази глупост със Румъния въобще не ми се говори и въобще не мога да повярвам на всякякви хвалби и пропаганди. Знам ситуацията от първа ръка и уверявам те, далеч не е по-добро положението. Не ме убеди с нищо.



Тема Re: От врата до врата ...нови [re: croesus]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.04.19 21:07



Аз във всички случаи няма да видя, защото съм далеч от тези неща.
Ама ти се надяваш да видиш, затова ще гласуваш за тях, така ли?
Ако е така - гласувай за БСП, ако не и гласуваш за тях - просто си глупав, поне според мен.



Тема Re: От врата до врата ...нови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.04.19 22:13



С престараването си точно ти ме накара сефте да гласувам за ГЕРБ или за кандидата за президент Ц.Цачева на ll тур- с ясното съзнание, че няма да спечели.А именно упоритото ти лансиране на тъпата опорка, че осъденият и ликвидиран Иван Цачев е втори баща на бащата на Ц.Цачева.
Демек бабата е знаела за кого ще се омъжи втори път и е кръстила детето си Цачо на негоеия баща.


Сега ако кажеш, че дядото на Александър Йорданов е избил ястребинчетата - все едно всички Йорданови у нас са рода, бих гласувал за него, с преференция.
На инат...



Тема Re: От врата до врата ...нови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано07.04.19 22:25



Е тя нашата държава на инат я съсипаха де. Водеха ви за носа че громят комунизма, докато преразпределяха икономиката. Като гледам номера продължава да върви.



Тема Re: новините по телевизиитенови [re: mak ot Sofia]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.04.19 22:49



Малко да те окуража:



***

Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: cumanich126454]  
Автор headhunter (Z-95)
Публикувано07.04.19 23:18



М-не...
Цената с Корнелия не ми харесва. Никога няма да гласувам за БСП докато не се превърнат в нормална лява партия. Всяка алтернатива е по-добра от БСП. Дори Бойко Борисов (колкото и да не ми се иска да е на власт).

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!


Тема Re: какво ще ни разкажеш, историонови [re: jingiby]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано07.04.19 23:56



Не бе, ти съвсем си се шашнал.... стана ми весело от предишния ти постинг за "ужасите без край"



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.