Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема така енови [re: croesus]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.04.19 17:06



но ви бие 3 пъти





Тема Re: От врата до врата ...нови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано07.04.19 17:33



Точно.
Може и много по-добре от сегашното.
Но се съмнявам точно БСП да бъде двигател за това. През годините доказаха, че са калпави управници.
Единствено тройната коалиция, около приемането ни в ЕС и строителният бум преди кризата, има позитивни примери в тази посока. Всичко друго е леш.



Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано07.04.19 18:23



Все пак простотията не ходи по гората, а по хората. Да искаш да те управлява бивш комунист и сикаджия, мутра, ченге и бодигард на Тодор Живков, който обира държавата и то пладнешки, понеже другите били по-зле от него, е признак на ужасяваща тъпотия. Винаги има друг избор: да гласуваш за трети, за четвърти, за пети, да не гласуваш, да излезеш на улицата и да протестираш, да емигрираш и т.н. Тове е все едно да гласуваш за Ердоган, Путин, Груевски и прочие боклуци...



Редактирано от jingiby на 07.04.19 18:47.



Тема да не забравяменови [re: goga]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.04.19 18:25



В тройната коалиция участваше Симеон Борисов. Преди това той беше министър-председател. За да го свалят от поста БСП пуснаха слух, че той ограбил България (като си върнал имотите

). Той влезна в коалицията, жертвайки своята политическа кариера, за да докара докрай започнатото. България да се приобщи към Европа.
Но всеки разбира според своята порочност. Можеш ли винаги да твърдиш, че някой краде, ако не си крал?



Тема Re: От врата до врата ...нови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.04.19 18:52



...София - Солун 2,5 часа сега срещу 5 часа преди 10 години
София - Бургас 2 часа и 45 минути срещу 6-7 часа преди 10 години
Метро във София, тотално промемена инфраструктура навсякъде, поправени жилищни блокове, нови детски градини, училища...


Викаш, ако не беше ГЕРБ нищо от изброеното немаше да се случи? Аз пък съм пътувал Благоевград-Сандански за 7 часа (катастрофа в Кресненското дефиле, останало затворно повече от 3 часа). Я ми отговори: защо ГЕРБ панически се страхува от проверка качеството на строежа на магистралите? Ама много се страхува, дори стачкува срещу наглата опозиция имала нахалството да иска независима проверка... Ми не може да се краде 60 % от пътя (данък ГЕРБ) и да очакваш качество. Два милиарда откраднати в някакво социалистическо саниране. И още, и още...



Тема Re: От врата до врата ...нови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.04.19 19:18



Моят въпрос е с какво твоите хора ще ми направят живота по-хубав. Ще внесат ли вселенска спроведливост, ще направят ли магистралите като немски аутобани, ... Тези ги остави сега.



Тема за всичко са виновни...нови [re: DannyDeVito]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано07.04.19 19:25



телевизиите. Те с ентусиазъм показват как някой протестира. Куманич харесва това. Обаче после не показват как някой протестиращ е глобен заради нарушаване на закон


Това е нещо като рекламите за хазартните игри. Показват само печеливши



Тема Re: От врата до врата ...нови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано07.04.19 19:42



БСП не са мои хора! Но по-добре тях отколкото досегашната шайка. А за да се измете гербаджийската сган, за първи път в живота си може би ще подкрепя БСП. Не че ще настане "вселенска справедливост". Властта развращава и уморява. Само заради това ГЕРБ трябва да се оттегли дори да нямаше никакви кривици.



Тема Re: Последните дни на ГЕРБнови [re: jingiby]  
Автор mulcho ()
Публикувано07.04.19 19:45



Когато бившите комунисти от БСП започнат да тричат бившите комунисти от ГЕРБ ще бъде един добър ден за българската демокрация. Те така обичат да се изяждат един друг, грузинеца е пратил в по-добрия свят значително повече червени от генералите Вълков и Врангел.



Тема Re: От врата до врата ...нови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.04.19 20:01



Извинявай, аз не съдя хората и властта по това което ми представи пропагандата във всичките й видове, а си правя изводи по собственият си живот и очи. А опитът ми е, че когато е на власт БСП, БКП и т.нат. ситуацията е съсипация във всичко. Наистина нищо добро не намирам.
Затова въпроса ми е, с какво ще ни се подобри живота? Аз изброих няколко лаиишки примера от живота ни със ГЕРБ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.