Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: balkanian]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано25.11.16 22:56



Ако се замислиш малко ще се сетиш, че тя работи в един град в Норвегия, а статистическия институт хваща много повече от една аптека в един град.
Аз пък вярвам на оная млада пловдивчанка живееща от 20 години в Норвегия: "Ако живеете скромно, с двете заплати ще живеете сносно"... Ми че и тука е така.

Аз живея скромно и съм добре.. Днес по повод черния петък жената ми вика няма ли да видим да купим нещо. Казах й - "Погледни какво нямаме, че да го купим? Само заради това, че е евтино няма да се блъскам" Тя ми промърмори за сушилна машина, аз й казах да види в сайтовете като "продавалник" или "олх". Там има много добри предложения.



Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: komitaO3126319]  
Автор balkanian (умерено лош)
Публикувано25.11.16 23:07



Момче, според официалното преброяване в България, циганите са 300 000 и броят им намалява спрямо предхождащото преброяване.
Сега намери къде в постовете си, правя коментар за ниво на раждаемост в Норвегия.
След това, преброй квалификациите и обидите в твоите постове, запиши си ги и отиди на психоаналитик.
Не си позволявай да коментираш роднините ми и качествата им, а още по-малко личноста ми.

---------------------


Циганите в България се пишат турци или българи и затова намаляват. Такава е методологията. Ако се смени методологията цифрите ще са други. Методологията за брой деца на жена е много ясна и няма бягане.

Относно това къде правиш коментар за ниво на раждаемост...ето тук:

"Последно време, норвежците масово минават на котки и кучета. Действията на норвежката детска полиция, граничи с репресия и ги е страх да имат деца. "

Показах ти, че в Норвегия жените имат повече деца отколкото в Русия или България, а ти каза, че не вярваш на табличките ми, а на 6 години опит в Норвегия. Статистиката се базира на много повече от 6 години опит в Норвегия. По-ясно от това няма как да ти се каже. Не съм обиждал и нямам намерение да обиждам братовчедка ти. Да е жива и здрава и да продължава да работи.

Имам проблем с твоята липса на критично мислене. Ако утре някой, който има 6 години опит като мотокарист в Лесото дойде и ти каже, че там е много по-добре от Швейцария ще му повярваш ли или ще потърсиш информация от другаде?

Японска техника брат - полуоска от \"Тойота\"


Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: balkanian]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано25.11.16 23:18



Ако утре някой, който има 6 години опит като мотокарист в Лесото дойде и ти каже, че там е много по-добре от Швейцария ще му повярваш ли или ще потърсиш информация от другаде?

Ами не си спомням дали ти (или някой от твоя отбор) обяви за елемент от хибридната война впечатленията на една рускиня живяла 5 години в Норвегия и завършила откровението си с: "В Русия ми е по-добре". Мързи ме да потърся темата, но си спомням тоталното охулване на едни лични впечатления. Били пропаганда.
----
Ами освен сведенията на мотокариста, можеш да потърсиш и други сведения за живота Лесото. И тогава преценявай. Може пък на него наистина да му е било добре : бял човек, почит, уважение, почти безплатен секс. Докато във Швейцария не са го броели за хомо сапиенс. От неговата си камбанария той си е прав.



Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: balkanian]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано25.11.16 23:20



"Последно време, норвежците масово минават на котки и кучета. Действията на норвежката детска полиция, граничи с репресия и ги е страх да имат деца. "
---
Ами онази 33 годишна пловдивчанка (мома за женене) сподели, че щяла да ходи в Швеция да си купи куче, а не да си търси годеник





Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: cumanich-126454]  
Автор balkanian (умерено лош)
Публикувано26.11.16 01:03



Ами онази 33 годишна пловдивчанка (мома за женене) сподели, че щяла да ходи в Швеция да си купи куче, а не да си търси годеник

--------------------------

Намерихме една пловдивчанка, която иска куче, а не годеник. Сега остава да заключим, че това е тенденция в Пловдив или в Швеция.



Японска техника брат - полуоска от \"Тойота\"

Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: komitaO3126319]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.11.16 01:36



На последното преброяване у нас като роми са се преброили и САМОопределили 300 и четиредесет хил.души.Общоизвестно е,че циганите са около милион,и останалите се САМОпреброяват като турци и българи-ergo-турците у нас пък са по-малко от показаните от статистиката.
А ако пък друг те определя,както при соца,когато е имало преброявания по линия на ДС ,откъде да знаеш дали не си таксуван като циганин,грък,арменец?Или македонско говедо,което се инати да е българин-така са викали на мой роднина преди 60 год.,като са го газили в милицията...
И това последното ВАШАТА Русия ни го е натресла.
И пак ще зинеш,ако скромно напомня,че клубът все още се казва МАКЕДОНИЯ.



Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: cumanich-126454]  
Автор balkanian (умерено лош)
Публикувано26.11.16 01:37



Може пък на него наистина да му е било добре : бял човек, почит, уважение, почти безплатен секс

------------------

В Лесото надали искаш да се правиш на Дон Жуан,защото 23% от населението е болно от СПИН.

Не става въпрос за конкретния случай - замени мотокарист в Лесото със строителен работник в Йоханесбург, Южна Африка или с каквото и да е друго. Трябва човек да има критично мислене. Не е хубаво някой да тръгне да обобщава без да цитира достоверни източници, а ти не само да го приемеш за чиста монета, а и да го цитираш после наляво-надясно.

Японска техника брат - полуоска от \"Тойота\"


Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: balkanian]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.11.16 04:08



Преди 35 години асистентката по история на БКП беше преподавателят,когото съм запомнил с думите:"Това пише в книгите,а какво мислиш ти?"И на нея,и на мъжа й все Полша и "Солидарност" им бяха в устата.
Крушката си имала опашка.Преди няма два месеца случайно разбрах,че е внучка на Кирил Дрангов.
Абе,соят си е сой.



Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: tuzlija-179435]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано26.11.16 08:19



Преди 35 години асистентката по история на БКП беше преподавателят,когото съм запомнил с думите:"Това пише в книгите,а какво мислиш ти?"И на нея,и на мъжа й все Полша и "Солидарност" им бяха в устата.
Имам претенции да съм един от първите държали идеологически изпит при дипломирането и вероято последният човек в България държал отново този изпит през септември 1989 г. За последното, случаят е следният:
Бях започнал следдипломна квалификация, която я точех с годините и съвсем бях забравил за нея. В началото на 1989 г. реших да напускам. Да но... оказа се, че трябва да плащам 2-3 хил. лв. които ДСО-то платило за моето обучение, а аз не съм завършил. Тогава се стегнах взех последните два изпита, ззащитих през лятото и дипломна работа. И очквах, че вече няма да ме тормозят за тези пари. Да, ама не. Трябвало да се държи и идеологически изпит!

. Хубава ама доцентката, която трябваше да ме изпита беше в някакъв дълъг отпуск. С помощта на други преподаватели я навихме да ме изпита. Та през един топъл септемврийски ден на 1989 г. седнахме в едно кафене в Студентски град и проведохме неформален разговор. Тъй като изпитната тема беше нещо свързано с 14-ти конгрес на БКП (или пленум някакъв си) и приложението на заръките на партията в отрасъла в който работя, доцентката (върла ученичка и последователка на акд. Тодор Павлов) възкликна: "За каква идеология да говорим, та ние нямаме такава! Сега всичко ври и кипи. Казвай колко да ти пиша?". Донякъде ме шокира едно такова откровение, бях скромен и казах, че и четворка ме задоволява... Та тъй с последният ми идеологически изпит. Не вярвам някой друг в България да са го препитвали след мене.



Тема Re: май двамата ни интересуванови [re: balkanian]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано26.11.16 08:23



Трябва човек да има критично мислене. Не е хубаво някой да тръгне да обобщава без да цитира достоверни източници, а ти не само да го приемеш за чиста монета

Бъди сигурен, че съм разгледал много откровения о т различни източници. Но ако цитирам всичко, ще отворя две-три страници спам. Избирам, това което е най характерно след претеглянето на всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.