Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: Cтoян Xpиcтoв]  
Автор Caшe (bu)
Публикувано04.01.09 17:33



I jas mislam deka e taka, ima razlika i megju severna i juzhna Albanija.

Sho se odnesuva do tolerancijata ... teshko e da dadam definitivna ocenka....moeto iskustvo e tolku protivrechno shto ne znam shto da mislam. Imam poznanici albanci koi sprema mene bile fer prijatelski raspolozheni i slichno.... no istite se najdat li vo tolpa ..stanuvat krvopijci..chudni raboti. I kaj niv vladee nekoj zakon na grupata na opshtoto albasnko dobro koe e posilno od individualnata i licnata srekja i blagosostojba na semejstvoto.

Mnogu chesto koga vo gradski avtobus kje se najdat edno ili dve makedoncina * i grupa albancina.. nashite jadat kjotek bez nekoja pricina.....ova e sekojdnevna slika ..obratnot e golema retkost. A koga se vo malcinstvo...molcat kako pichina.

* pod makedonce se podrazbira zhitel na firom so blgarski proizhod

Редактирано от Caшe на 04.01.09 17:35.



Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: Щъpkoт]  
Автор din63 (непознат )
Публикувано05.01.09 01:14



Друже, как ти хрумна бе - доста добре знаеш какво значи дин. Само, че да уточня-това означава само религия /на арабски /и че псевдонима ми няма нищо общо. Просто е съвпадение, което се е получило тъй като това са инициалите ми.
Това не е важно. А за въпросите ти, ще потърсиш от другаде информация.
Но това, което ме вбеси в този форум е празното злословене едни срещу други, без да има ясна формулировка за бъдещето на Балканите.
Излиза, че всички са прави: албанците за себе си, македонците също. А кой предлага алтернатива ? Почти никой. А трябва...



Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: din63]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано05.01.09 07:55



Окей, възражението ми беше принципно, по повод на апелите на множество мюсюлмани за толерантност, която обаче не се открива в мюсюлманския свят, нищо друго....ако си се почувствал засегнат с нещо, извинявай....


Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: din63]  
Автор Илийцa (Северна)
Публикувано05.01.09 08:47



.... без да има ясна формулировка за бъдещето на Балканите.

Има, има!
Бъдещето е европейско, ако не броим хунзите.

Българската лека промишленост ще се измъкне от кризата с износ на тюбетейки за бившата югославска република Македония.



Тема Re: Ако решат Македонците, Бугарија ќе ја неманови [re: Briga]  
Автор panket (непознат )
Публикувано05.01.09 12:59



Като не разбираш- недей да говориш много, съжалявам, че сте останали толкова малко, ама вината си е ваша.
Аз съм от Гоце Делчев, но живея в София от 14 години. В така наречената от теб Пиринска Македония(която апропо е географска област) няма македонци, населението си е българско. Преди десетилетия са карали хората насила да се самоопределят като македонци, което е било в интерес на създаваната тогава Югославска република и на нашето тогавашно правителство. Това ми го е казвал лично дядо ми, който беше човек ерудиран с 50 години адвокатска практика от които 17г. прокурорска. Така че не поставям под съмнение неговите думи.
Така че Вие може да си мечтаете и 3 милиона македонци да има в България, ама това просто не е вярно. Имам много приятели от Македония, кито учат и живеят тук, а доста от тях искат и да си останат. Нямам нищо против Македония като държава, но не търсете под вола теле, няма да го намерите.



Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: Caшe]  
Автор nidred (непознат)
Публикувано10.01.09 18:12



Саше ,пиши на кирилица да се чете по-лесно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.