Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има .нови [re: falkenbach]  
Автор HOlyGanGs7eR (feld-marshal)
Публикувано31.12.08 15:25



eto. izvinjavam se - musulmanite sa 1 milion. no proporciite spored men sa si sushtite. ne vjarvam turcite da sa 800 hiljadi.

makedonijo , makedonijo so kje praime so tebe


Тема Re: Ако решат Македонците, Бугарија ќе ја неманови [re: Briga]  
Автор HOlyGanGs7eR (feld-marshal)
Публикувано31.12.08 15:35



Taka e be Brigo taka e! Ke si ja vratime Makedonija, ne od albancite a od bugarite ! I turcite pomagat. Sojuz na sonceto i mesecinata! Pa mesecinata isto e makedonska zemja i ke im ja kazeme na turcite vistinata za nivnata istorija deka se anticki makedonci od mesecinata. I tie ke stanat "pravi makedonci" Gruju ke stane vladetel na site - hunzi , bashkiri, tatari, pakistanci, albanci, anticki makedonci, slovenski makedonci, turci, vlasi, pomaci, unguri, uzbeki, chukchi, narodot na Komi( od poranesna CCCP ), grci; Gruju ke im ja kaze vistinata vo liceto deka site tie se lazeni od bugarskata drzava i celiot svet, ke im ja kaze vistinata deka site tie se isti anticki makedonci, na ace velikiot. Svetskata konspiracija preku Makedoncite ke bide prekrsena. I togas ke ja sozdademe velikata Makedonska Drzava : od Suto Orizare do Aracino, od Gazi Baba do Mesecinata! Toa e vistinata Brigo, i ke ja branime! Makedonija na Макьедуньчиньата!



makedonijo , makedonijo so kje praime so tebe

Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има .нови [re: ЧepнopизeцXpaбъp]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано31.12.08 15:41



Имах предвид,че "помаците" не са един милион.Иначе мюсюлманите са около милион.Но те нашите мюсюлмани са едни мюсюлмани...
И си хапват свинско и си пийват.Хора на живота са.


Има изключения,но генерално нашите мюсюлмани са много далече от това да бъдат наречени "религиозни".Това си е мое мнение де.

Македонските преродбеници


Тема Re: Ако решат Македонците, Бугарија ќе ја неманови [re: Briga]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано03.01.09 00:23



БАЙ ТОШО,

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И НАМАЛИ ГО ПИЕНЬЕТО....ВО ЩЕТА СИ!




Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: Cтoян Xpиcтoв]  
Автор Caшe (bu)
Публикувано03.01.09 01:27



Stole, proveri go natalitetot vo Blgarija posle pravi esap.

Ako prodolzhite vaka, za 15 godini blgari kje se samo makedoncite so blgarski pasosh.

Aj sea gasi kompjutero i na rabota.



Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: Caшe]  
Автор aтлaнт (ентусиаст)
Публикувано03.01.09 09:13



Другото ще е само албанци.



Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: aтлaнт]  
Автор Eks (Стара пушка)
Публикувано03.01.09 12:59



Maj Геогиевски беше прав,да се раздели Македония на две!Тогава!Сега още не е късно но много имоти на християни са в ръцете на албанците и тази експанзия продължава в доста бързи темпове!Единственото, според мен разбирасе спасение е обратната българизация или по точно казано връщане към българският си корен на тези които все още могат да го направят!От политическа идеология и изкуствен език нация не се прави и поставено в по екстремани условия такова общество на което основите са заменени с заветите на Новакович се срива много лесно!Има и развитие на"античните"към елинизма засега слабо проявено но с изменение на средата може да се задълбочи.Спасението е в истинската обща наша бЪлгарска хилядолетна история и бъдеще разбира се!



Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: Eks]  
Автор Caшe (bu)
Публикувано03.01.09 21:48



Ne e kasno ama i kasno e. Skopje i okolinata se vekje pod opsada od preku 105 000 albanci. Znaci so davanje na tetovo gostivar i debar problemot e samo polovicno resen... vo kicevo struga skopje i kumanovo za 20-30 godini so ovoj natalitet pak kje se dojde do ista sostojba.

Редактирано от Caшe на 03.01.09 21:49.



Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: Caшe]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано03.01.09 22:27



Доколкото съм осведомен, в последните години се наблюдава драстичен спад в раждаемостта на албанците в Македония и постепенно изравняване на тези стойности сред македонците и албанците....


Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Re: Ако България реши след 15 години няма да има ...нови [re: Щъpkoт]  
Автор Caшe (bu)
Публикувано04.01.09 02:05



Po gradovite se gotovi, po selata ushte se drzhat ama nema da terat ushte dolgo, plus imaat dosta golema emigracija.

Ama vidi, i kaj nashite natalitetot e padnat ..taka da ralika ima sesuhte i verijatno kje ima ushte nekoe vreme. Samo podobruvanje na zhivotniot standard mozhe da go izramni natalitetetot mislam.

Kako i da e, natalitetot kako glavno oruzje na albancite drasticno oslabnuva i od tamu i nervozata kaj nekoi nivni politicari "da se reshi" rabotata pobrzo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.