Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Sram i pozor za bugarstinata .....нови [re: brbaros]  
Автор iskam_yahta (непознат)
Публикувано12.12.08 19:31



Българи, не ви трябва дивашка Македония, нацията, която има най-малко покритие на самочувствието си. Това е само една територия и нищо вътре. Само дето житото им е едро като дренки ама ручат камъни. Те са озлобени на всичко, включително и на географското си местоположение. И престанете да ги считате за българи, след като те не се считат за такива. Дупе дават за български паспорт ама вие знаете защо. Просяци, сладоледаджии, бозаджии, локумджии, абе все едно албанци.
Ама че неприятна тема.



Тема Re: Ти Бугар нишчо не си видел , ама баш нишчо ....нови [re: brbaros]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано12.12.08 19:45



Чак ми стана симпатичен с тия извадки за любимата Топаана


Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Што да ти отговорам ?нови [re: Darkages]  
Автор brbaros (пристрастен)
Публикувано13.12.08 01:05



........ за првото ФЕУДАЛНО ВОСТАНИЕ во света което се случило во Бугарија ?
За приказната како СВИЊАРОТ станал цар на Бугарите ........ и аз да те питам , ама зашто се биеле когато свички ( словени , кумани , печенези, власи ........ ) биле Бугари ?

Која царска круна бре , која?........... бугарската била во Византија како депозит





Тема Знаеш ли куде е “ тенеќе маало “ ?нови [re: Щъpkoт]  
Автор brbaros (пристрастен)
Публикувано13.12.08 01:28



......... ехххх........ , не е бе све во чистене штали , молзене кози , оден по вода сос бардаци , хоро по росна ливада ......... урбаниот живот си има своја хубавина .
Но на кога аз тоа му го објаснувам , аман , ептен сум проста





Тема Re: Што да ти отговорам ?нови [re: brbaros]  
Автор Darkages (ентусиаст)
Публикувано13.12.08 09:29



Ивайло се е бил против татарите, а не против българите.


Дори бракята ти срби не споменуват некаква македонска држава на Самуил:




Тема Re: Знаеш ли куде е “ тенеќе маало “ ?нови [re: brbaros]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано13.12.08 16:43





много е забавно, че обясняваш на човек, който като дете, много страдаше, че като си тръгнат всички "на село" в събота и неделя, той нямаше къде да отиде....


Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Ista maka , ista .......нови [re: Щъpkoт]  
Автор brbaros (пристрастен)
Публикувано13.12.08 18:40



......... sam si igrah sos loptata , se shlaesh po ulici i cakash da zavrshi praznika ... ami , deka da idem ..... a shto najmnogu me boleshe , kogato treba da napisesh literaturen sostav kako si pominal za praznika , kaj dedite i babite ........ az nemah kakvo da pisha i me beshe sram



19 godini prv pat vidoh shto e toa selo , ama bash selo , aroma , blato , hubavi faci , drehi ....... , ne , ne neshto kako Sofija



Тема Kolku ot niv sa seovremenici na Samuil ?нови [re: Darkages]  
Автор brbaros (пристрастен)
Публикувано13.12.08 18:55



.......... Plovdiv , Solun ..... ne se vo granicite na Samuilovata drzava ...... [to so etnosot ROMIJCI , LATINI ........ ?

Cao !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.