Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 29.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ах мори миронови [re: бит.]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано25.08.06 13:25



В отговор на:

Ела кажи им на моите братучеди од стрима ни дека имаат 25% бугарска крв, ке те истепаат.



Знаем ги такива. И тука ги има. ОМОвци им викаме и не са много, но ги има. Не са хубави хора, нали знаеш.
Значи в София не били българи, а?
И в Кюстендил, според линка на Куманич, били все македонци.
Като си знам местопроизхода на родата, и баща ми трябва да не е българин.
Ами таковата... как така в София не са българи, в Кюстендил не са българи, пък в Босилеградско са българи?



Тема абе казвам ви аз:нови [re: leyte]  
Авторcoф.мak. (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 13:30



не закачайте битушето, ама не слушате, дори го четете


Майка му има 50 ПЪРВИ братучеди, еей!!



Тема Re: ей мърляч - знаеш ли кога е загинал?нови [re: битyшe]  
Автор kyмaнич (старо куче)
Публикувано25.08.06 14:07



хайде Льольо - я покажи доколко е жива родовата памет - дай рожденната дата на Стоян Донски. Този въпрос





Тема Re: ей мърляч - знаеш ли кога е загинал?нови [re: битyшe]  
АвторБOЛГAP-TATAP (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 14:15



А бе маймун от Маймунария, много ми пука къв е бил дядо ти, и кво корестял към българите. Аз пък ще ти кажа щото мойте деди не се продадоха и с една торба са дошли в България от Измир , и не са станали никога нито гърци , нито румелйци , нито измирлии , нито малазйци нито пък тракйци. Нито пък за имот се продадоха .



Тема Re: ей мърляч - знаеш ли кога е загинал?нови [re: kyмaнич]  
Авторbit. (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 14:41



дедо Столе бил роден некаде околу 1870 г. Не знам точно, немаме ни документи за него, знам по него се родил друг чичко на дедо ми и на край иде прадедо ми, роден е 1882 г. За него иам документи.

Знам дека дедо Столе бил палав и убил турчин

, за разлика од дедо ми кой изучил школия и си го продолжил бизнисот на чукун дедо ми, заедно со неговиот поголем брат.



Тема Лейте, целиот си збунет тинови [re: leyte]  
Авторбит. (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 14:48



Навистина потеклото ми е од Битуше. Но, Битуше е во околина на Дебар, а потеклото на битушани е од с. Битуше солунско, преселени во дебарско во 15 век, бегайки од турците. Сега тоа село Битуше во Грция се вика Парорион, грците му го смения името.

Мияците се македонско племе и немаат врска со бугарите. И те молам не ми го цитирай Симеон Радев и другите платеници бугарски или пак српски, мамето нивно продадено.

Мияк е скратеница од Македонец, "Мияк скратено, Македонец продолжено" (Опщя славяно-македонска история, 1892 г. от Георгия Пулески, Галичанец). Ако си мияк, единствено можеш да бидеш македонец и нишо друго.



Тема Re: ей мърляч - знаеш ли кога е загинал?нови [re: bit.]  
АвторБOЛГAP-TATAP (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 14:48



Кво ми дреме за дяда ти. Май и ти си от тези хора , които по рождение дядовци.



Тема Re: абе казвам ви аз:нови [re: coф.мak.]  
Авторбит. (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 14:51



майка ми има и повекье од 50 први братучеди и уще повеке да има од нашиот род



Ама тоа нема врска со Македония. Има врска со антимакедонците кои ме мразат, оти не можат да ме негираат.



Тема Re: Лейте, целиот си збунет тинови [re: бит.]  
АвторБOЛГAP (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 14:58



Или Мияк со така маймуняк.



Тема Re: Лейте, целиот си збунет тинови [re: бит.]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано25.08.06 14:59



В отговор на:

Мияк е скратеница од Македонец



Да, и Донски е скратеница от Македонски, също и донски казак е македонски казак. А пък славянин е скратеница от югославянин.
И да не забравя, швед е скратеница от шотландец. Една-две букви съвпадат, също както при мияк и македонец.

Редактирано от Mиpa_M на 25.08.06 15:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.