Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Какво да направя? Спешно  
Автор Ancheto* (на Пепо и Боре)
Публикувано11.06.09 17:37



Ако може спешно, че след малко тръгвам от работа.

Свеки дойде да гледа пияния си син. Вчера подадох молба за развод и като се прибрах я видях да иска по малко брашно от съседките, които ми помагат и бавачката на бебето. То не бяха чашки, то не бяха червени парцалчета. По принцип твърди че е вярваща, ама на мен лично винаги си ми е приличала на лицемерна змия. Така е научила и мъжа ми, че последния път като се скарахме с него той почна да ми твърди, че моя роднина ми била направила магия да се разделя с него. Пък според мен собствената му майка ги мъдри някакви и всичко пада върху него. Не че самия той не е силно безволев и все някой друг му е крив.

Та както и да е. Питах я за какво й е брашно и защо взима от съседите, след като има с килограми в шкафа. Щяла да прави колаче. По едно време изчезна от вкъщи и се върна и я питах какво е направила с брашното и къде й е колачето. Показа ми някаква вече намачкана салфетка и успя да ме поръси с него (уж без да иска). И непрекъснато ми се хилеше ехидно, докато син й беше кьор кютук пиян и лешеше в несвяст.

Та понеже й нямам вяра никаква и по принцип много се дразня на такива изцепки (уж не вярвам, ама като гледаш пред очите ти някой какви ги върши и започваш да се замисляш).

Какво според вас е намислила. И понеже днес цял ден е била сама кой знае къде какво е скрила. Чудя се довечера как да не я пускам. От една страна не я понасям, от друга предпочитам тя да си гледа пияния син, откокото аз. Ама пък и не мога да чакам развода - то са едни процедури и т.н.
И най-кофтито е, че е ужасно проклета жена и кълне наляво и надясно. И то собствените си внуци - като че ли не са деца на нейния син. Луда работа.
Трябва ми спешно мнение. Благодаря.


Редактирано от Ancheto* на 11.06.09 17:37.



Тема Re: Какво да направя? Спешнонови [re: Ancheto*]  
Автор Lan77 ()
Публикувано11.06.09 19:59



Продължавай да не вярваш!



Тема Re: Какво да направя? Спешнонови [re: Ancheto*]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано12.06.09 02:09



Червените парцали и брашно - идеята е да не тръгнеш и опечено връзване, брашното се е взимало от 3 чужди дома.

Взимаш една метална кофа хвърляш пакет сол в нея, пълниш я със студена вода и измиваш навсякъде където тя е стъпвала или докосвала. Много често да си миеш с проточна студена вода ръцете и краката. Ако има вариант да се сдобиеш със следа й или връзкана на обувката - перфектно!

За сега вариантите са 2

1.
Разкарваш и двамата от територията ти. Накратко - отиваш на гробище и взимаш по една шепа земя от одни определени могили, по прибиране с кухненски нож разделяш тази земя на 6 части с наговор и след това посипваш по периметъра на жилището ти. След това изпъняваш още нещо подселвайки една тъмна същност пазител към теб.

2.
Отсичаш мъжа ти от родовата му връзка (и себе си, щот свекито ти е роднина) и ако не искаш да премахваш алкохолната му зависимост то поне ще правиш каквото си поискаш, но пак защита с некроенергия, но вече от друг тип.

подробностите само лично и само ако аз преценя, че си заслужаваш.


дейба ... уж имах намерение да се занимавам само с моите си работи до края на лятото!

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: Какво да направя? Спешнонови [re: Bълk]  
Автор Lan77 ()
Публикувано14.06.09 22:38



Да идеята е вързване, НО бабата няма никаква сила, защото никаква не я е свършила. Ако се опитва да прави каквото и да е само може да си навреди тя сама, така че най-добре е силно да не вярва в магии както и до сега.



Тема Re: Какво да направя? Спешнонови [re: Lan77]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано14.06.09 22:49



з бабата не знам, не ми се гледа, може и да няма сила и дано да не се обърне към специалист, че после на тази дама дупето да й е яко. А дамата, да отиде да си запали свещ за собственното си здраве. До правене, най-малкото трябва да знае какво да прави и да има поне някакъв опит, че наистина ще стане така както казваш, ще си навреди и получи един добър пердах по живота.

---------
целунете ми чакрата!



Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.