Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За какво се "лее куршум"?  
Автор skalla (непознат)
Публикувано15.06.09 09:43



Питам,защото майка ми ми каза,че племенницата не спи добре и за това ще ходи при някаква жена да и "лее куршум".Необходимо ли е това?Става въпрос за бебе.Нормално е да се буди през ноща.Притесняват ме разни врачки,баячки и всякакви такива.Помага ли въобще ..."леенето на куршум"?



Тема Re: За какво се "лее куршум"?нови [re: skalla]  
Автор Lan77 ()
Публикувано15.06.09 12:37



Хммм, за да има някакъв ефект детето трябва да присъства. Не вярвам някоя "врачка" да навреди на бебе. В най-лошият случай нищо няма да свърши. Интересно е, че не мога да видя детето...Можеш ли да помолиш майка му да пита в твоята тема?
Обикновено децата са защитени и по рождение и от майка си, а обикновено и от всичките си роднини, защото любовта към тях и от тях е безрезервна, т.е. надали има нужда да се лее куршум, но не е невъзможно.



Тема Re: За какво се "лее куршум"? [re: Lan77]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано15.06.09 12:57



В отговор на:

Интересно е, че не мога да видя детето..



Не мисли, че се заяждам, но на мен пък ми е интересно как "виждаш" хората?
Просто съм любопитен - не оспорвам способностите ти.

Мен "виждаш" ли ме някакси?



Тема Re: За какво се "лее куршум"?нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано15.06.09 13:16



просто проясняват се в главата ти картинки и техни съчетания при добър контакт си гледаш направо кино, по-интересно е когато виждаш какво е "зад" човека и как се променят нещата при въздействие.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: За какво се "лее куршум"?нови [re: Bълk]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано15.06.09 14:57



Предположих, че може да е нещо такова...
И на мен ми се е случвало - най-често, след като стане нещо, да видя причината в миналото - образите изплуват пред очите ми, ама на последък не се е случвало.





Тема Re: За какво се "лее куршум"?нови [re: skalla]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано15.06.09 18:56



Детето може да се е стреснало или да е урочасано. Леене на куршум се прави при Уплахи, а баене, при урочАсано. Дали помага " леенето на куршум? " Да, помага, но трябва да отишеш при жена, която разбира от тези неща.



Тема Re: За какво се "лее куршум"?нови [re: Пpokълнaтия]  
Автор BълkМодератор (ОЧЗ, практик)
Публикувано15.06.09 20:21



то освен миналото се гледа и бъдещето, или се моделира по твое желание.

---------
целунете ми чакрата!


Тема Re: За какво се "лее куршум"?нови [re: Bълk]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано15.06.09 21:01



Е, аз под формата на звуц и картини съм виждал само в миналото.
В бъдещето ми се е случвало само спонтанно.
Пр.:
Последно, на едно европейско първенство по футбол играеха България - Швейцария (или Швеция не помня точно). Вдно хлапе се беше развикало "Българи юнаци", аз му викам "Ще видиш ти едни "юнаци", сега като ни бият с 5:0".
Казах го просто ей така (кой ще ти прогнозира таккъв резултат?!), а те взеха, че ни биха точно с 5:0.



Тема Re: За какво се "лее куршум"? [re: Пpokълнaтия]  
Автор Lan77 ()
Публикувано15.06.09 23:51



Пpokълнaтия, аз не виждам миналото и бъдещето, поне не често. Виждам една част от самият човек. Теб те виждам добре и мога да кажа, че в момента си зле, преуморен и ако не вземеш мерки ще се разболееш сериозно. Освен това сигурно вече си и имаш някаква хронична болест, може би на сърцето, макар че от такова разстояние е страшно трудна диагностиката. Та в това състояние, заниманието с магии ти идва в повече. Вземи си почини сериозно, защото в този клуб има и злонамерени хора, които нападат без причина.
Децата по принцип трудно се гледат, особено бебетата.



Тема Re: За какво се "лее куршум"? [re: Lan77]  
Автор Пpokълнaтия (PHOENIX)
Публикувано16.06.09 00:23



Ами, не съм преуморен - от 8г. не съм излизал от къщи.
Пълен инвалид съм (1-ва група с чужда помощ - не е шега).
Със сърцето нямам проблеми (имал съм много редки бодежи, но са на нервна почва).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.