Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Относно ритуалитенови [re: PHOENlX]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано14.02.09 18:26



пишеш за противоречия а не виждаш своите






Тема Re: Относно ритуалитенови [re: astra7]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано14.02.09 21:26



Гледай се сега! Ако бях аз, щях да ти кажа точно къде си противоречиш.
Като не ги виждам, посочи ми ги! Какво само подмяташ?





Тема Re: Относно ритуалитенови [re: PHOENlX]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано15.02.09 11:12



Да ви върна пак към темата за ритуалите че нещо се отплеснахте.
Те трябва да са с такава продължителност, колкото трае съсредоточеността на участниците. Започнат ли да се разсейват, сдухала се е процедурата.
Сложността трябва да позволява да мислиш за целта с която го правиш, а не само за движенията и действията, щото всичко е много сложно и може да пропуснеш нещо.
Ритуалите помагат човек да насочи мисловните процеси в точно определена посока. Разните атрибути придават тежест и авторитет на процеса, вземаш нещата на по- насериозно от колкото ако само си мислиш за целта без съответните действия (ритуал).
Ако пък има повече от един участник, има по- голяма вероятност ритуалът да успее. Мисловната енергия на много участници отправена в една и съща посока върши чудесата за които са се събрали. Такива са ритуалите в църква. Казвам в църква щото самата обстановка действа и настройва участниците на тази честота. Нали не мислиш, че същите хора ако запалят свещичките си не в църква, а в дискотека ще се почувстват причистени?



Тема Re: Относно ритуалитенови [re: chorlavata]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано15.02.09 12:45



Да, и аз мисля точно така.





Тема Re: Относно ритуалитенови [re: astra7]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано15.02.09 23:53



депитатската му работа ... отговаря без да каже нищо, давай конкретно, стига с това баламосване

-
nothing is true and therefore everything is permitted.


Тема Re: Относно ритуалитенови [re: astra7]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано15.02.09 23:54



време е този клуб да се изчисти от невежи и в него да останат само знаещи и търсещи

-
nothing is true and therefore everything is permitted.


Тема Re: Относно ритуалитенови [re: Bълk]  
Автор astra7 (special agent)
Публикувано16.02.09 00:17



такива като мен, нали





Тема Re: Относно ритуалитенови [re: astra7]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано16.02.09 00:25



щом сам се причисляваш към тази каста, аз какво да кажа?

-
nothing is true and therefore everything is permitted.


Тема Re: Относно ритуалитенови [re: Bълk]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано16.02.09 00:38



Кажи за тестването на ссилата!





Тема Re: Относно ритуалитенови [re: PHOENlX]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано16.02.09 01:04



поразмислих и стигнах до извода, че в добри ръце и пръчката може да гръмне, та ей ви една пръчка и няма нужда да давам неща с реално въздействие свързано с насилие.

гледайки луната кръстосвате устата и казвате "сън за мен раб ...., сън за теб раба ...." визуализирате какво друга жена иска да сънува, ако не греша това не би трябвало да се прави повече от 3-4 пъти през един месец.

още едно нещо, има теория относно зодии, но не знам, аз го употребявах върху огнените (други не ме привличат) и работи като слънце.

Фагот, пали сърце, тяло, душа, кръв, дух, разум на ..... с огън, небе, земя, дъга, марс, меркурий, венера, юпитер, фепе, фепе, елера и во име на всичките дяволи!
Фагот, владей, пали сърце, тяло, душа, кръвт, дух, разум ... до тогава, докато ... не се яви да изпълнява всичките ми желания и заповеди. Отиди като светкавица, прах, буря, сантас, ямсор, каракос, арне, върти я, да не може да спи, нито да стои, нищо да не прави, нито да яде, нито река да пресече, нито върху коня да седи, нито с мъжа нито с жена да говори докато не се яви да изпълнява всичките ми заповеди и желания.

произнася се в отворен прозорец по ветровито време, максимум 7 дни наред около полунощ или докато не се появи персоната преди тези 7 дни, повтаряне най-рано през следваща луна. не забравяйте за визуализиране или какту му се вика мисълформи.

имайте предвид, че резултатите се с много яко чувство за хумор. дължи се на това, че се обръщате за помощ към духа на вятъра.

-
nothing is true and therefore everything is permitted.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.