Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема KOMPLEKSARKATA ВРАНА  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:18



Abe taq prostata kompleksarka Vrana drazni i se zaqjda s vsi4ki ni!Daite ne6to da napravim!Samo znae da se zaqjda,gnusnata i usta osven gnusotii,obidi i kritiki ni6to dr ne moje da izre4e,vsi4ki i izob6to celiq svqt i e vinoven!Podigrava se s vsi4ki i vsi4ko v tozi klub,edno smisleno mnenie ne sum vidqla da izkaje!Kato ne i haresva da ne 4ete temite!Nqkakva praznoglava murla sednala tuka nas da ni u4i!Spored men tq e nqkakva asocialna "li4nost"!Vsu6tnost tazi duma e malko nepodhodq6ta,tq e edin plujek pri tova qvno dosta murzeliv za6toto o4evidno nqma s kakvo drugo da se zanimava osven da sedi pred kompa i da dava "kompetentnoto"si mnenie!Koito e suglasen s men ili ima drugi popadeniq за tova jalko su6testvo na koeto smisula na jivota mu e da se podigrava na drug



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:25



абсолютно съм съгласна с теб!!!!
...абе сигурно не е "оправяна" скoро



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано14.02.06 21:29



Kомплексарят, не комплексарката май.
Както и да е, ами напълно съм съгласен, както съм си казвал, само че не ми хрумва нищо, което да може да се направи. Просто не го чети, напоследък не пише много(поради което и пак се мяркам насам, като започне пак, пак ще си го оставя да се дави в собствените си... мнения, докато му писне и се разкара пак).

На теория може да се сложи модератор, но реално в клуба има достатъчно малко постове и без това, пък и ако се загледаш в регистрираните пишещи в клуба поне на мене не ми хрумва кой(може би бих гласувал за ngs, ако има желание, но едва ли ще има). Не мене не ми се занимава за момента.

Вечен е само мигът.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:31



Daite da i namerim muj da ne visi vse tuk!!!Prosto nqma takova prosto su6testvo:):)Vse se izkazva nepodgotvena no tq e tolkova jalka i sme6na 4e ve4e zapo4vam da se zamislqm dali i za podigravka stava:):)hahaha samo mojem da q sujalqvame takava zlobna tvar mojem samo da sujalqvame:)Qvno izbiva kompleksi trqbva da otide da se pregleda qvno e padnala na glava kato malka i sega vijte rezulata:):)



Тема BrandofAmber :))radvam se 4e ima o6te hora koito sнови [re: Eva]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:37



:):):)EEEE subrahme se:)Suvsem logi4no podoziram 4e skoro tazi tema 6te se napulni ot "poddrujnici"i "simpatizanti"na VRANA!hahahaha Evalata:)



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
АвторCoвa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 21:39



Съгласна напълно.

Проблемът обаче е, че не е единствено тая Врана - тя действително се държи най-очебийно просташки, но изобщо тук езикът и поведението на доста мъже са впечатляващи.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Coвa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 00:11



KRAINO VREME BESHE



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано15.02.06 07:26



Преди време тук имаше модератор. Никога няма да го забравя това как една жена ми се оплака, че я бил завлекъл с пари, уж да и разваля магия. Мошенник беше. А се пишеше за голям маг.

Врана, до колкото си го спомням, беше мъж. Един от малкото нормални хора тук. За вас се съмнявам обаче, че всичко ви е в къщи. Какви са тия теми от вас, бе?
Комплексарката еди какво си.
Знаеш ли кво ще ти кажа, евче - ако ти не си комплексарка, такава тема с толкова много обиди по нея към конкретен човек, когото не познаваш, ти нямаше да пуснеш. Предлагам ти да МЛЪКНЕШ.

Щото не знам за врана, но в момента аз си нямам друга работа по стечение на обстоятелствата. Не, няма да падна до твоето ниско и жалко ниво да се замерям с обиди. Това само на теб и на сган като теб може да хрумне. За разлика от теб аз не съм КОМПЛЕКСАРКА, секс не ми липсва и имам достойнство. Ще направя друго.

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.

Редактирано от Mar Kъpти Myньoв на 15.02.06 07:29.



Тема hahaha toq Karti i tuk se izkazaнови [re: .]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 07:35



EEEE nqma6e kak da ne pi6e6 i tuk hahaahah na vsqka mandja merudiq!NQma otarvane be hora:(:(A onq vrana kato ni6to moje da e muj za da pi6e edinstveno obidi,zabelejki i kritiki za horata i da im se podigrava taka!4UI SEGA MOETO MOM4E KARTI,za6toto qvno ima6 godinite no ne i tova koeto obiknoveno gi sledva!Ako pomisli6 logi4no koeto qvno ne ti e silata,6te razbere6 4e AZ ZAPO4NAH TAZI TEMA i SE NALOJI DA STIGNA DOTAM DA POLZVAM OBIDI ZA6TOTO NA MEN A IZGLEJDA I NE SAMO NA MEN mi PISNA VRANA DA SE podigrava i da tormozi s gnusnite si zasqganiq VSI4JI V TOQ FORUM!I ako az se izkazvam obidi kum nego ili neq nqma zn to tvoqta VRANA sipe proklqtiq, jlu4ni izkazvaniq,obidi i podigravki KUM ABSOLYUTNO VSI4KI TUK!!!!!!!!!!!!!!!Tui 4e predi da si kazva6 mnenieto POMISLI kakvi sa pri4inite na 4ovek da mu padne perdeto i da zapo4ne takava tema!



Тема za wranataнови [re: Eva]  
Авторlstr (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 11:26



ne go sydete , ako ne wi hareswa -prosto ne go chetete
da - toi e BPAHA -edna neblagodarna i cinichna wrana, bezkrajno obidena ot horata,razocharowana ot lyubovta , koqto moje da se bori
BPAHA e idealist , ostawete go s idealite mu -pozwolete mu da kompensira razocharowanieto si
a na was moga da kaja che wsichki toqgi i kamuni mogat da natroshat kostite wi na sol , no nikoga ne biwa da se obijdate ot neshtata ,koito wi goworqt horata
....i wranite



Тема Re: za wranataнови [re: lstr]  
АвторИxaaa.. (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 12:09



Врана - идеалист... Е тва вече ме разби



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 13:06



За Врана в клубовете на дира до момента положително изказване не съм видял, не знам дали го съзнаваш, но твоето е в общи линии първото.
В общи линии има таланта да настройва срещу себе си дори и най-симпатичните и мирни клубари, което сигурно е полезно качество, но неизбежно провокира подобни теми. След като някой е решил да превърне клуба в място където да си излива цялото огорчение и злоба към света около него е нормално да не е симпатичен на никой, това че ти е симпатичен на тебе си е твое право, но странно на какво ли се дължи? :)

За останалото, а ти защо пускаш слухове за хора, които не познаваш лично?
'щото аз познавам лично и двамата бивши модератори и все още смятам, че са толкова светлинни години пред всеки "маг", че самото сръвнение седи меко казано смешно. Не че има нещо лошо не си първия, едва ли ще си и последния, но в контекста на темата е странно.

Вечен е само мигът.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор lstr (бене-джезъритKa)
Публикувано15.02.06 13:29



1wo az sym jena
2ro i kwo kato ne poznawam BPAHA lichno - imala sym wyzmojnost da si komunikiram s nego ne samo w dir-a no i w irc i po tel i s sms...
ima li znachenie - widqla sym neshto sympatichno w nego
ako tolkowa wi interesuwa toi moje da byde mnogo mil ,kogato widi che si zaslujawa neshto da byde haresano ot nego- men me hareswashe dokato ne otkri prichina da me nareche egoistichna i strahliwa
no izobshto ne mi puka -az sym takawa kakwato sym - toi e takuw kakuwto e
razbira se che shte go zashtitawam -zashto sydite chowek ,kogoto ne poznawate?
ot wranata ima mnogo da nauchite ,kakto i toi ot was
wsichki tyrpim razwitie
neka go ostawim da se razwiwa na mira
tolkowa po temata a s tiq postowe mislq che samo go zabawlqwate

Страхът е враг на разума


Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: lstr]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 13:36



За познаването имах предвит, че не познаваш неон и некрос(бившите модератори, единия от които излиза мошеник по твойте думи),

Врана и аз не го познавам лично, но и аз нямам нищо лично против него. Сигурно е голям симпатяга, но начина му на писане тук не се търпи, което е и проблема.

Вечен е само мигът.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 13:53



КАК ТАКА ОЩЕ НЕ Е ПИСАЛ,МНОГО ЧУДНО.....

ЗА ВРАНА ИМАМ В ПРЕДВИД.....НЕЩО ЗАСЕЧЕ МАЙ




Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: /]  
АвторCoвa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 14:08



Писал е, писал..



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Coвa]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 14:14



МНОГО СМЕНЯ НИКОВЕТЕ ЗНАЧИ....



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
Автор claudia (просветлена)
Публикувано15.02.06 14:49



от както чета тук 5 от 10 мнения са как някой трябва да се прегледа
на всички са им падали керемиди и разни плочи по главата:)



Тема НЕКОМПЛЕКСИРАНАТА ВРАНАнови [re: Eva]  
АвторLordelka (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 15:13



Враната е много готин пич и не може да ви търпи простотиите, затова му са такива постовете.
...... Вие пък откъде се излюпихте, такива големи находки сте ?! ХА-ХА-ХА !!!



Тема Re: КОМПЛЕКСИРАНАТА ВРАНАнови [re: Lordelka]  
АвторEvs (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 15:29



Estestveno 4e VRANA vliza s mn nickove i znaite 4e hubavite ne6ta pisani za neq to4no tq gi e pisala):):)Nikoi ne moje da q za6titava po prostata pri4ina 4e v tozi forum nqma 4ovek na kogoto tq da ne se e podigrala!Milata ve4e po4vam seriozno da se zamislqm dali da se draznq ot neq ili da q sujalqvam:):)Cqlata taq zloba kade q e subrala?ne znam kak za edin 4ovek ne si otvori ustata toest:)kluna:):)da kaje dobra duma:)i posle ne se 4udete za6to otvarqm tema sre6tu neq!Sigurna sum 4e ne samo na men mi e pisnalo ot zlobnite i zabelejki i kritiki!trqbva da e mn ne6tastna za da e tolkova zlobna!No ne q jalq qvno si e zaslujila jivota,takav zloben 4ovek ne moje da predizvikva jal v nikoi a polojitelnite mneniq za sebe si GI PI6E TQ S RAZLI4NI NICKOVE!!!!



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано15.02.06 21:12



О, нима няма нищо хубаво, писано за Врана? Аз пък съм виждала такова нещо - все пак не съм тук от вчера, а от години. Все пак да не забравяме, че аз и преди пишех тук, макар от тогава да мина доста време.
Слухове? Я стига глупости. Аз знам за организирата дружинка с участието на единия от модовете (за другия - него почти не го знам, не ме е интересувал). Знам жената, която пропищя. Та ти си познавай и либовно, ако щеш и хиляда модове. За мен онзи е БУКЛУК. Разбираш ли ме?

Що се отнася до другия мод. Не го знам него. Но той си траеше и почти не пишеше. Не ми се е набивал в очите. Онзи мод от двамата, който визирам по-конкретно, обаче бая го поизчегъртах тогава. Той и неграмотен компютърно - това го излових аз. IP се вижда от модовете. Та гъбарках го, а той се опита да ми излезне с номера, че бил ме хванал по IP-то, че съм аз, понеже като маг го разбрах колко го бива и той го преживя много зле - опита се да ме банне. Ма не става да ме лъже, защото по време него пишех от най-различни клубове и нямах две мнения с един и същ IP. И на краставичар да пробутваш краставици не е редно. Освен това да се опитваш да лъжеш някой, разчитайки, че е по-тъп, това също не е редно. Та, човекът много ме мразеше, защото покрай мен му личеше какъв е всъщност. А такива не обичат да се знае масово що за образи са.

Светлинни години! Хех! Знаех си аз, че тук ще пада сносен хумор (личен опит от преди), който ще ми разнообрази времето, докато се оправи мястото, където вися по принцип.

Знаеш ли - убедена съм, че не съм първата, която е правила хора тук на пет пари по хиляда пъти. Знам, че няма и да съм последната, която ще го причини.

Разликата е, че докато при другите ще се удава на някои тук, да седят в дива заблуда, че не са се изложили и всъщност всичко е наред, с мен няма да е така. Или да не се пиша маг Кърти Муньов.


----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.


Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 21:27



Интересно. Не пускаш слухове и все още не виждам нищо конкретно.
При това положение,то определено спадам към организираната дружинки явно.
Някой казваш пропишал?
От какво?

Не знам на някой от организираната дружинка да са му искали пари за да му развалят магии.
Освен това в гореспоменатата дружинка лично според мене всеки от тях/нас си е напълно способен да си се оправя сам, така че от какво е пропищала тази жена?

Вечен е само мигът.



Тема off topikнови [re: claudia]  
Автор Amme (invisible)
Публикувано15.02.06 21:40



Поздравления за картинката . Страшно ме изкефи Джим Морисън е, нали?



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано15.02.06 22:18



За какво ме занимаваш с обяснения какво си виждал и какво не си виждал? За да ги защитаваш? Забрави това! Не можеш да ги защитиш! Щом не ти е ясно, значи си бил вън от играта. Или си вътре в играта, но се правиш на ударен.
Аз знам, каквото знам. Повече е излишно да си тормозиш мозъка с опити да ми ги изкараш ангелчета тези типове. Няма да стане.

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.


Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 22:26



Не разбирам защо непрекъснато бягаш от казването на нещо конкретно.

Що се отнася до тези типове в случай, че не разбра от по горе към тези типове спадам и аз. Считам че съм пределно наясно с всичко, което се прави и принципите на които се прави, може би не толкова добре колкото гореспоменатия човек, но предостатъчно добре.

От тук неизбежно идва въпроса имаш ли нещо да казваш или просто се опитваш да клепаш човека, защото те е издразнил покрей клубовете?

Вечен е само мигът.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано16.02.06 07:24



Сега ще ти обясня.
1. Не казвам нищо конкретно, защото твоето ПРЕКРАСНО мнение за БУКЛУКА не ме интересува.

2. Проблемите на тази жена за мен не могат и няма да станат източник на бъгава тема, каквато си подхванал и то поради единствена причина СОБСТВЕНОТО ТИ ЕГО. Отговаряй единствено за собствената си съвест. За съвестта на другите не можеш да отговаряш, дори да се потрошиш от писане. Така че какво си седнал да защитаваш съвестта на други хора?

3. Ако исках да клепам безразборно, тогава ти щеше да имаш историята на тази жена. А ти пич, тази история я нямаш. И няма да я имаш, заради т.2.

4. Крадците винаги са умеели да викат: Дръжте крадците.

Предостатъчно добре не можеш да правиш нищо, щом си част от тази групичка.

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.

Редактирано от Mar Kъpти Myньoв на 16.02.06 07:25.



Тема Re: off topikнови [re: Amme]  
Автор claudia (просветлена)
Публикувано16.02.06 14:33



аха, много е хубава:)



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 16:46



Daite i az da se izkaja tuk:)Qvno tazi tema e interesna za mn hora makar 4e ne smqtam 4e e za forum"magia"!Ne znam no imam use6taneto 4e Vrana i mag Kutri Muniovsa edin i su6ti 4ovek.Toi i na moqta tema se nadsmq i qvno ne samo na neq a i na mnogo drugi hora.:(:(Ne vijdam samo kakuv mu e problema 4e da se zaqjda s nas???Ako moje niakoi da mi obiasni!Vij Vrana moje na6ite vuprosi da sa ti sme6ni i da sa "nad tvoeto nivo",no ako naistina be6e po-izvisen ot drugite niama6e da si pravi6 truda da ni se podigrava6 a 6te6e da ni otmine6 s nasme6ka.Spored men momi4eto e pravo kato cqlo,e moje6e da ne zapo4va s obidi za6toto qvno horata i se qdosaha za tova.No kato se zamisli 4ovek momi4eto ima pravo da nedovolstva ot vsekidnevnite mu podigravki.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: AMOR FATAL]  
Автор Mata Hari (непознат)
Публикувано17.02.06 16:36



преди време казах на ВРАHА ,няколко хубави думи за това как се държи и какво трябва да направи ама явно овчия мозък не си е взел поука.Подкрепям ви всички



Тема Mata Hariнови [re: Mata Hari]  
АвторBPAHA (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 18:30



Ти като свършиш работа, обслужваш ли клиентите после ?
Само това искам да знам. Чух се си добра



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: AMOR FATAL]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 20:22



Da Vrana naistina prekalqva!Ne znam za6to se durji taka s hora koito ni6to ne sa i napravili!?Ne znam 6to za 4ovek trqbva da e za da mu dostavq udovolstvie da tup4e horata,da im se podigrava i da se nadsmiva nad problemite!



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: AMOR FATAL]  
Авторlstr (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 05:30



prawilni wyprosi zadade o otgoworite trea da si gi tyrsish sam - nie s nego dadohme chast ot tqh ,no kato negi razbirash problemyt si e lichno twoj :)
prosto ne si dorasyl do tam )



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: AMOR FATAL]  
АвторAMOR FATAL (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 07:56



I spored teb tova 4e e imal truden jivot,4e e imal problemi i 4e e prejivql mnogo mu dava pravoto da se durji grubo s horata?Ami nie vsi4ki stradame za ne6to i jivota na pove4eto hora ne e bil lek isobeno na horata koito iskat pomo6t tuk!Dai i nie da se opravdavame s truden jivot i da se durjim s horata taka!



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: AMOR FATAL]  
Автор lstr (бене-джезъритKa)
Публикувано18.02.06 08:13



ti ne razbirash - problemyt ne e v cinma na wranata ili negowata kompleksiranost-problemyt e w nachina ,po kojto vie reagirate na tqh :)
mi kato ne ti haeswat postowete mu i znaesh s kwo zaredeni-shto mu obryshtash vnimanie
pyk i toi se opit i da se sheguwa - wij temata za magiq s fekaliikryw i sperma - az razbrah che e shega ,no qwno drugite ne sa...
wseki reagira na nestata kakto iska -kwo wi e vinovewranata che taka reagirate na posowete mu- wsichko e vypros na izbor i mokontrol...

Страхът е враг на разума


Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: AMOR FATAL]  
Автор Mar Kъpти Myньoв (баш магъзник)
Публикувано18.02.06 11:08



Показателно за нивото на хората във форума е наличието на темата KOMPLEKSARKATA ВРАНА и интересът към нея. Небивал интерес по една толкома пошла и скучна тема. Такава тема говори много лошо за хората тук. Първо, че това е форум за магия и би трябвало пишещите да са на определено интелектуално равнище, което да им позволи да се озоват над подобна пошлост.

Да се заяждам с вас? Не се заяждам! Независимо , че тук маса хора се опитват с всички сили и средства да си покажат магарията и да изкарат, че другите са им виновни за нея. То така е най-лесно, да не гледаш пъна в собствените си очи.

П.П. Аз и Враната сме различни хора.

----
к`вот човека сам си гу е напраил, никой друг ни мое да му го напраи.


Тема KOMPLEKSARKATA ВР АНАнови [re: Eva]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано21.01.21 03:57





УВОД

ЙОЗЕФ ГЕББЕЛЬС. ОСОБАЯ ПАПКА

подпис:
ПОВТОРЯЮ – ПОВТАРЯМ И ОБЯСНЯВАМ:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
ВСИЧКО Е ЛИЧНО.




ЧЕТЕТЕ ТЕМАТА И ПОПИВАЙТЕ КОЛКО НАВИТИ ИМА ДА ВИ ОПРАВЯТ.
АЗ СЪМ САМО ЕДИН ПРЕВОДАЧ НА КРАДЕНА И РАЗПРОДАВАНА ОТ ВАС КЛАСИФИЦИРАНА ИНФОРМАЦИЯ И ДЪРЖАВНИ ТАЙНИ НА ДОСТА ПОВЕЧЕ ОТ 7 ДЪРЖАВИ.
СИГНАЛ ЗА ЯДРЕН ТЕРОРИЗЪМ Е ПОДАДЕН ОТ МЕН НА ИНТЕРПОЛ ОЩЕ ПРЕЗ 2012 ГОДИНА и си въобразяват 4е безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата ПАН-е-в-РИТМ-и-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от ваc с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
/]
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. ПШЛИ ВСЕ В БАНЮ! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от ваc с вашите тъпи pseudo-морални ценности.
У ЛЕВО!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо.oooo ooooooooooo.. и т.н.


Тема Re: как се прави ПАНкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор TITANIK77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за КОСОВО инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

*гот ми е*
Видеотеката ИДИЛ-ична.
Честито!

[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




УВОД
ЙОЗЕФ ГЕББЕЛЬС. ОСОБАЯ ПАПКА

подпис:
ПОВТОРЯЮ – ПОВТАРЯМ И ОБЯСНЯВАМ:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
ВСИЧКО Е ЛИЧНО.




ЧЕТЕТЕ ТЕМАТА И ПОПИВАЙТЕ КОЛКО НАВИТИ ИМА ДА ВИ ОПРАВЯТ.
АЗ СЪМ САМО ЕДИН ПРЕВОДАЧ НА КРАДЕНА И РАЗПРОДАВАНА ОТ ВАС КЛАСИФИЦИРАНА ИНФОРМАЦИЯ И ДЪРЖАВНИ ТАЙНИ НА ДОСТА ПОВЕЧЕ ОТ 7 ДЪРЖАВИ.
СИГНАЛ ЗА ЯДРЕН ТЕРОРИЗЪМ Е ПОДАДЕН ОТ МЕН НА ИНТЕРПОЛ ОЩЕ ПРЕЗ 2012 ГОДИНА и си въобразяват
4е, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от ваc с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
/]
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. ПШЛИ ВСЕ В БАНЮ! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от ваc с вашите тъпи pseudo-морални ценности.
У ЛЕВО!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо.oooo ooooooooooo.. и т.н.


Тема Re: как се прави ПАНкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор TITANIK77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за КОСОВО инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

*гот ми е*
Видеотеката ИДИЛ-ична.
Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.