Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: za wranataнови [re: lstr]  
АвторИxaaa.. (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 12:09



Врана - идеалист... Е тва вече ме разби



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Mar Kъpти Myньoв]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 13:06



За Врана в клубовете на дира до момента положително изказване не съм видял, не знам дали го съзнаваш, но твоето е в общи линии първото.
В общи линии има таланта да настройва срещу себе си дори и най-симпатичните и мирни клубари, което сигурно е полезно качество, но неизбежно провокира подобни теми. След като някой е решил да превърне клуба в място където да си излива цялото огорчение и злоба към света около него е нормално да не е симпатичен на никой, това че ти е симпатичен на тебе си е твое право, но странно на какво ли се дължи? :)

За останалото, а ти защо пускаш слухове за хора, които не познаваш лично?
'щото аз познавам лично и двамата бивши модератори и все още смятам, че са толкова светлинни години пред всеки "маг", че самото сръвнение седи меко казано смешно. Не че има нещо лошо не си първия, едва ли ще си и последния, но в контекста на темата е странно.

Вечен е само мигът.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор lstr (бене-джезъритKa)
Публикувано15.02.06 13:29



1wo az sym jena
2ro i kwo kato ne poznawam BPAHA lichno - imala sym wyzmojnost da si komunikiram s nego ne samo w dir-a no i w irc i po tel i s sms...
ima li znachenie - widqla sym neshto sympatichno w nego
ako tolkowa wi interesuwa toi moje da byde mnogo mil ,kogato widi che si zaslujawa neshto da byde haresano ot nego- men me hareswashe dokato ne otkri prichina da me nareche egoistichna i strahliwa
no izobshto ne mi puka -az sym takawa kakwato sym - toi e takuw kakuwto e
razbira se che shte go zashtitawam -zashto sydite chowek ,kogoto ne poznawate?
ot wranata ima mnogo da nauchite ,kakto i toi ot was
wsichki tyrpim razwitie
neka go ostawim da se razwiwa na mira
tolkowa po temata a s tiq postowe mislq che samo go zabawlqwate

Страхът е враг на разума


Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: lstr]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано15.02.06 13:36



За познаването имах предвит, че не познаваш неон и некрос(бившите модератори, единия от които излиза мошеник по твойте думи),

Врана и аз не го познавам лично, но и аз нямам нищо лично против него. Сигурно е голям симпатяга, но начина му на писане тук не се търпи, което е и проблема.

Вечен е само мигът.



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: BrandofAmber]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 13:53



КАК ТАКА ОЩЕ НЕ Е ПИСАЛ,МНОГО ЧУДНО.....

ЗА ВРАНА ИМАМ В ПРЕДВИД.....НЕЩО ЗАСЕЧЕ МАЙ




Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: /]  
АвторCoвa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 14:08



Писал е, писал..



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Coвa]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 14:14



МНОГО СМЕНЯ НИКОВЕТЕ ЗНАЧИ....



Тема Re: KOMPLEKSARKATA ВРАНАнови [re: Eva]  
Автор claudia (просветлена)
Публикувано15.02.06 14:49



от както чета тук 5 от 10 мнения са как някой трябва да се прегледа
на всички са им падали керемиди и разни плочи по главата:)



Тема НЕКОМПЛЕКСИРАНАТА ВРАНАнови [re: Eva]  
АвторLordelka (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 15:13



Враната е много готин пич и не може да ви търпи простотиите, затова му са такива постовете.
...... Вие пък откъде се излюпихте, такива големи находки сте ?! ХА-ХА-ХА !!!



Тема Re: КОМПЛЕКСИРАНАТА ВРАНАнови [re: Lordelka]  
АвторEvs (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 15:29



Estestveno 4e VRANA vliza s mn nickove i znaite 4e hubavite ne6ta pisani za neq to4no tq gi e pisala):):)Nikoi ne moje da q za6titava po prostata pri4ina 4e v tozi forum nqma 4ovek na kogoto tq da ne se e podigrala!Milata ve4e po4vam seriozno da se zamislqm dali da se draznq ot neq ili da q sujalqvam:):)Cqlata taq zloba kade q e subrala?ne znam kak za edin 4ovek ne si otvori ustata toest:)kluna:):)da kaje dobra duma:)i posle ne se 4udete za6to otvarqm tema sre6tu neq!Sigurna sum 4e ne samo na men mi e pisnalo ot zlobnite i zabelejki i kritiki!trqbva da e mn ne6tastna za da e tolkova zlobna!No ne q jalq qvno si e zaslujila jivota,takav zloben 4ovek ne moje da predizvikva jal v nikoi a polojitelnite mneniq za sebe si GI PI6E TQ S RAZLI4NI NICKOVE!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.