Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Za Plagiata moja prijatel ...нови [re: PLAGlAT]  
Автор kpokoжaбъл (зеленоопашат)
Публикувано18.09.02 10:13



Бъди така добър да не ме намесваш, моля. Не съм казала нищо в твоя полза, нали? И от двете страни на барикадата има фанатици. Имах конкретен въпрос, зададох го



Тема Re: VESKOнови [re: PLAGlAT]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 10:36



Ultra SCSI ima i za maca be pich :) adaptec.com
PCI shinata e 2x po burza ot na PC :)
osven tova ti kazah windows e palno lajno vav vsjako edno otnoshenie taka che machinata na kojato raboti e absolutno bezpredmetna ...

UNIXa e naj stabilnata os ! e tuka moze da kazesh neshto xexexe
otnosno rabotata kojato moze da se svarshi na mac i na pc za edno i sushto vreme 2x v polza na maca :) pone ...

moze da se pravi pre press be pich :) ama ne se pravi :) pre press se pravi na mac !!!
kazah ti njamat dopirni tochki windows i mac os izobshto mac os a e niva po nagore dori i os 9 !!!

a tupija hardware si go zatrii ot mozaka zashtoto pish kogato az kupih G4 tova beshe naj dobroto na pazara :) predi tochno 3 godini :) pomisli ti kakvo DELL chudo si mogal da si kupish togava i kolko rabota si mogal da svarshish s nego :)

za 3 godini tolkova neshta sa minali prez moja G4 che e trudno da ti razkaza prosto :) i prodalzavat da minavat sas sushtata skorost ... taka che tvoja dual XEON za men e absolutno bezpolezna machina !!!

no maca opredeleno vi e skuchen na pc userite shtoto njama kakvo da mu butate :) ami trjabva da rabotite :) koeto ne e za vseki

ako za teb cputo na machinata ti ima znachenie to za mojata rabota e bezpredmetno
machinata mi se spravja perfectno sas formata na pechatarskata machina 70x50 cm
ili s drugi dumi varshi rabotata za kojato sam ja vzel veche 3 godini bezotkazno !!!
kazah ti ima mnogo po vazni neshta naj-veche sigurnostta i postojanstvoto na rituma na rabota ... moja mac nikoga ne e spiral !!! nikoga ne mi e suzdal i edin problem !!! tova e vazno za men a dali e na 400 ili na 800 Mhz ti kazah razlikata ne e x2 :)

ili s drugi dumi edinstvenoto neshto koeto e 5 pati po burzo ot moja G4 sa 5 takiva sushtite G4 s pet takiva kato mene pred tjah !!! ama tuka maj mozaka ti ne dostiga :) za da go osuznaesh makar che e logichno i matematichno nali ?!

i ne zabravjaj che horata ne polzvat 20 t kamioni za da prekarvat pukanki :)
vazno e edno da varvi rabotata i da ne spira

e pone za mene :)



Тема Re: Za Plagiata moja prijatel ...нови [re: kpokoжaбъл]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 10:40



bratle ela da ti go dam datata na fileto stoi xaxaxa prosto imame dostap do neshta koito oshte ne polzvate obiknovenite mak useri



Тема 10.2.1нови [re: kpokoжaбъл]  
Автор shaman (MAC user)
Публикувано18.09.02 11:27





Това нещо е от 2 седмици на моя G4

MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire


Тема Re: 10.2.1нови [re: shaman]  
АвторPLAGlAT (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 00:54



he he Iasno ne ostanaxa BETA TESTER4ETA po SVETA i nashego brata BG PROFECIONALISTA stana BETA TESTE


hi hi hi hi hi hi hi



Тема Re: Za Plagiata moja prijatel ...нови [re: PLAGlAT]  
АвторG4 (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 14:56



Eheeee!
Palia4o,kakav si ti ta da davash kvalifikacii kakva mashina za kakvo treva da se polzva? Te sa se nalojili kato takiva shtot sa nai dobri v taia oblast.Drug e vaprosa ako ti gi polzvash za takiva celi.Tva ne ozna4ava 4e sled kato si tolkova lame vsi4ki ostanali ne triabva da sa po razli4ni ot teb.
Primera s moia poznat beshe za da suzreesh 4e horata si vadiat hliaba po toia na4in a ne 4atiat i ne geimat kato teb.
Koi za kolkoto moje.Kato ne mojesh pove4e stoi si na PC.Tuku vij si napravil kariera kato sekretarka. :P



Тема Re: VESKOнови [re: Becko]  
АвторPLAGlAT (Нерегистриран)
Публикувано22.09.02 03:37



A be ti produlgavash da drunkash BEZMISLICI a ?

Koia rabota shte svurshish na tvoia BOKLUK 2 pati po burzo ot kolkoto na mita MASHINA dai primer za 1 ONLY operacia PLEASE 1 ONLY

drugo UNIXA e stabilen spotr nema ama ako si mislish 4e OSX na mac e UNIX si v mnou golema zabluda
a i NT (2000 XP) ne e WINDOWS KRETENOIDO

za SCSI ta ta za MAC ima PLATKA SCSI ama navremeto se katereshe po DEFOLT BRE na MAC a a sega trebva si a platish nad tia 3000$ deto gi davash za noshtna lampa
>>PCI shinata e 2x po burza ot na PC ????? KOI TE E IZLUGAL GEZSHTOKO ZA TVA BRE ? ti ot lunata padash mai ili Stive Jobs tolkova ti e promil mozaka 4e po4vash da brashtolevish bezmislici koe e tva ide deto e po burzo ot drugo ID nali rabotish pak sas sashtite HDD ta kakvito i na PC to bre ???? kakvi bezmislici govorish bre MALOUMNIKO ? kolkoot oborota imash na PC HDD to (WD model X tolkos oborota i transver imash i pri MAC Pardon BOKLUKA) kakvi sa tia prostotii be deto gi govorish bre za

5 MACa i 5 KRETENOIDA PRED TEX dobre 4e ste ostanali kade 2-3 ma shtoto v toia forum tolkos vigdam deto ste na MAC LASTO MOXICANS LAST FAN LAST ONE IDIOTS

ne batence tvoiata mashina e to4no tolkova bavna i tolkova zle kolkoto 1 PC ot predi to4no 3 godini na 650-700MGHZ a pod WIN 98 a ti si tolkova to4no PROFESIONALIST i tolkova to4no v 4as s Kompiutrite kolkoto i edno PC ili MAC ot predi 4 GODINI !!!!



Тема Re: VESKOнови [re: PLAGlAT]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано22.09.02 14:19



brato ti si slaboumen IDIOT :)

spiram da si gubja vremeto s tebe
nadezda njama

xaxaxaxa

lelelelelele

e po prost chovek ne pozbavam da znesh :) pone v neshto si NO1 :)))



Тема VESKO :)нови [re: Becko]  
АвторPLAGlAT (Нерегистриран)
Публикувано22.09.02 23:24



Xe i as ne poznavam po Oligofreniasalo pleme ot MAC a djii te dnes

Vigda gleda USH.................................

no mozakat mu otkazva da vazprieme

e te tva tolkova mi e beden re4nika 4e napravo nemam opredelenie za nego!!!

PROSTO no COMENT



Тема Re: VESKO :)нови [re: PLAGlAT]  
АвторPLAGlAT (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 23:08



NALI vesko




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.