Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Abe otvorko,нови [re: AliBabach]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 21:55



SPARC-A NIAMA DA MOJESH DA GO OSVOBODISH OT MITNICATA.
ELA V US - SHTE TI GO PRATIA DOKADETO KAJESH S NALOJEN PLATEJ.



Тема малко уроци !нови [re: A]  
Автор shaman (MAC user)
Публикувано08.07.02 09:33



1. Когато местиш нещо (файл, програма, папка) от един диск на друг по подразбиране го КОПИРА ! Ако искаш да го преместиш - натискаш "Command" докато влачиш. Ако искаш да направиш Shortcut - докато влачиш натискаш "Command+Alt"
2. Ако искаш да ползваш shortcut's за копиране: <command>+c на избрания елемент, отиваш там, където искаш да копираш и <command)+v.
Ако искаш да го преместиш - вместо <command>+c натискаш <command)+x

3. за CAD програмата ти нищо не мога да кажа ? Между другото ! Инсталирал ли си "Logitech MouseWorks (MACOS 9)" ? С тази програма имаш възможност да програмираш и другите бутони ! Например - десен бутон да е <Ctrl>+click (нещо равносилно на десен бутон при windows)
4. MACOSX ! Лично съм наблюдавал как MACOSX расте от бебе на 7 компютъра (2 PM, 3 iMac, 2 PB и 1 Cube) ! 10.0, 10.0.1, 10.0.2, 10.0.3, 10.0.4, 10.1, 10.1.1, 10.1.2, 10.1.3, 10.1.4, 10.1.5 ! След всички Updates, нямам загубен и един байт ! Ако проблема ти "ZA 2 UPDATE-A 2 PATI PODRED DA GUBIA FAILOVATA S-MA" беше нещо от самата система, досега Apple нямаше да ги има ! Предполагам, че там е намесен сериозно "Човешкия фактор" !
Това е засега

MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire


Тема Re: MAC-A E PALEN BOKLUK!нови [re: Ariel]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 11:15



Zdravej,

POZDRAVLENIA !!! Za pruv put mi se sluchva njakoj ednovremenno da oglavi klasaciite za LAmeR, NAHAL i Smotanjak na forumite do momenta!!!
V USA ne se ebavate => atacuvate vsichki klasacii pak i vi plashtat za tova :) biznesa si e biznes xaxaxaxaxaxa

Sledvashtija put kogato imash problem s Macintosh => "Huston Huston We Have a Problem here !!!" => shtoto kolkoto Tom Hanks e kosmonavt tolkova ti si zdravomislesht chovek xaxaxaxaxa (lele ne moga da povjarvam che moze da ima tolkova prosti hora)

Izkarvaneto na pokaz na Negramotnostta i Lipsata na vuzpitanie sigurno se vuzpriema kato opit na vseki glupak da preuspee v stranata na mechtite, no povjarvaj mi za horata ot tozi forum tvoite mnenija sa za rubrikata humor satira i zabava i napravo im se chudja kak mogat da imat turpenie da objasnjavat na glupaci neshta koito obiknovenite sekretarki i hlapeto ot gornija etaz znajat sled 15 min zad macintoshite mi :)

a da ne zabravja mojata mishka e s 4 butona slozi si USB mishkata ot PCto i gotovo daze njama nuzda ot driveri !!!! xaxaxaxaxaxa ma kak da ti go objasnja tova !!! a mozesh i dvete da gi ostavish ednovremenno !!!!!!!! xaxaxaxaxaxa

lelelele

stiga tolkova

p/s/

kogato chovek neznae i nerazbira se durzi pone kulturno !!!
relax sega procheti otnovo i sedni da chetesh knizki :)

da znaesh otgovora mi beshe vuzmozno naj-dobronameren :)

ajde i uspeh

Huston Controm Center



Тема Re: MAC-A E PALEN BOKLUK!нови [re: Becko]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 18:56



F-U!
Znaesh li kolko mi puka za tvoeto mnenie. Stoi si v stranata na mizeriata i cheti knijki



Тема a we, arielнови [re: Ariel]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 08:59



ohste li razviavash smradniata si tuk???
cakai si na pc-to, voni si tam niakade i ne ni natrapvai nevejestvoto si.
tova, che jiveesh i rabotish v usa ne oznachava, ceh pikaesh olio i che si neshto povece ot nas.
shte sam blagodaren ako ne mi otgovorish
[dori sa mi iasni 'dumite', koito bi izpolzval, taka che ne si pravi truda da gi pishesh]

i pozdravi shefa ti ot men - izbral e pravilnite komputri!



Тема Re: a we, arielнови [re: fan]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 18:45



Nosi si BG komplexite - i taia shtaiga Mac-a sashto.
Nishto ne sam kazal za men ili teb - samo che Mac-a e bokluk, i che ot tvoito mnenie za men shte mi **** na ****



Тема Re:нови [re: Ariel]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 08:56




jalko za **** ti rabota, shtom ot mnenieto mi shte ti ****



Тема Re: MAC-A E PALEN BOKLUK!нови [re: Ariel]  
Автор murnau (непознат )
Публикувано12.07.02 20:18



kreten , i za kvo si dohsal tuk?????



Тема Re: MAC-A E PALEN BOKLUK!нови [re: murnau]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 04:24



Za da kazvam na idioti kato teb v kakvi laina sa zatanali.
Blagorodna kauza otvsikade.



Тема :-)нови [re: Guru.]  
Автор shaman (MAC user)
Публикувано15.07.02 09:29



Интересна гледна точка
Но все пак държа на моята

MacOS - for creativity
Unix - for stability
PalmOS - for mobility
Windows - for solitaire



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.