Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 19.05.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Днешната историянови  
Авторлyлy (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 18:12



Баси майката.

Не го бях гледала тва предаване повече от година. И одеве пускам случайно и оставам на канала...и гледам днешната история с 'близнаците'. И докрая действително си мисля, че тва са момчета с по-меки гласове, и че единият си има супер щастлива 2 годишна връзка, а другият е нещастен - родителите на мацката му всячески се опитват да ги разделят. А накрая кво се оказа...
Направо се шашнах. Вие кво ще кажете ?!
Реално ли беше всичко тва и наистина ли и самата Наталия докрая си мислеше, че те са момчета ?!?

И едната мацка щяла да се самоубие...

А те викат ''еми шега беше, безобидна'...



И как...как толкова време тия момичета не са разбрали...

Аз всъщност не го хванах съвсем отначало...но те не са се срещали с гаджетата си особено редовно, така ли ?! Сигурно тва е причината толкова време да крият лъжата...

Не знам... вкараха ме в бати филма тия, казвам ви . И то...19 годишни хора ! 19 !!!

Светът прогресивно откача !!!



Тема Re: Днешната историянови [re: лyлy]  
Авторgrind (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 18:19



и аз още мисля затова....ужаст...стана ми зле като разбрах всичко.аз за първата още от началото имах съмнение,че наистина си е момиче,ама те минаха всякакви граници.ужаст!и да съсипят така и без друго крехката младежка психика на младите им "приятелки"...горките им "приятелки",искрено се надявам да преодолеят това и да намерят своята истинска щастлива любов....възмутих се до краен предел от тези хора.





Тема Re: Днешната историянови [re: grind]  
Авторлyлy (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 18:29



Аз принципно не го харесвам мн тва предаване...и съм го гледала мноооого рядко, все инцидентно такова...Обаче след днешното направо съм в шок, хаха.

Добре бе....ти смяташ ли кви хора тряя да са тва, за да го направят ?!? Извратени ? Болни ? Или и двете ?
Бахти.



Слагали си подплънки долу, и си стягали циците с колани... представяш ли си ?!?

Аз...разбирам...да си пишат в нета и тия да се правят на мъже...ок...среща се...мн често...макар, че пак не го приемам от 19 годушни хора...но айде...сякви идиоти има...обаче като се видят - и пак ?!? В смисъл...де да знам...не мога да си го представя.



Тема Re: Днешната историянови [re: лyлy]  
АвторLeti (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 20:38



Не е коректно спрямо 2-те момичета. 2 години са твърде много , за да живеят в лъжа, спямо момичетата, които са се влюбили в тях, представяйкио се за момчета.Гадно, наистина.Каква игра е това според тях да си играят с чувствата на тези 2 невинни момичета.Интересно.....ако са знаели, че самоличността им ще се разкрие в предаването, едва ли са щели да отидат в студиото. Аз също останах доста шокирана. Подла постъпка.Мисля, че това рано или късно щеше да се разкрие и едва ли момичетата биха продължили такива връзки. Дори и извиненията, които отправиха, не ги оправдава за нанесените травми. Ето, това е интернета, нож с две остриета, винаги съм го казвала.





Тема Re: Днешната историянови [re: Leti]  
Авторgrind (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 23:11



според мен тези двете някой яко ги е наранил и сега искат да си го върнат,затова са се подиграли с момичета...или просто никой мъж не им е обърнал внимание,и те пак искат да си го върнат...не може да си играеш с чувствата на някого 2 години и да мислиш,че всичко е само на шега...
как не ги е срам от себе си и как се понасят,незнам...аз излизам от кожата си само като си помисля...
едната,която се изказа последна,пак излезе по-свястна и се извини,но първата,по-"отворената"е адски нагла и само повтаряше,че е било на шега...
браво на Наталия,много добре се държа и остана сериозна и твърда,много ми хареса.
иначе жалко,че те наистина дойдоха с други намерения и искаха да продължават да лъжат горките момичета.....ужаст.



Тема Re: Днешната историянови [re: grind]  
АвторLeti (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 14:21



не знам дали някой ги е наранил, но според мен те нямат нищо женствено.Личи им още като ги погледне човек. И дрехите, с които бяха облечени, по нищо не издаваха истинската им същност. Интересно..... до кога ли са смятали да играят тази игра / както те казват, че за тях е било игра/, защото рано или късно истината щеше да излезе на яве. Възможно е и двете близначки да имат обратни наклонности. Та те се обясняваха в любов на половинките си, та даже са замисляли и да се женят за тях. Сигурна съм, че родителите им нищо не подозират и ако научат за тази история, на хората няма да им е никак добре.Кокото положителни страни да има интернета, все пак той си е нож с две остриета, както вече казах, защото не знаеш кой седи от другата страна. Наистина, много жалко за двете момичета, защото травмата, която им беше нанесена, едва ли ще могат да я превъзмогнат и при всяко запознанство в интернет, ще подхождат с недоверие. А близначките---за тях няма извинение, няма и оправдание. Тяхната постъпка я определям като престъпление. С нищо не биха могли да изкупят лъжата си.Да, браво на Наталия Симеонова.



Тема Re: Днешната историянови [re: лyлy]  
АвторRoYaL (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 19:05



На всички вас ви има нещо! Живеете в заблуда, не знам дали сте хора на вързаст, ама това е смешно.Няма ли кой да ви отвори очите, по дяволите?

Всичко е една инсценировка.Нима вярвате, че 2 години са `ходели` просто ей така? И са се вързали, да бе! И то без какъв да е физически/сексуален контакт, абсурд.

Всичко е нагласено.Такава ситуация няма, първо че за 2 год все някой познат на въпросните `момичета` щеше да издаде, че са реално такива.Едва дали, съседа който живее на 20 крачки от тях, не знае че майка им е родила дъщеря, а не син.
Прадеването също са знаели, просто така е направено.Уж, че са отишле да търсят помощ при раздяла, му-ха-ха.Не смятате ли, че според законите за защита правата на човека и още един куп такива нямат право да излъчат такова предаване.А най-малкото, че е подсъдимо.



Тема Re: Днешната историянови [re: RoYaL]  
АвторLeti (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 16:08



явно нищо не си разбрал. Близначките не са от София. Инсценировка ли е според теб това, едно момиче да реши да си сложи край на живота, като се нагълта със сума ти сънотворни? И че момичетото от Сф. в пряк текст им каза, че не иска да има нищо обшо с тях, защото харесва момчета.И двете запазиха своята анонимност. Не мисля, че всичко това е инсценировка, а съвсем реална ситуация.



Тема Re: Днешната историянови [re: Leti]  
АвторLeti (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 16:12



P.S. Между другото, Пеньо от биг брадър по същия начин е поддържал връзка с момче 1-на година, което също не е знаело, че Пеньо е мъж.Както виждаш, няма невъзможни неща.



Тема Има такава болестнови [re: лyлy]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано17.12.07 19:03



точното й наименование не знам, но е нещо в смисъл "болезнена нужда от внимание". Знаели са, че ще ги разкрият, но нарочно са отишли за да се покажат по телевизията на цяла България.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.