Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 27.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема И все пак...  
АвторPoбинc (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 10:36



Първо, ще си призная, че Море от Любов гледам рядко - по-скоро принудително, когато сестра ми окупира телевизора (но пък му се радвам донякъде, защото ми вдига самочувствието).

Нека бъдем честни - не малко хора намират, че предаването е захаросана бозчка, а други съвсем откровено си казват, че са отвратени. Въпросът ми е, ами ако екипът отиде и се изтърси на някой такъв, който не иска и да чуе за тях, камо ли да го спретнат пред телевизионния екран и да чоплят интимни въпроси. Какво правите в такъв случай? Не ви ли се е случвало да ви напиперят едно хубаво или всички са твърде възпитани и разчувствани?



Тема Re: И все пак...нови [re: Poбинc]  
Авторнeнaпипepeн (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 17:40



почти не се случва
какво значи "напиперят"? защо някой да отвръща с лошо? на какво? Море от любов винаги отиват повече от добронамерени. вероятно никой няма да ти спретне Море от любов, така че не се безпокой

. Ако пък решиш да се овековечаваш със скачане на бой (примерно), напомпвайки си допълнително самочувствието (не само с гледане на по-жалки от теб герои в предаването), пробвай.



Тема Re: И все пак...нови [re: Poбинc]  
Авторiskam (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 20:41



[image]http://a1378.g.akamai.net/7/1378/8278/20061121171830/www.sephora.fr/assets/dyn/product/P34322/[/image]



Тема Re: И все пак...нови [re: iskam]  
Авторama kak (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 20:42



[image]Image ACDSee JPEG[/image]



Тема Re: И все пак...нови [re: iskam]  
Авторne stava (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 20:44







Тема Re: И все пак...нови [re: нeнaпипepeн]  
АвторPoбинc (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 15:06



Мисля си, че никога не ми се е случвало да скоча на бой на някого, но мерси за съвета все пак.

Защо някой да отвръща с лошо - чакай да помисля - ами имал е лош ден: в работата някоя досадна секретарка го е вбесила и/или майка му иска да и пребоядиса черчевето в събота сутринта и/или му е изгоряло дъното пък е време за вноската за апартамента... и/или никак не иска да се сеща за човека, който иска да го изненада така любовно.

П.П. Мисля, че си ме разбрал погрешно, аз лично нямам нищо против шредаването... напротив, кара ме да се чувствам добре :). Пък и по-добре хората да си разказват за любов отколкото да чоплят теми от ресора на Миглена Ангелова.

С.П.П. : "вероятно никой няма да ти спретне Море от любов, така че не се безпокой", със сигурност. Някои отдавна сме заживели под формат "добро английско семейство"

.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.