Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 27.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ne si stavaite gadje s nai-dobriq priqtel  
АвторSmile (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 17:06



Na skoro re6ih da prekra4a granicata mejdy priqtelstvoto i lubovta. Ostanah razo4arovana. Za6to taka stava? Ne moje li dobrite priqteli da si stnat dobri gadjeta....pri vsi4ki li etaka ili samo pri men...



Тема Re: Ne si stavaite gadje s nai-dobriq priqtelнови [re: Smile]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано18.08.05 18:59



При всички.
Гаджета никога...
И ебането не върви даже.

Свободно! Поправи се!


Тема Re: Ne si stavaite gadje s nai-dobriq priqtelнови [re: Smile]  
АвторNEDA (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 11:53



A,imalo i drugi kato men.I az si misleh ,4e sam edinstvenata razo4arovana ot tezi obstoiatelstva.E,ne taji,sega sme dve{dvama,ne znam koi pi6e}.Mai ima goliama razlika mejdu priateli i gagdeta,za sajalenie!A kolko po prosto stese da ima6 dve v edno ,nali?



Тема ne vinagiнови [re: Smile]  
Авторcrna_maca (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 14:49



nie s naj dobria mi priatel sme jeneni ot malko pvoeche ot godina i sme zaedno ot malko poveche ot 5,5 godini; taka ch eponiakoga e prekrasno ;)



Тема Re: ne vinagiнови [re: crna_maca]  
АвторSmile (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 12:32



Mnogo se radvam za teb, no mai si hybavo izklu4enie. Pove4eto mi priqtelki si bqha izgybvali mnogo priqteli kato prekra4at granicata i me suvetvaha da ne go pravq, no az q prekra4ih. Zabraneniq plod e na-sladuk. I moqt nai-dobur priqtel si pokaza rogata. Opoznah go ot dryga strana i se okaza 4e ne sme podhodq6ti za dvoika, a samo za priqteli. Sega me e qd samo na sebe si. Bqh my pokazaa qsno, 4e iskam da sme samo priqteli, no az bqh tazi koqto go privle4e pak. I kakvo se okaza sled nqma i dva meseca krai...i sega samo zaradi 2 meseca go nqma dulgogodi6noto priqtelstvo. A tupoto e 4e imame mnogo ob6ti interesi i hodim na edni i su6ti mesta. Kato se zase4em kakvo da pravq????



Тема Re: Ne si stavaite gadje s nai-dobriq priqtelнови [re: NEDA]  
АвторSmile (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 12:33



sled kato skusahte kakvi sa vi otno6eniqta? Kak se durjite edin s dryg?



Тема ТОВА СА ЧИСТИ ГЛУПОСТИ.нови [re: Smile]  
Автор Чepнo Cъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано13.11.05 14:15



Точно от най-добри приятели от противоположния пол стават най-добри гаджета. Мила моя, аз ще ти дам брутален пример от живота ми в абсолютен противовес - аз съм бил САМО ПРИЯТЕЛ с четири момичета досега. С всичките исках да прекрача границата и да станем нещо повече. Всичките ми отказаха. Сега не си говорим с нито една от тях. Запомнете едно нещо, скъпи дами: Един мъж и една жена не могат да останат задълго САМО ПРИЯТЕЛИ. За да стане това, трябва момчето да е обратно. Проблема е, че повечето момичета като кажат на едно момче "Хайде да сме САМО ПРИЯТЕЛИ", те всъщност подразбират "Хайде да сме САМО ПРИЯТЕЛКИ". Е, каквото и да си мислите, ние мъжете в гащите все пак ... носим. Да сме добри познати, да се поздравявате на улицата - да, но нищо повече. Накрая всичко ще опре до секса. Стига глупости, аре моля ви се .

МРАКЪТ ТЪРЖЕСТВУВА


Тема Re: ТОВА СА ЧИСТИ ГЛУПОСТИ.нови [re: Чepнo Cъpцe]  
АвторBeninia (Нерегистриран)
Публикувано13.11.05 15:28



Napulno sum saglasna s teb.Samo v nachaloto e priatelstvoto i posle e estestveno da se stigne i do drugoto.
Az imam edin mnogo dobur priatel poveche ot 2 godini.Do sega dori ne se e opital s prust da me dokosne,makar che tvurdi che ne e obraten.Nyama si i gadge.Stranno.Imashe period kogato iskah da se sluchi neshto poveche megdu nas,zashtoto strashno si dopadame kato nachin na mislene i ineteresi....Da ama ne...I tova me iznervyashe mnogo...Sega veche go priemam naistina kato moya priatelka ....Radvam se che go ima ,zashtoto mi e golyama opora...Stranno...Toi tvurdi che az i toi sme izvunzemni...Tova mai obyasnyava povedenieto mu.....Kakto i da e.Mnogo govorya...
Imah i edin mnogo dobur priatel koito v edin moment iskashe neshto poveche,no ne i az...Vednug me celuna..- imah useshtaneto che se celuvam s brat mi..t.e. beshe mi mnogo gadno sled tova...Ako prekaleno dulgo si SAMO PRIATEL s edin mug mi se struva nevazmogno da stanete i gadgeta...



Тема Правилно!нови [re: Beninia]  
Автор Чepнo Cъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано13.11.05 20:53



Точно това се опитвам да обясня. То може, то бива... Ама накрая всичко завършва доста гадно, ако е прекалено продължително...

МРАКЪТ ТЪРЖЕСТВУВА


Тема Re: ТОВА СА ЧИСТИ ГЛУПОСТИ.нови [re: Чepнo Cъpцe]  
Автор @MORlL (НАЙ-ЛЮБЕЗЕН)
Публикувано30.11.05 10:55



много добре!


DUM SPIRO OTPORIL


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.