Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 18.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ТОВА СА ЧИСТИ ГЛУПОСТИ.нови [re: Чepнo Cъpцe]  
Авторбe (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 01:49



ти всички свои приятелки ли харесваш като жени?
Нямаш ли 1на такава, която да е твоя приятелка, да се сещаш за нея, да се събирате, да си говорите и да не искаш повече от това?



Тема Re: Правилно!нови [re: Чepнo Cъpцe]  
АвторB52 (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 06:11



Абсолютно съм съгласна с теб! Имам 2-ма много близки приятели, с които се познаваме от 10 години (още от училище). Сега сме си образували сплотено триъгълно общество, в което много хора идват и си отиват, но ние сме винаги и преди всичко приятели.



Тема МОЖЕ! МОЖЕ!нови [re: Smile]  
АвторCЛУЧAЙHA (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 16:08



Днес случайно влизам тук. Не, че "Море от любов" ми е любимо предаване..., но е 14 февруари и имам малко време да посърфирам. Аз съм може би един от най-емблематичните случаи. Имам приятелство със съпруга ми откакто се помним. Първите ни снимки са от времето, когато сме били около 3-4 годишни. Оженихме се като се дипломирахме и така 21 години Или сме приятели повече от 40 години. Нямам нищо против да бъдем още толкова. Ще съм безкрайно щастлива и нашата прекрасна дъщеря да има такъв човек до себе си - да я усеща, допълва, обича, харесва, цени, уважава и тя да му отвръща със същото. И днес намерих в дамската си чанта кутия шоколадови бонбони с формата на сърце. Ей така - небрежно...Желая подобна връзка на всеки, който цени и заслужава това. Обичайте се! Животът лети!



Тема Re: Ne si stavaite gadje s nai-dobriq priqtelнови [re: Smile]  
АвторVessikv (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 11:54



Абсолютно мога с чиста съвест да кажа, че не винаги става така! Аз съм щастливо омъжена (дано да е все така) за един от най - близките ми приятели. Познавам го от 10 години а сме заедно от 6. Явно всичко е много индивидуално



Тема Ставайте си гаджета с най добрите приятелинови [re: Vessikv]  
Автор edna princesa (непознат)
Публикувано17.05.06 02:08



И аз преди мислех така....но:)
дълго гаснех по един г*з той беше до мен,беше до мен и ми бършеше сълзите.....един ден осъзнах 4е онзи не е за мен.след около 2 месеца този който беше до мен през цялото време ме гушна и прекрачи границата....5 месеца по късно аз съм най щастливото момиче на света!!!
защото за разлика от другия той освен че ме обича ме познава истински обича истински цени истински и надявам се след известен период от време да мога и аз да се похваля че приятелството и връзката ни е оцеляла и се е превърнала в истинско семейство:)



Тема Re: Ставайте си гаджета с най добрите приятелинови [re: edna princesa]  
Авторjuliet (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 17:23



iskam da spodelq 4e ve4e 21 godini imam naistina dobar priqtel i nikoga ne sme prekra4vali granicata,a i ne sme imali tova jelanie,vinagi mojem da raz4itame edin na drug i vsi4ko e prosto perfektno,zashtoto toi i priqtelqt mi s koito sme ot 5 godini sashto stanaha mnogo dobri priqteli i obshto vzeto trimata se razbirame idealno.A i drugoto koeto e 4e az i priqtelqt mi(gadjeto mi) predi da se saberem si bqhme priqteli i se poznavame ot 10 godini,zatova moga da kaja 4e cqlata taq rabota e dosta otnositelna dali shte uspeesh da se razbirash s nqkogo,bilo v priqtelski ili drugi otnosheniq...



Тема Re: ne vinagiнови [re: Smile]  
Авторчykyмбa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 23:49



епа абордирай го с 4-ки и 6-ци



Тема Re: Ставайте си гаджета с най добрите приятелинови [re: edna princesa]  
Авторgaiety (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 22:02



И с нас се получи!!Щастлива съм. Много! Благодарна съм на съдбата, че не се разминах с него. щеше да е най-голямата грешка в живота ми. Мисля че това е един от най-добрите и успешни варианти за връзка, поне за мен се оказа така. Това допълване наистина е невероятно. Не е познатото влюбване, както в другите' заслепено " и "завинаги"( обикновено в найййй, ама най неподходящите), но преди да се усетя вече го обичах и то толкова че не исках да го губя, не можех без него и не исках друг.



Тема Ей за това говорянови [re: gaiety]  
Автор ЧepнoCъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано17.11.06 17:44



Като сте само приятели дълго време и накрая станете гаджета, всичко е тип-топ, защото се познавате, знаете си и кътните зъби. Нали и Дженифър Лопес беше само приятелка на Марк Антъни, а ето че се ожениха. Е, за целта Джей Ло разтрогна два брака преди това и замалко не стигна до трети с Бен Афлек, но всичко е добре когато свършва добре, нали така



МРАКЪТ ТЪРЖЕСТВУВА

Тема Re: Ей за това говорянови [re: ЧepнoCъpцe]  
АвторSweet Biscuit (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 00:06



da, za jennifer lopez sym syglasna,no moga da kaja, 4e az li4no imah mnogo nepriqtno i dylgo pomne6to se prejiwqwane s moqt nai-dobyr priqtel.....prez vsi4kite 5 godini prez koito se poznavahme bez da sme gadjeta, wsi4ko vyrve6e 4udesno....razbirahme se, dopadahme si, no kogato re6ihme 4e iskame da opitame ne6to po-razli4no ot priqtelstwo wsi4ko se obyrka....nqmala sym nito edin 6tastliw moment....dobre e pone, 4e me se my4ihme mnogo i skysahme zimata...4ak togava toi mi kaza kak se e 4uwstwal prez cqloto wreme....a na men mi stana kofti, za6toto wypreki bolkata, wse o6te imah 4uwstwa....mnogo nedirazumeniq se slu4iha, i to to4no sled kato stanahme gadjeta....we4e po4ti ne poddyrjame vryzka, wypreki 4e az iskam da go wijdam- tezi 5 godini priqtelstwo ozna4awat ne6to za men wse pak.....
naistina, twyrde indiwidualno e dali vryzkata s nai-dobriq ti priqtel 6te ima hubavo razvitie, no ako nqma-nikoga ne mojete pak da ste kato predi.....
e, pone e dobre, 4e we4e nqmam nai-dobyr priqtel


moje da si priqtel s edno mom4e bez da ima aspiracii za vryzka, zawisi samo ot dwamata zasegnati....do vryzka vodi moje bi towa, 4e se poznavat naistina, 4e prekarwat mnogo vreme zaedno i mislqt edin za drug...no towa e do nqkakwa stepen zablujdenie i izopa4awane na istinata..
stiga tolkowa idiot6tini i ot men...
pozdraw za wsi4ki s Joyride na Roxette




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.