Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 22.05.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема kak da si varna gadjeto?  
Авторkati (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 09:25



kazete niakakvi extremni idei da si varna gadjeto.9 godini biaxme zaedno a sme razdeleni ot 4 mesetsa i oshte mnogo go obicham!MOLIA VI!!!!!!!



Тема Re: kak da si varna gadjeto?нови [re: kati]  
Автор rozariondo (непознат )
Публикувано10.05.05 13:51



zareji, mini na drugo



Тема Re: kak da si varna gadjeto?нови [re: kati]  
Автор Ha тиxo (слухти)
Публикувано11.05.05 18:24



Здравей! А дали наистина го обичаш,или просто ти е трудно да го забравиш...???
Според мен първо определи потенциала за възстановяване на връзката. Определи какви щети си причинила на предишната си връзка ,пресметни колко са сериозни и за колко време са настъпили.
После прегледай честно! ролята си във взаимоотношенията. Например колко време прекараваш, показвайки внимание и любезност като изслушваш гаджето ти? Колко често си го критикувала? КОлко често си го подкрепяла с думи , и с висока оценка? Не си ли позволила прекалено много на другия? Настоявала ли си в името на доброто на връзката да се задоволяват не само неговите нужди,но и твоите собствени?
Подходи обективно към всеки един от въпросите!
Беше ли добър балансът м/у себеотрицанието и егоизма?
Говорехте ли открито, когато някой беше нараняван? Показваше ли гнева си, ако пренебрегваше болката ти? Позволяваше ли му да те възприеме като постоянна даденост? Преди да започнеш да поправяш грешките разбери каки са били проблемите
После се опитай да определиш колко усилия от твоя страна ще са нужни , за да се възстанови връзката ти. Това , че знаеш какво да правиш не значи , 4е притежаваш вътрешната сила на духа за да осъществиш намеренията си успешно! Няма смисъл да си губиш времето , надявайки се да промениш връзката, ако не си истински готова да направиш необходимите промени.
Щом разбереш каква цена се налага да платиш,за да си върнеш гаджето се запитай сериозно - Готова ли си да платиш тази цена каквато и да е тя? Готова ли си да издържиш, без да получиш награда толкова дълго , колкото е необходимо? Ако е така,тогава давай! Струва си усилията
Желая късмет!!!

Музиката започва от тишината


Тема Re: kak da si varna gadjeto?нови [re: kati]  
АвторЩypaвa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 10:17



"Всичко е вятър,само вятърът не е вятър!"



Тема Re: kak da si varna gadjeto?нови [re: kati]  
АвторЧepнo Cъpцe (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 01:00



Направи му една свирка. Ама хубава, дълбока.



Тема Re: kak da si varna gadjeto?нови [re: Чepнo Cъpцe]  
Авторзaлeзa (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 01:00



ако много го обичаш и дар.на него не се крии а го изненадаи намери песента на васил наиденов спри не си отиваи .или го покани наистана в предаването море от лъбов направи го да нете интера.от др.хора дори да те обидил да ти казал ти си психо болна а не си





х
;



Тема Re: kak da si varna gadjeto?нови [re: зaлeзa]  
АвторBLUE (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 17:58



разкарай го, не ти трябва. И да си го върнеш трудно ще го задържиш, повярвай.

успех:):)



Тема Re: kak da si varna gadjeto?нови [re: kati]  
Авторmata hari (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 00:11



Направи му бяла магия.Повярваи има резултат-е ако го обичаш безумно и няма друг начин.



Тема Re: kak da si varna gadjeto?нови [re: mata hari]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 22:00



кати ,не ги слушай тези магьосници,това е най-тъпото което можеш да направиш. Щом 9г. е бил с теб и те е напуснал,не се унижавай да му падаш на колене и да го каниш в море от любов,всичко е вятър работа. Остави го малко на спокойствие и да си походи малко,не му се сърди обаждай му се ,но само да пиете кафе,но не много често 1-2 пъти в месеца.Той ще се срещне с други жени и ,ако му е било хубаво при теб ще го осъзнае и ще се върне сам.Тогава ще бъде само твой.



Тема Re: kak da si varna gadjeto?нови [re: oня]  
Авторkaramel (Нерегистриран)
Публикувано28.11.09 02:21



И аз преживявам нещо подобно.Бяхме 6 години и малко заедно и се разделихме преди 4 месеца.Той поиска да се разделим. Още много го обичам, но се старая да не ми личи.Около мен има достатъчно познати, които само чакат да ме видят тъжна и веднага започват да злорадстват. Опитвам се да не им давам поводи.
Много хора биха казали,че това моето не е любов , а наранено его. Но не е така. Познавам се прекаленно добре. Всеки един от вас знае какво е си влюбен. Как пулса ти се засилва само когато го/ я видиш или чуеш името му.
Имам хиляди въпроси и само евентуални отговори. Няма даруга жена. Знам,4е е питал за мен. Видяхме се случайно и се държа уж само приятелски, но ми прави комплименти, позоли си даже да ме погали по лицето. Малки знаци,които ти дават надежда. А тя умира последна.
Съгласна съм,че в повечето случаи когато залепиш вазата, личи къде е къде е била пукнатината. Но понякога лепилото е много добро, а майстора е положил неимоверни усилия и едва се забелязва. Аз вярвам в съдбата ... Ако ти е писано да си с един човек, никой и нищо не може да ви попречи. А ако ти е писано да не си с него, никой и нищо не може да ви събере.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.