Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Най-добрият начин да се самоубиешнови  
АвторAнyбиc (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 13:06



Хи,

Знам, че да се самоубиеш е най-тъпото нещо на света, но понякога смисълът на живота ти изчезва, а ти не искаш да живееш на всяка цена... Моля, тези които искат да ме разубедат от намеренията ми, да не постват мнения в тази тема.

Ако знаете най-добрият начин да се самоубие човек, моля, кажете ми го.



Тема Re: Най-добрият начин да се самоубиешнови [re: Aнyбиc]  
Автор *жapaвa* (вярна)
Публикувано20.05.04 09:51



казват, че самоубийството е окончателно решение на временни проблеми.



Тема Re: Най-добрият начин да не се самоубиешнови [re: Aнyбиc]  
Авторprofilaktika (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 23:56



влюби се

и няма да има нужда - решаваш всички проблеми,
спасен си, и аз също. moje i v sebe si i v men.




Тема Re: Най-добрият начин да се самоубиешнови [re: Aнyбиc]  
АвторФpaниГлac (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 19:19



Самоубийството е доказаталство,4е осъзнаваш съществуването си.Ти осъзна ли го?



Тема Re: Най-добрият начин да се самоубиешнови [re: Aнyбиc]  
Авторnickname (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 13:42



moje bi sanotvorni ili bqla smart. zaspivash bez da se sabudish i bez da se obezobrazqwash. nqma bolka...

a ideqta zvuchi naivno, bezotgovorno. ili imash namerenieto da go napravish - ili ne. taka samo si galish egoto, koeto tarsi vnimanie. izpadash v samosajalenie koeto samo te pravi oshte po-slab.

po-dobre jivei taka vse edno vseki mig moje da ti e posleden. radvai se na svetlinata, na krasotata na tozi svqt, taka vse edno si sam, zashtoto nishto drugo ne moje da bade tolkova vajno. ako ti e tolkova tejko - misli che vinagi mojesh da postignesh smartta, kogato stane neponosimo. do togawa mojesh da napravish oshte edna krachka i oshte edna... i oshte edna... prosto jivei na momenta



Тема По-добър от този нема ;)нови [re: Aнyбиc]  
АвторKapлoc Чakaлa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 12:53



Хм... като се замисля най-добрия незнам но най-ефектния е: Да се взривиш в препълнен трамвай. Бъди сигурен че никога няма да те забравят ще влезеш в историята. Смятай че този заради когото си го направил цял живот ще страда от угризения, не за теб за невинните жертви.

П.П. Ако решиш да се възползваш от съвета ми пусни една бележка да съм далеч от мястото на събитието . И кам прокуратурата това не е подстрекателство към атентат, човека пита ка да се самоубие само давам идея не нося отговорност за последствията да сме наясно от сега!



Тема Re: Най-добрият начин да се самоубиешнови [re: Aнyбиc]  
Авторsafsafasf (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 08:21



Smisylyt na jivota nikoga ne iz4ezva,prosto ima momenti,v koito ne go vijda6!No sled vreme i te otminavat....:)



Тема Re: Най-добрият начин да се самоубиешнови [re: safsafasf]  
АвторEtc (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 09:41



Samoubiistvoto ne e reshenie !!!! Zashtoto sled tova otivash v ada za vechni vremena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne razbirash li, che Hristos umria za teb, za da te SPASI
a i samoto Slovo Bojie go kazva:

Ev ot Joan 3 gl.16 stih

"Zashtoto Bog tolkova vuzliubi sveta, che dade svoq edinoroden sin za da ne pogine ni edin koito vqrva v Nego, no da ima vechen jivot.
Poneje Bog ne e pratil sina si na sveta, za da SUDI sveta, NO za da bude svetut spasen chrez nego....."

"I shte me potursite, i shte Me namerite, kato me potursite s cqloto si surce - kazva Gospod"


pomisli nad tezi citati..... zashtoto vsichko e s VECHNI posledici... ili spasenie za vinagi, ili ad za vinagi... VECHNO......

Bog te obicha.... ne othvurlqi Negovata protegnata ruka - e moqt lichen suvet....
no ti si reshavash....

samo znai che ako napravish tazi glupost da se samoubiesh, to sled tova krai na mukite nqma....
az lichno prejivqh mnogo ot tezi neshta, i ot opit ti govorq....
no spiram dotuk......
to znae Gospod kak da spasi tezi koito sa Go potursili ot surceto si....



Тема Tova e Otgovora !!нови [re: Etc]  
АвторEtc (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 09:42



Samoubiistvoto ne e reshenie !!!! Zashtoto sled tova otivash v ada za vechni vremena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne razbirash li, che Hristos umria za teb, za da te SPASI
a i samoto Slovo Bojie go kazva:

Ev ot Joan 3 gl.16 stih

"Zashtoto Bog tolkova vuzliubi sveta, che dade svoq edinoroden sin za da ne pogine ni edin koito vqrva v Nego, no da ima vechen jivot.
Poneje Bog ne e pratil sina si na sveta, za da SUDI sveta, NO za da bude svetut spasen chrez nego....."

"I shte me potursite, i shte Me namerite, kato me potursite s cqloto si surce - kazva Gospod"


pomisli nad tezi citati..... zashtoto vsichko e s VECHNI posledici... ili spasenie za vinagi, ili ad za vinagi... VECHNO......

Bog te obicha.... ne othvurlqi Negovata protegnata ruka - e moqt lichen suvet....
no ti si reshavash....

samo znai che ako napravish tazi glupost da se samoubiesh, to sled tova krai na mukite nqma....
az lichno prejivqh mnogo ot tezi neshta, i ot opit ti govorq....
no spiram dotuk......
to znae Gospod kak da spasi tezi koito sa Go potursili ot surceto si....



Тема Re: Tova e Otgovora !!нови [re: Etc]  
Автор:~) (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 20:05



A be ryb, njama takowa neshto kato wechen ad
i ada i raja sa tuk na zemjata, po-skoro w typite ni glawi
na choweka prosto mu e pisnalo ot negowija si ad i tyrsi izhod




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.