Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 10.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема skivai bratoнови [re: ace]  
Автор Пaцo-cмьpтa (guapo)
Публикувано06.07.04 05:40



standarta an jivot v bg e mnogo nisuk znaish zatva jenite iskat pari ot mujete,navunka znaesh che ne e taka i zatva ne srehstash materialni jeni mnogo chujdenki,te prosto nemat problemite na bulgarkata,ama puk kak da opravdaesh che 80% ot buylgarkite samo pari iskat,ebahti kurvetinite,ami az v diskotekata veche nesmea sa zapoznaa s jena vijdam vuv vsiaka ot tiah hishna pirania deto samo gleda ti vlachi kintite,zimai primer ot men i se zanimavai s chujdenki znaesh che sa razlichni povecheto

Mi sourisa hace que el sol se esconda


Тема taka e priateljuнови [re: emigrant]  
Автор Пaцo-cмьpтa (guapo)
Публикувано06.07.04 06:37



az sushto nemoga da pogledna bulgarska jena poveche,nemam jelanie daje da se zapoznavam s jeni bulgarki,mizeria sa,padnaha mi v ochite otdavna kogato videh kakvi sa chujdenkite,kak sum jivial tolkoz godini s tia bulgarki.....tc tc tc,tva chujdenkite sa druga rabota be,ostai che ima balami deto cherpiat,bachkat si pechelait si pari i si jiveite dvamata s obshti pari i ne va ebe za nishto e tva e to ne da ti gleda djoba kato 80% ot kurvite daeba skapanata durjava daeba

Mi sourisa hace que el sol se esconda


Тема Re: bulgarskite zeni v. drugiteнови [re: emigrantka]  
Автор Boris_ ()
Публикувано08.07.04 15:54



Начинът на обличане и външният вид зависят от средата в която се намирате. Лично аз не мога да се сетя за мои колежки, роднини, познати и т.н. които изглеждат по описания от теб начин. Разбира се, ако отидеш във "Факултето", например, ще се чудиш дали си в София или на друга планета .

Въобще, това са много интересни обобщения: българските жени, българските мъже ... Всяко стадо си има мърша, е в нашето е малко повечко , но такава е икономическата ситуация в държавата ни.



Тема Re: bulgarskite zeni v. drugiteнови [re: mad_maxxx]  
Авторbady (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 16:23



abe pich ti maloumnik li si kvo si?bati elegantnite provansalki.balkarkite se oblichat kato prstitutki na zapad.toj vapros sa migo zadavali ne vednaj razni strangeri skoito sam imal nekakvi slujebni kontakti.razhodi se malko v paris da vidish kak se oblichat tehnite prostitutki-bati se edno sa elegantnite balgarki ot vitoshka.za oblekloto sashto trebe kultura,shtot ne moe da si prosta, nevazpitana,gruba,da si prochelaprej jivota si same20-30 modni spisanij i da prilichash na normalna jena.
nema kvo da se lajeme balgarkite sa grubi neprivetlivi nevazpitani i abe bah go.uchudvashto licemerni s strangerite.haresvat gi shtot moat da gi ebat za nishto.
ne sam sreshtal v jenite izvan bg taka lipsa na dostoinstvo i sebeuvajenie.



Тема Re: bulgarskite zeni v. drugiteнови [re: emigrantka]  
Авторbady (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 16:31



bravo beibi,trbe si kultura i intelekt za da go kajesh.nie ne iskame da obishdame nikogo.stavalo mie otvartitelno gadno zaradi povedenieto na boclucite 90% of 100% da objsnjvam che ne tova sa balgarite.



Тема Re: bulgarskite zeni v. drugiteнови [re: ace]  
Авторedna_jena (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 19:59



Мило момче ( и момчета ) , пратиха ме в тази тема като подкрепа на мнение в един спор . Достатъчно възрастна съм , за да мога от опита на годините си да виждам нещата безпристрастно и неангажирано. Може би не ми е работа , да вземам отношение , но някак си не се сдържах :)
Имам дъщеря на 15 години. Работя като допълнителна работа като консултант към козметична фирма и покрай тази работа познавам млади момичета на различна възраст. Общувам с млади хора и в нета. Преди 2-3 години бях склонна да сложа под общ знаменател както всички мъже , така и всички младежи . Сега виждам, че не съм била права. Да, в интерес на истината има много такива момичета. Както има и много мъже, които търсят приятелки с външност на манекенки , за да се перчат с тях. Не е чудно, погледнете рекламите, филмите, клиповете ...всичко е ориентирано към опаковката , не към съдържанието . Но ... Интересно защо аз познавам малко такива момичета и момчета . Повечето имат стойностна ценностна система и не търсят лъскава опаковка. Но за да срещнеш такива хора, трябва ти самия да имаш такава. Има един закон , че което си прилича се привлича ( не става въпрос за физически данни ) .Има и още един - за причинно-следствените връзки . Та според тези двата закона на вселената, няма как да срещнеш стойностно момиче докато ти самия не станеш стойностен в изискванията си. Няма да намериш такова момиче в баровете . Нито в лъскавите дискотеки. Няма как да го видиш , докато очите ти търсят само опаковката. Повярвай ми , така е . Обвинявате момичетата, но замисляте ли се какво всъщност търсите вие ? Момичетата , за които мечтаете, няма как да ви привлечат погледа защото не са лъскави, не са надути , не са предизвикателни. Не че са грозни . Напротив. Но в поведението им, във външния им вид няма нищо, което да ви накара да спрете поглед на тях. Мъже са ми казвали , че се плашат от интелигентни жени, че не искат около тях жени с мнение . Търсят се празните, кухите опаковки , послушни и готови на всичко за някой лев... Търсенето обуславя предлагането ( още един закон ) . Ако седнеш да поговориш с някое обикновено момиче , то ще ти нареди подобни приказки за мъжете... И кой тогава е кривия и кой правия ?

Истината винаги има поне две лица , опитай да погледнеш от другата страна. Изглеждаш ми искрен и интилигентен . Помисли. Или поне се довери на опита на по-зрелите и на безпристрастността на страничния наблюдател. Това важи и за всички момичета, които мислят , че мъжете са еднакви и търсят само едно. Не е така. Има и хора , които търсят хора... Изчистете се от ,,вирусите" натъпкани във вас от медиите и обществото , от предразсъдъците, представите , очакванията и ще видите че светът е шарен, а не черно -бял. И това му е хубавото :)

Успех ти желая ! И истинска Любов ! :)



Тема Re: bulgarskite zeni (to edni zeni)нови [re: emigrant]  
АвторPaзличнa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 13:19



Мислех да го подмина, още повече като видя подобна гадост като т. нар. латиница, не си правя труда да я чета. Но това твоето е направо отвратително. Сигурно никога не си чувал, а и вероятно не си и помислял, че да обобщаваш и глобализираш по подобен начин, е признак на висша форма на простотия. Както и да е, прекалено си порастнал, за да се учиш на нови номера. Но е жалко, пропуска, нечий...е огромен. Та да си дойдем на думата. Откак се помня, съм се трудила за всичко, което имам. Като започнеш от пълното ми отличие в училище, до изключително доброто ми положение днес. Никой не ми е давал даром, от никого не съм го и искала. Но днес, оказва се, аз имам проблем...с някои мъже. Можеш ли да се досетиш защо? Защото казват, че съм хубава, прекалено добра, много умна, и за да довършим списъка на отвратителните ми качества - финансово независима. И това уви, смачква много, наистина много мъже. Без да помислиш дори, той тайничко се комплексирал... Гадна работа. Това разбира се не ме направи песимистка, нито плачка някаква. Напротив, още вярвам, че онзи истински идеален за мен мъж е съвсем наблизо. И никога не бих се осмелила да нарека всички мъже мухльовци. Както и да е, едва ли ще разбереш, там дето си се "възнесъл", тези мравешко-нищожни разсъждения дори като ехо не стигат...вероятно. Остани си...с какво всъщност? Дори да ти пожелая нещо е трудно, нали нищо не ти е останало, не й стойностно.



Тема Re: bulgarskite zeni и майкинови [re: emigrant]  
Авторбълr. мaйka (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 18:04



Тия изводи за българските жени заради майка си ли ги направи? Щото е ясно, че и майка ти е българка, значи и тя е в групата жени "s dve levi ruce (vechno preumoreni), prazna glava (vechno bolni), sukrusheni (vechno nqkoj drug e vinoven,...dori mnogo vinoven), vechno iskat pari (vmesto da se opitat da gi spechelqt, po kakuvto i da e nachin{shtoto i za naj-drevniq ne gi biva}),...
Мда.... и си затвърдил позицията си, имайки предвид няколко поколения българки, в това число , разбира се и родната ти майка - българка , която е " balkandjiika-tupa, zadrustena, vechno nacupena, vechno namrushtena, vechno bolna, vechno nerazbrala, mnogo "zneshta" i malko mozeshta. Za nishto ne stavashta. Ej bogu, ama za nishto ne stavashta. Sama sebesi ne moze da gleda- vse nakoj trqbva da vurvi po petite i da pomaga, da popravq, da reshava, da izmislq, da pokazva, da uchi. Shtoto taka e po-lesno? Ne. Shtoto taka po udobno? Ne. Zashtoto tolkova moze gorkata. I de da beshe samo edna i samo prez tezi godini (nqkolko pokoleniq) - vinagi e bilo taka."
Е, радвам се, че не сме роднини, защото моята майка не е това, което си описал, ако ше и да е българка. А ти си просто един нещастник и вместо да хулиш българките с подобни сравнения си посипи главата с пепел и се извини на майка си, срамота е!



Тема Re: bulgarskite zeni (to edni zeni)нови [re: Xaпka]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано20.11.04 22:08



Mnogo pravilno!



Тема Re: bulgarskite zeni v. drugiteнови [re: edna_jena]  
Авторbezpristrasten (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 07:47



браво,браво , ето тва беше истински отговор
това е истината , каквото търсиш,това ще намериш .
А що се отнася за чужденките , ние винаги си оставаме чужди за тях .
За мен от българките по хубави на света НЯМА




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.