Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 27.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема az iskam sasto vashiq savet ve4e na kiriliza  
Авторedno mom4e (Нерегистриран)
Публикувано14.12.03 08:16



Моята история е доста объркана но все пак ще ви я разкажа.През април месец в нета срещнах Криси и дълго време си 4атихме докато дойде момента да се видиме и двамата си допаднахме и се харесахме и всичко беше наред.Тъй като тя е студентка в Габрово но е от Хасково.Виждахме се и си изкарвахме добре когато сме заедно просто ни беше хубаво.Като си спомня 4е тя първа ми разкри 4увствата си а след това бях и аз когато един ден тя ми каза 4е иска да ми каже нещо и аз и казах казваи и така тя си разкри 4уствата спрямо мен като аз тогава и казах аз също искам да ти кажа нещо и го направих.Тя ми казва знаеш ли колко плаках когато ми каза 4е мислиш да живееш на квартира с една твоя приятелка и аз викам да но живея сам ти какво си помисли 4е ми е гадже ли аз и казах 4е тя ми е само приятелка а това си беше истината.Все пак когато мислих да живея на квартира с една приятелка като съквартиранти нищо пове4е все още не бяхме заедно.Но и казах 4е няма да живея с никои след това.И в деня в които тя ми разкри 4уствата си тя ми каза много се радвам 4е сте сме заедно аз и казах и аз састо.Знаеш ли ми казва тя аз знаеш 4е ако ти саздадеш вразка зна4и 4е аз нямам шанс застото ти си добро и сериозно мом4е.И просто когато сам и казал 4е мисля да споделям квартирата си с приятелка просто мн кофти и е станало.Дайе ми казваше ако знаех стях да ти споделя много по рано 4уствата си.Маика и я е подтикнала да ми кайе 4уствата си с думите ако имаш 4уства кам това мом4е му ги кайи не ги оставяи вав теб.И така аз и криси ве4е бяхме заедно 4увахме се 4есто по тел,в нета,вийдахме се и вси4ко беше наред.Дайе преди да трагнем хриси ме подпита застото нямам в момента приятелка а това аз бях мн наранен от раздялата с бивша приятелка кадето си4ко се обарка интриганти.Та да продалйа вси4ко мейду мене и криси беше наред последния ми пат в които аз стапих в габрово отидох за 5 дни но седях там само 3 и на 4 сутринта си трагнах зна4и вси4ко беше наред но ве4ерта на 3 ден аз се раз4уствах застото бях много стастлив с нея и ми се насалзиха о4ите от радост.Но това е нормално когато си стастлив с дадения 4овек.Си4ко беше наред и в един момент тя ми заяви 4е ме е ревнува от бившето ми гадйе и ми каза 4е я задушавам с лубовта си а тя имаше пална свобода,не сам я спирал от нисто,и много си дарйах на нея дайе си я глезих.Тогава аз се нацупих стаха ми много кофти и осетих 4е несто нее наред.Тогава исках да я прегарна а тя ми каза махни си рацете утре трабва да си патуваш и аз и казах засто нали стяхме да сме заедно до петак и тя ми вика утре е по добре да си трагнеш аз сте ходя на лекции и аз и казах хубаво.А мн мн я оби4ам осте.Не мога да проумея как стана вси4ко това след като ми казваше 4е дарйи на мене 4е ме оби4а слан4ице мили4ко и така нататак и 4е един йивот не ни стигал да сме заедно.И така скасахме аз се опитвах да си оправи нестата и отново да се саберем 10 дена но не успях да ги оправя и така доиде денят 10 дена след като се разделихме на гсм ми доиде смс в които пишехе името ми и 4е е про4ела смс и 4е дарйи да ме уведоми 4е ве4е нее свободна имала си сериозен приятел и пове4е да не я тарся.И не сам ли разбрал 4е не ме оби4а.Направо бях потресен вси4ко се срина пред мен.Така мал4ах докато един ден не реших да и пратя букет цветя по куриер букета беше от 4ервени рози и да опитвам един от последне на4ини да се сабереме но тя има саквартирант които уй се водил мои 4овек и свястно мом4е обадих му се да го попитам за номера на апартамента да не се обарка работата с букета тоест да не из4езне а копелето ме изданило какво сам стял да правя.И в понеделника тя ми звани на гсм и тои без да видя на кои е номера го дигнах и ми казва добар ве4ер и 4е тарси мен и аз и казах да аз сам и тя ми казва искам да ти кайа да престаниш да тормозиш саквартиранта ми и 4е да не се опитвам да се сварйа с нея по никакав повод и 4е си е сменила квартирата което нее верно но това не беше вси4ко.След това около 15 мин ми се обади някакав които ми се представи за полицаи и по4на да ме заплашва какво стяло да ми се слу4и 4е стял да пусне йалба сресту мене за тормоз или сексуален тормоз и така стял да ме окраси 4е трудно сам стял да спася койата си а аз нисто не сам направил за което да се 4уствам виновем и така нататак този ми говори 7 минути на гсм бил и гадйе и такива неста.Опитвам да я забравя но не мога застото страшно много я оби4ам и страдам за нея застото имахме планове,ме4ти,4уства а какво стана нисто си4ко си отиде и то за няколко минути само.Не знам как да си я варна и дали има смисал да го направя.Бих писал на море от лубов но знам 4е тя няма да доиде в студиото и сте остана сам през цяла балгария и сте ми е мн тейко.От каде знам 4е няма да доиде ами застото ми го е казвала.Е за сега това е мн оби4ам Криси и бих се вслушал вав вашите савети имам нуйда от тях застото я оби4ам и не мога да я забравя.
благодаря ви предварително
Предварително се извинявам за правописните грешки но не съм редактирал текста понеже нямам време а само го преведох от латиница на кирилица.



Тема Твоето си е чист егоизъм - и какво очакваш?нови [re: edno mom4e]  
АвторБaмби (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 12:57



Едно Момче,

Наистина ли очакваш някой да прочете и вземе присърце нещата, които буквално си ИЗСИПАЛ тук? Нямал си време? Е, оцени факта, че АЗ намерих време да ти напиша това.
От подхода ти лъха егоизъм, а подобни хора са заобикаляни отстрани.

Бъди щастлив, доколкото и както можеш.



Тема do Bambiнови [re: Бaмби]  
Авторedno mom4e (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 13:03



Bambi ste ti kaja nqkolko nesta ne znam zasto si mislish 4e tova e 4ist egoizam ot moq strana no da ti kaja 4estno malko sa mom4etata koito sa se razdavali za dadeno momi4e znaesh li stana mi obidno 4e mi govorish za egoizam prosto ne si poznala.Ne sam zavistliv ili egoist vinagi sam delql vsi4ko i sas vseki taka 4e ne moje da me obvinqvash v tova pri polojenie 4e ne me poznavash.Vsi4ko dobro ti jelaq.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.