Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 17.05.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: v interes na istinataнови [re: don_Pablo]  
Авторminawa6ta (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 21:19



brawo moj 4owek



Тема Re: ще ви разкажа ..нови [re: minawa6t]  
Автор KAHEЛA (..and pineapple)
Публикувано31.01.04 23:39



Някакъв човек се разхождал една сутрин по брега на морето и видял, че целият бряг е осян с хиляди морски звезди - морска буря ги била изхвърлила през нощта. Малко момченце връщало една по една морските звезди обратно във водата. Той се приближил и го попитал:
- Хей, какъв е смисълът да го правиш, та те са толкова много? Не можеш да промениш нещата.
Момчето го погледнало, взело една звезда и я хвърлило в морето.
- Сега промених нещата тъкмо за тази звезда.

И какъв е изводът, деца???

"I really think that we could make it good...."


Тема ma taka e beнови [re: minawa6ta]  
Автор Dinozavara (hishtnik)
Публикувано01.02.04 01:03



i akt vida nekoi daje nad 30godini det trebva da sa mu iasni pone tia osnovni nehsta da se jalva umirma ot sjkaih,tia hora kak se izlagat.........

Grrrrrrrrrr-svali si bikinite da ne ta iziam


Тема Re: ще ви разкажа ..нови [re: KAHEЛA]  
Автор Dinozavara (hishtnik)
Публикувано01.02.04 01:05



che golemite hora nepostupvat taka,teb hubo li shti e nekoi da te izvika v rpedavaneot i da kaje-ooooo mngoot e obicham,zsujaliavam za greshkite si,prosti mi ..............it.n. TOVA E SMESHNO,kaji go v ochite,izpulni go,no ne i rped ciala bulgaria da sa izlagash taka

Grrrrrrrrrr-svali si bikinite da ne ta iziam


Тема Re: ще ви разкажа ..нови [re: Dinozavara]  
Авторminawa6t (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 21:03



E, blagodarja na wsi4ki za mnenijata.
Towa za zwezdite ni haresa, kato prikazka e hubawo. No ne biwa da wjarwame w prikazki ako iskame da sme dobre.


Prodawa se wjara w 6tarkeli
Tarsi se wjara w 4oweka



Тема Re: 6te wi dokazha 4e predawaneto e izmislicaнови [re: minaw6t]  
Авторплaзмидий-KlLLER (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 20:57



Ти си голям смазаняк, не знаеш ли? Ми като не моеш да пишеш хубаво, не ти се "крещи", че те боли, някак си странно е, че можеш да четеш освен ако мама не ти чете и пише постингите в клубовете).
Ми аз ако бях маце, ведняга щях да те зарежа, кат си толкоз прост. Даже няма и да тръгна с теб. После крив ти е светът, че си мухльо. Ми стани пич така, че да не ти се налага да ползваш услугите на Море от любофф

аре



Тема Re: 6te wi dokazha 4e predawaneto e izmislicaнови [re: minawa6t]  
АвторLizard (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 21:43



Е нали прави пари предаването! Какво повече искаш?
Има пубилка (без да обиждаме някои хора, ама е една аудиторията) оттам има реклами, има праи. На синиора Наталия може въобще да не и пука за тия с разбитите сърца (ама май им се връзва, като я гледам). Та инкасират ли се пари, и загубена да е каузата мъ пука само на тебе



Тема Хехехе, баси убеди менови [re: minawa6t]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано23.02.04 15:56



има милиони нещастни, следователно предаването е измислица

верно е, баси ми то като се замислиш това е страхотно логично

No matter how good you are, don't ever let 'em see you coming. You gotta keep yourself small.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.