Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 29.05.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Koi be ?нови  
АвторLegba (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 13:25



Tva predavane e super zle.
Тaia Natalia li e tam kva e da zeme da se nauchi nai-nakraia da se oblicha malko po-dobre ili da si vzeme niakoi deto da ia nauchikka da se oblicha basi. Otvratitelna e. Vreme da pomisli za fitnes i mnogo ama mnogo fatburners. Adski e debela. Navremeto moje i da e bila gotina madama ama sega prilicha na zelka v glavata.
No da ostavim tova che vodeshtata e pulna skurb. Dekora... , ami dialozite ? Koi gi pishe tia scenarii. Kato poche tva predavane si spiram televizora ot strah da ne zeme da mu izgori niakoia shema ot tolko mnogo marmalad, med i siakvi vidove siropi deto pochvat da se leiat ot ekrana s tonove.
Ebasi ujasa.
Spored men tova predavane e napraveno SAMO za zastariavashti STARI momi kato vodeshtata deto iskat da oplaknat ochi v malko romantika. Da ne govorim che izglejda vsicko SUPER naglaseno.
Gledal sum go niakolko puti ot niamane kude da hodia. Dokato se opitvam da zaspia a puk BABA MI iska da gleda shouto na "simpatiagata" Natalia. Ujas vi kavam. Ebati i gadosta.

Aide spolai vi .. i da smenite pone vodeshtata.. ili puk da otslabne tia s 30-40 kila. Moje i da zaprilicha na neshto drugo.. osven na kiufte



Тема Re: Koi be ?нови [re: Legba]  
АвторMишo (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 16:22



Ех, жалко! Само това мога да кажа - жалко за теб и за другите като теб, които само могат да ругаят! Жалко, че за вас думите "любов", " чувства" са само празни приказки! Жалко за пустите ви души! Но не преставам да се надявам, че един ден и вас ще ви огрее тази щатслива мъка - любовта! Тя идва без да пита и дано я допуснете в сърцата си! Желая ви го искрено!



Тема Re: Koi be ?нови [re: Mишo]  
АвторLegba (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 10:11



Hahahahahah :)
Ti nenormalen li si kuv si ? Kato ne mi haresva predavaneto i smotanata mu vodeshta i tova che smotanoto predavane se rovi v belioto na horata i predostava na vas, drebni voairoski izchadia i na malkata chast exhibicionistcheta da se pokazvat po televiziata, tova suvsem ne oznachava che ne obicham i ne moga da buda obichan. Che ne znam kakvo e liubov i niamam nujda da davam ili da poluchavam liubov.
Prosto spored men tova predavane triabva da se kazva "Sulzi, sopoli i mnogo marmalad" A ne "more ot liubov".
Liubovta ne e za da znaiat vsicki za neia . Tia e chustvo koeto ne moje da se obiasni i moje da se pokajem samo na nai-blizkia i nai-liubimia chovek. Tia ne se pokazva pred kamera zashtoto tova bi bilo licemerno i neshtasno kakvoto e i cialoto tova predavane. Kak moje da se obiasnish v liubov na edno jeliazo sus niakolko stukulca ? Kak moje da izlivash chustvata si kum niakoi kogato sreshtu teb niama jivi ochi koito da te gledat ? Tova ne e li licemerie, bezdushnost i jelanie da se pokajesh pred "drugite" koito kato te vidiat po televiziata da kajat "Eii gledai go nash Gencho/Pencho/Pena/Gana kakuv e romantichen i kak e levent/moma stanal/a.

Abe vuobshte kakkvo da vi obiasniavam.
Nadiavam se edin den da nauchite kakvo e istinska liubov a ne da gledate smotani predavania koito izkriviavat predstavite vi za liubovta.
Aide spolai vi i uspeh.



Тема Re: Koi be ? [re: Legba]  
Автор KЛOHKA (зелена)
Публикувано02.09.03 10:45



Не съм фен на предаването, обаче:
има хора, които изразяват чувствата си различно от начина, по който ти, аз или Киро зарзаватчията намира за "правилен";
има хора, които търсят форум за чувствата си( това не ги прави ексхибиционисти);
има хора, за които помпозната изразност е необходимост;
има хора, които очакват "повече" от партньора си и за тях публичната изява на чувствата е търсено доказателство за силата на самите чувства;
има хора, които доказват самите себе си, "крещейки" любовта си пред цялата страна;
има ексцентрици;
има отчаяни хора;
има загубеняци;
има ЛУДО ВЛЮБЕНИ;
ИМА ВСЯКАКВИ ХОРА!!!!
ЗА ВСЯКО ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО ИМА МЯСТО И НАЧИН.

Какъв ти е проблемът? Само това не е ясно. Сърдиш се на света? Или не ти работи дистанционното?!
Или...нямаш телевизор?
Или пък...мозък?!

Хей, това е шоу!!!!
Схващаш ли?!
То е за тези, на които им радва погледа, а и душата, ако си от тях - О.К., ако не-сменяй канала!!!

Това шоу има публика, значи има място в ефира.

П.П. Наталия си ма стилист - Кремена Халваджиян. Облеклото й не би трябвало да е обект на коментари, цялостната визия - също. Понеже това си е чиста простотия. Наталия не е стара мома - щастливо омъжена е за известна личност, добре поставена в обществото(нещо, което ти нада ли някога ще станеш, осмелявам се да пророкувам, съдейки по дребнавостта ти)

За самото шоу няма да говоря. Вече казах - не е точно моето предаване, значи.................толкоз по въпроса.

А можех да съм чвор, ама....пусто авторско право!!!!!!!!


Тема Re: Koi be ?нови [re: KЛOHKA]  
АвторKROMUEL (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 00:15



EVALA KLONKA




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.