Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 22.09.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема flirt...  
АвторGery_ (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 14:23



padate li si po momentnite flirtove?
az ne si padah po tiah,no nali "vinagi ima parvi pat"...
zapoznah se skoro s edno mom4e,s koeto izjiviavam v momenta mnogo priatni migove. priatno mi e s nego, prekervame si super, no samo do tam. problema oba4e e v tova 4e kato 4e li toi e vliuben(za razlika ot men). kak da mu kaja 4e ne iskam ni6to seriozno mejdu nas,pisnalo mi e ot "seriozni " vrazki,izkam malko da si otdahna ot prekalenata obvarzanost, koiato do skoro napravo me zadu6ava6e. oba4e ednovremenno s tova ne iskam i da go naraniavam...mislite li 4e e vazmojno?



Тема Re: flirt...нови [re: Gery_]  
АвторSmartass (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 16:11



Zdravei Geri,
struva mi se 4e ti sama dobre znae6 otgovora na vaprosa i pi6e6 s nadejdata njakoi da ti dade argumenti, koito te "ustroivat".
Ot sobstvenija si opit te uverjavam, 4e NE E VAZMOJNO.
Universalni pravila njama, no savetat mi e - pogovori s nego i mu dai KRISTALNO jasno da razbere dokade stigat 4uvstvata ti. Ako ne e sklonen da prieme neangajira6ta vrazka - po-dobre se razdelete. Moje da ti pri4ini diskomfort, no e 4estno sprjamo nego, nali?



Тема da,ama ne...нови [re: Smartass]  
Автор Gery_ (obektivna)
Публикувано26.08.03 10:54



znam tova
da ne misli6 4e ne sme govorili po tozi vapros,
no imam 4uvstvoto 4e ne go priema nikak na seriozno.
napalno mu e iasni 4e sled okolo ima - niama dve sedmici
neminuemo 6te ni se razdeliat pati6tata - az zaminavam da u4a, a toi se pribira
v rodnia grad( sega i dvamata rabotim na moreto ).
problema e v tova 4e az vijdam kak ot den na den toi vse pove4e i pove4e se privarzva kam men - zapo4va da si pravi planove kak 6te zareje vsi4ko zaradi men,
postoianno povtaria 4e me obi4a i... vsiakakvi takiva.
sega razbira6 li?
a az se uspokoiavam s edinstvenata misal 4e skoro se razdeliame
i sigorno niama da se vidim otnovo (makar 4e i na men mi e malko ma4no
za tova).
kakto i da e,mersi vse pak za saveta
predpolagam 4e 6te6e da mi e ot polza ako ne6tata stoiaha drugo ia4e:))))



"6te bada tvoia, ako ti bade6 moi..."


Тема Re: da,ama ne...нови [re: Gery_]  
АвторSmartAss (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 20:42



Добре де, не си описала точно обстоятелствата в първия си постинг.
Както и да е, според има два варианта:
1/ това е форма на "морска" любов, по думите ти подразбирам, че за теб горе-долу е така, не е изключено и за момчето да е така, каквото и да говори в момента. Никой не е казал, че "лятната" любов не силна и не може да те заслепи.
2/ момчето наистина е "глътнало бастуна". В такъв случай... не ти завиждам. Може да ти се обажда често или дори наистина да дойде там където учиш. Ще трябва да го отрежеш - моля те - направи го по възможно най-милия начин (но при всички положения трябва да е абсолютно категорично и недвусмислено).
Пожелавам ти успех



Тема Re: da,ama ne...нови [re: SmartAss]  
Автор Gery_ (obektivna)
Публикувано27.08.03 11:17



наистина ти благодаря за съвета,
но честно казано в момента езобщо не ми се мисли за по нататък.
Не знам какво ще стане и не искам и да знам за сега.
В момента се чувствам добре, даже отлично, в неговата компания.
Знам много добре, че ще дойде моментът на истината и на откровениятя, в който един от двамата ще си тръгне с разбито сърце, но знам също че има и много /е,не чак толкова много/ време до тогава.
А през това време могат да се променят и много неща, нали?!


"6te bada tvoia, ako ti bade6 moi..."


Тема Re: da,ama ne...нови [re: Gery_]  
Автор...nekva gad ! (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 16:24



Abe vie tuka ste bolni moza4eta v toia forum! Vervaite mi !



Тема Re: da,ama ne...нови [re: ...nekva gad !]  
Авторлюбимa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 10:30



Интересно ми е как ли е завършило всичко...?



Тема Re: da,ama ne...нови [re: любимa]  
Автор Gery_ (обективна)
Публикувано05.10.03 17:56



kak zavar6i vsi4ko li?
ami mnogo prosto - ne e svar6ilo!
az kakto si znaeh 4e 6te stane - zaminah da u4a,toi se pribra v grada si,no ne e sprial da mi se obajda,vse o6te poddarjame vrazka. edinstvenoto koeto me pla6i e 4e drugata sedmica smiata da mi idva na gosti,a az neznam dali tova e mnogo podhodia6to,4estno kazano do sega idealno me ustroiva6e tazi korespondencia ot razstoianie i ne znam kak 6te se 4uvstvam kogato go vidia otnovo...

"Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него"


Тема Всичко се връща.нови [re: Gery_]  
АвторBambi (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 17:27



Какво да ти кажа, мила... Сега си играеш, след време може би ще съжаляваш. Ако е свестен, и си струва, не го наранявай. Както пее Руши-Муши "всичко се връща".



Тема Re: Всичко се връща.нови [re: Bambi]  
Автор Gery_ (обективна)
Публикувано08.10.03 18:29



6te ti kaja ne6to koeto e hubavo da zapomni6!
ako celta mi be6e samo da go izpolzvam toest da si legna s nego i posle da go zareja, to tova da be6e stanalo mnogo otdavna. za edno ne gre6i6 - toi naistina e mnogo svesten i to4no tova e pri4inata za moeto obarkvane,za6tot vse o6te nezanam kakvo to4no izpitvam kam nego, a az naistina izpitvam ne6to 6tom mi puka za nego i za tova kak bi se po4uvstval ako uznae6e za moeto obarkvane. ne sam ot tezi deto izpolzvat i posle izhvarliat kato nosna karpi4ka. edinstvenata mi gre6ka e moje bi v tova 4e o6te v na4aloto,stremeiki se da ne go narania, ne mu kazah cialata istina, a sega ve4e 6te e mnogo trudno i za dvamata...

"Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.