Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Снощи се разревах...  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано14.06.03 09:22



Какво ще кажете за двойката от Бургас и за песента, която пя момчето?


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: Снощи се разревах...нови [re: Tpинити]  
Авторreal (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 19:38



toy se beshe pritesnil neveroyatno., oshte poveche beshe super gadno, zashtoto publikata na 2 puti mu se izsmya, kogato kaza v poslanieto si "zdravey, koti", napravo beshe gadno. A celta beshe toy da svikne s publikata i da se uspokoi malko. Estestveno, tezi momenti ot snimkite biaha izryazani i ne se izluchiha. Momcheto si e super, napravo gadje mechta: romantik, hubav, mlad, biznesmen, pee, sviri, ne si pesti iznenadite......mislya, che tova momiche ne go zaslujava.



Тема Re: Снощи се разревах...нови [re: real]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано16.06.03 08:09



мда, той наистина притежава качествата, които изброи...
но защо мислиш, че момичето не го заслужава?


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: Снощи се разревах...нови [re: Tpинити]  
Авторreal (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 10:48



mi ne vidya li kakva e bezlichna?
ili moje bi ne umee da pokazva emociite si :(



Тема Re: Снощи се разревах...нови [re: Tpинити]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 11:12



И аз съм от Бургас и по принцип не говоря меко,освен в случаите,когато се шашна много,така че явно и при него се получи същото,защото беше много притеснен.Много мило и романтично момче.Завидях на момичето,за начина по който я гледаше и за всичко...И аз съм на мнение,че тя не го заслужава.Беше толкова вяла и апатична и дори не си спомняше думите на прекрасната песен,която той беше съчинил за нея.
А за момичето от Стара Загора нямам думи!Всички разбрахме колко е красива и "умна" и се чудя как въобще позволи вниманието за миг да се отклони от нейната персона и да отговори на въпроса на Наталия за идването в студиото.Направо беше кощунство от страна на Наталия да и го зададе в момент,в който нащо момиче беше потънало в дебрите на саморекламата.



Тема Re: Снощи се разревах...нови [re: Бъpбopaнa]  
АвторEMTC (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 23:27



мене пък много ми хареса как се отнесе тази жена. Жсъщност си беше и права защото тои я беше доста злепоставял и на мен няма да ми е прятно да ми гожорят само за бившата си приятелка и даже да ме запознаят с нея. Не бих казала 4е тожа моми4е беше най-красивото на света, но определено имаше ка4ества има жисокопоставена длъгност и определено гаджето не си заслужаваше.Трябва да има пове4е такива жени.
Аз също съм от БС, но определено мога да кажа 4е като единици и джамата у4астника не ми харесаха, те си бяха прости4ки, но като двоика наистина бяха доста подходящи един за друг и им пожелавам щастлив живот, а не зажистници за които съм сигурна 4е съществуват!



Тема Re: Снощи се разревах...нови [re: real]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано16.06.03 23:37



мда..и аз за това си мислех


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: Снощи се разревах...нови [re: Бъpбopaнa]  
АвторVes (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 08:56



Много бургазлии станахме в клуба! Това, разбира се, може да е само на добро!
За бургаската двойка и аз помислих, че момичето не заслужава толкова романтично момче! Това ми беше първата реакция. Но после се позамислих - не вярвам момчето да е толкова загубено, че да продължава да поднася романтични изненади на едно толкова вяло и безразлично същество. Най-вероятно има нещо в нея, което го привлича и го кара да е влюбен до уши. Нещо, което ние не видяхме и не разбрахме, но това си е тяхна тайна. Предполагам, че тя просто беше по-ошашавена и от него и затова не показваше чувствата си пред камерата. А може би е и стеснителна! Във всеки случай кавалерът едва ли би правил всички тези прекрасни неща само заради "спорта"!
Пожелавам им много щастие!
Старозагорката на мен ми хареса - държа се много адекватно и на положение! Просто жена със самочувствие! Не знам дали е реално подплатено, но не показваше високомерие, нито самохвалство! Доколкото разбрах, искаше ако ще е тя избранницата, да е единствена и да не я делят с друга! Не, че я защитавам - с такива впечатления останах от думите й!



Тема Re: Снощи се разревах...нови [re: EMTC]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 15:49



Момичето наистина беше хубаво и наистина гаджето и я беше поставило в доста нелепа ситуация,но не става въпрос за това.Жената просто си беше пълен Нарцис-това не ми хареса.



Тема Re: Снощи се разревах...нови [re: Ves]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 15:57



Може и да си права,но не ми се вярва,защо ако имаше някой стеснителен то това беше момчето.Тя дори стеснение не показа.Беше толкова....не знам как точно да я определя...никаква.А той че я обича,обича я-той си знае защо.
За момичето от Стара Загора не ми се говори.И аз се възхищавам от жените със самочувствие,но такива жени по принцип не говорят за това,то просто се излъчва от тях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.