Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 16.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имам идея!  
Авторmarina74 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 23:28



Надявам се наистина да четете всички мнения в клуба, защото това е една идея, която си заслужава да споделя с вас. Обръщам се към продуцентска къща "Global films" с конкретно предложение - имам идея за ново предаване, което е напълно различно от всички, предлагани от ефирните и кабелни телевизии в страната. Към кого конкретно трябва да се обърна, за да ме изслуша и да прецени дали неговото осъществяване си струва? Не смятам, че се целя високо като се обръщам към вас, по-скоро съм преценила правилно подходящия екип, които да го превърне в реалност. Работила съм в телевизия и не съм на 19, а на 29 години, което ми позволява да гледам малко по-трезво и реално на нещата. Ще се радвам да получа отговор.
Благодаря предварително за внимателния прочит на тази тема!
М. Петрова
meripet74@yahoo.com



Тема Re: Имам идея!нови [re: marina74]  
Автор3лoдeй (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 21:52



Съжалявам, че не се намериха вече цял месец заинтересовани продуценти, които да се обърнат към теб и да ти предложат щедрата си подкрепа за осъществяване на идеята ти. Не знам дали ще те успокои и причината за това, а тя е, че каквато и да ти е идеята, тя в никакъв случай не може да надмине по пошлост вече излъчваните от "Global films" предавания.



Тема Re: Имам идея!нови [re: marina74]  
АвторGlobal Films (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 15:01



Здравей,
извинявай за закъснението, с което ти пишем.

Фактите са следните - ние също имаме идеи за две нови предавания, с които се занимаваме напоследък, така че сме доста ангажирани.

Все пак, ако искаш ни изпрати повечко информация за твоята идея, както и твои координати на адрес - каmera@dir.bg

Поздрави от целия ни екип




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.