Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 17.05.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Zashto oplyuha taka gadno Natalia v Signalno julto  
Авторvortex (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 15:39



BEshe mnogo gadno, dori ne sum chuval tolkova mnogo obidi nakup v edno izrechenie za edin chovek. Kato se pochne ot tova za tonovete grim, za bruchkite okolo zlobnite ochichki i se stigne do perushinata, koyato i bila na glavata. i Kak taka Natalia si bila zastrahovala 3-te kosuma na glavata za 100 000 USD. Puskaha anketa da dokajat kakva sapunka bilo More ot lubov i kolko ligavo bilo predavaneto, kato estestveno, otriazaha vsichki hubavi mnenia i ne gi izluchiha. Bah ti prostacite sa v toga Signalno julto . Niama li koy da im palne klechkata!



Тема Re: Е, ти пък тая, сигналножълтата, имашнови [re: vortex]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано18.05.03 19:01



ли я за някакъв капацитет? Плюе Наталия Симеонова, защото и завижда!



Тема Re: i zashtoto e komplexarkaнови [re: Scarlet]  
Авторfirestarter (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 10:08



A smqtai...ima hora, koito haresvat tova predavane.
Spored men to e osnovano na zloba, otkolkoto na nqkakvi dostoverni fakti. Adski dolno e. Za 'Signalno julto' govorq de :))



Тема Re Да, така енови [re: firestarter]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано23.05.03 08:53



Питам се не виждат ли колко е скалъпено всичко. Не, то просто е извън всякакъв коментар. Но и тя (Вулева) щеси намери майстора.



Тема Re: А на мен...нови [re: Scarlet]  
АвторKopи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 11:20



"Сигнално жълто" ми действа положително. Защото всички оплюти от Вулевата ми стават още по-симпатични. А за Наталката се радвам, че й завиждат, защото има за какво!!!



Тема Re: А на мен...нови [re: Kopи]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано28.05.03 23:23



И на мен ми стават по-симпатични оплютите, дори и чалгаджиите.



Тема Re: А на мен...нови [re: Scarlet]  
АвторVes (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 09:37



Събудихте у мене любопитството!
Какво е това "Сигнално жълто" и по коя кабеларка върви? Може и да не го хващам тоя канал!



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Ves]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано29.05.03 21:35



само защото си ти, иначе не ми се иска да им правя рекклама.

предаването върви по "Скат". Повтарят го много пъти, но най-точният час, за който съм сигурна е събота, около 22ч. Самото предаване е много злобарско. Нещо като вестник "ШОк", но в ТВ вариант. Водещата, която мисля е и сценаристка /не съм 100% сигурно/ плюе наляво и надясно, но все хора на шоу бизнеса. Вярно, пуска разни свежарски лафчета, но много за сметка на хората. Учудвам се, че не си дава сметка, че тези личности, които оплюва си имат фенове и така тези фенове се настройват срещу "Сигнално жълто".



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Scarlet]  
АвторVes (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 09:15



Защо ли не съм учуден?
Аз съм от Бургас, но съм абонат на конкурентна телевизия и съответно нямам тази програма в кабела. Чел съм 1-2 броя на Шок и това ми е достатъчно за да разбера за какво иде реч! Не си струва да ходя на гости на комшията!
Между другото, по стечение на обстоятелствата, познавам и с собственика на Скат - Валери Симеонов и методите и стила на работата му.
Та затова казвам, че не съм учуден!



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Ves]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано01.06.03 11:23



Майка ми е една от най-редовните читателки на "Шок". Бих казала че "Шок" дължи съществуването си на нея. Първоначално много и се смеех, че го чете и му вярва, но сега, когато и отида на гости и аз го чета. Чета и се ядосвам какви неща пишат, но не преставам да го чета. На всичкото отгоре, забелязах че много хора го четат и цитират. Дори "Шок" малко ми се издигнаха в очите, след като на няколко пъти пуснаха разни слухове, които се оказаха верни. Не ме питай за какво точно се отнасяха, не си спомням точно. Единият беше за Галя от "Сатен", но за другите не се сещам.

А "Скат" не са ли си преместили офса си в София вече? Доколкото разбирам, това предаване се прави в София, макар че "Скат" е бургаска ТВ.



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Scarlet]  
АвторVes (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 14:42



И аз , както ти казах, четох няколко броя покрай един колега. И честно казано, също попаднах на подобен случай. Беше преди няколко години, една седмица преди конкурса на Дарина Павлова за Мис незнамкояси в "Шок" пишеше, че короната ще бъде на Ивайла Бакалова и наистина така стана. Което обаче никак не ги издига в очите ми, особено на фона на всичките други гадости и скалъпизми.

А колкото до "Скат", не мисля, че централния им офис е преместен в София (или поне не съм чувал). Иначе те имат офиси в столицата, във Варна и в други градове, както и, примерно, "МСАТ" имат в София, в Бургас и т.н.. А такова предаване като "Сигнално жълто", естествено, може да се прави само в София - по близо до извора на клюките! Не знам защо, но много я мразя тая София!



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Ves]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано02.06.03 15:53



Скат излъчват от София, за Бургас и Варна си има отделни Скатове:) Има даже и Скат+, който само по морето излъчва и така..., но иначе националния Скат върви от София...

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Ves]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано03.06.03 15:58



Това беше единият случай, на който се натъкнах в "Шок", другият беше за Галя от "Сатен". Имаше и още нещо, но чета и там остава.



Тема Re: Zashto oplyuha taka gadno Natalia v Signalno jultoнови [re: vortex]  
Автор just_a_dream (angelcheto)
Публикувано04.06.03 10:29



e,samo tam li sa prostazite,be,vortex?:)ako pochna da gi izrezdam,shte stane dulug spisuk....tia,vodeshtata na signalno zulto pliue vsichki nared,ne podbira,i iavno haresva edinstvano sebe si..."rusa perushina" li?vse edno kosichkata na albena vuleva e estestveno rusa?i kakvi bruchki ima natalia,ne moga da razbera..
i prilichala na domakinia...
ami zavizdat horata,tova e!skat nikoga niama da bude tolkova znachima televizia kato btv,zatova sa se nastroili sreshtu vsichkite im vodeshti.



Тема Re: А на мен...нови [re: Kopи]  
Автор just_a_dream (angelcheto)
Публикувано04.06.03 10:31



taka si e...natalie e mnogo po-simpatichnata ot dvete i vuleva si go znae...zatova ia e iad:))))



Тема Re: А на мен...нови [re: just_a_dream]  
Авторvortex (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 20:19



Scarlet, SKAT si ima i v Burgas , i Varna i v SOfia. Ako si ot Sofia, ne si li zabeliazala sutreshnia blok, che e s telefoni 02-974.....i t.n. Novinite sa ot Burgas, povecheto predavania sa ot Sofia. Po moreto si gledat regionalnite blokove, nie sofiyskite. Ofisut e zad Sofia press na Zarigradsko shose :) Vuleva si e ot Sofia



Тема Re: Zashto oplyuha taka gadno Natalia v Signalno jultoнови [re: vortex]  
Автор anjelka (ангелче)
Публикувано07.07.03 02:31



Нима ти прави впечатление .В сигнално жълто говорят глупости за всекиго ,затова и никой не ги слуша.

Не се отчайвай дори когато си добре!


Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Ves]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано04.08.03 01:24



И какви по-точно са методите и стила му на работа,че ми стана интересно?

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема yjasнови [re: FlGHTER]  
Автор VALlA_CSKA (FReNsKaTa)
Публикувано05.08.03 15:14



Kakvo znachenie ima ot kade se izlachva Signalno jalto?Palna prostotia e tva predavane i pochti vsichko kazano v nego e nekva bolna izmislica na vodeshtata.Edva li tia ima niakakvo pravo da kazva koi e grozen,debel i komplexiran sled kato tia pritejava vsichki tezi neshta v izlishak..Otvratitelen grim,drehi i viziq..Neznam kak vaobshte ima smelost da se pokazva po televiziqta..Jalko,ako e ot Bs toia krokodil i ni zagroziava grada



Тема Re: Re Да, така енови [re: Scarlet]  
Авторpi4aga (Нерегистриран)
Публикувано14.08.03 12:33



A be vii ured li ste, kak moje da ne vi hareswa Albena, kak iskam samo da mi padne - maleee sha ia skysam, mnogo e gotina mackata be.



Тема Anti Signalno julto:)нови [re: anjelka]  
АвторSwetkavi4ka (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 10:35



Zdravejte!Nataliq e mnogo gotina i inteligentna jena!Razbrana i otrakana!Strashno me kefi:)Imam strahotna ideq!Iskate li da pusnem tema Anti signalno julto:))hihihihi i bez tova tazi tuk se e obuslovila kato takava!I men mnogo me drazni tazi Vuleva deto razpravq za tupite blondinki,ama qvno ne se e vijdala skoro v ogledaloto ili kato se e vidqla to se e stro6ilo gorkoto!:))Haide pishete za ideqta ,a az shte pusna temata!:))



Тема Защонови [re: vortex]  
Автор KillerQueen (RoCk MoNsTeR)
Публикувано02.09.03 11:10



ти пък защо и обръщаш на тая Албена Вулева внимание !?Не разбирам!?



Тема Re: Zashto oplyuha taka gadno Natalia v Signalno jultoнови [re: vortex]  
Автор Rogger Dojh (soulguard)
Публикувано13.10.03 11:16



в сигнално жълто кфо очакваш да направят, да разкажат за детството й?



Тема Ох, какъв си сладур!нови [re: vortex]  
Автор Jassen (член)
Публикувано13.11.03 19:44



Защото "Сигнално жълто" се занимава с това да обижда.
Ти да си видял по "Сигнално жълто" да се лее мед и масло по нечий адрес?

... и след дълъг път аз пак видях
изгрева след гаснещия ден...

Редактирано от Jassen на 13.11.03 20:37.



Тема Re: Zashto oplyuha taka gadno Natalia v Signalno jultoнови [re: vortex]  
Автор Beceлият Гoтвaч ()
Публикувано29.11.03 13:34



Защото сигнално жълто си е супер тъпо предаване, което не прави нищо друго освен да плюе по хората.. е, не че някои нямат нужда, но жълтурковците прекаляват

- Българскят сайт за готварски рецепти !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.