Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 27.04.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Zashto oplyuha taka gadno Natalia v Signalno julto  
Авторvortex (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 15:39



BEshe mnogo gadno, dori ne sum chuval tolkova mnogo obidi nakup v edno izrechenie za edin chovek. Kato se pochne ot tova za tonovete grim, za bruchkite okolo zlobnite ochichki i se stigne do perushinata, koyato i bila na glavata. i Kak taka Natalia si bila zastrahovala 3-te kosuma na glavata za 100 000 USD. Puskaha anketa da dokajat kakva sapunka bilo More ot lubov i kolko ligavo bilo predavaneto, kato estestveno, otriazaha vsichki hubavi mnenia i ne gi izluchiha. Bah ti prostacite sa v toga Signalno julto . Niama li koy da im palne klechkata!



Тема Re: Е, ти пък тая, сигналножълтата, имашнови [re: vortex]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано18.05.03 19:01



ли я за някакъв капацитет? Плюе Наталия Симеонова, защото и завижда!



Тема Re: i zashtoto e komplexarkaнови [re: Scarlet]  
Авторfirestarter (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 10:08



A smqtai...ima hora, koito haresvat tova predavane.
Spored men to e osnovano na zloba, otkolkoto na nqkakvi dostoverni fakti. Adski dolno e. Za 'Signalno julto' govorq de :))



Тема Re Да, така енови [re: firestarter]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано23.05.03 08:53



Питам се не виждат ли колко е скалъпено всичко. Не, то просто е извън всякакъв коментар. Но и тя (Вулева) щеси намери майстора.



Тема Re: А на мен...нови [re: Scarlet]  
АвторKopи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 11:20



"Сигнално жълто" ми действа положително. Защото всички оплюти от Вулевата ми стават още по-симпатични. А за Наталката се радвам, че й завиждат, защото има за какво!!!



Тема Re: А на мен...нови [re: Kopи]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано28.05.03 23:23



И на мен ми стават по-симпатични оплютите, дори и чалгаджиите.



Тема Re: А на мен...нови [re: Scarlet]  
АвторVes (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 09:37



Събудихте у мене любопитството!
Какво е това "Сигнално жълто" и по коя кабеларка върви? Може и да не го хващам тоя канал!



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Ves]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано29.05.03 21:35



само защото си ти, иначе не ми се иска да им правя рекклама.

предаването върви по "Скат". Повтарят го много пъти, но най-точният час, за който съм сигурна е събота, около 22ч. Самото предаване е много злобарско. Нещо като вестник "ШОк", но в ТВ вариант. Водещата, която мисля е и сценаристка /не съм 100% сигурно/ плюе наляво и надясно, но все хора на шоу бизнеса. Вярно, пуска разни свежарски лафчета, но много за сметка на хората. Учудвам се, че не си дава сметка, че тези личности, които оплюва си имат фенове и така тези фенове се настройват срещу "Сигнално жълто".



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Scarlet]  
АвторVes (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 09:15



Защо ли не съм учуден?
Аз съм от Бургас, но съм абонат на конкурентна телевизия и съответно нямам тази програма в кабела. Чел съм 1-2 броя на Шок и това ми е достатъчно за да разбера за какво иде реч! Не си струва да ходя на гости на комшията!
Между другото, по стечение на обстоятелствата, познавам и с собственика на Скат - Валери Симеонов и методите и стила на работата му.
Та затова казвам, че не съм учуден!



Тема Re: Ще ти отговорянови [re: Ves]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано01.06.03 11:23



Майка ми е една от най-редовните читателки на "Шок". Бих казала че "Шок" дължи съществуването си на нея. Първоначално много и се смеех, че го чете и му вярва, но сега, когато и отида на гости и аз го чета. Чета и се ядосвам какви неща пишат, но не преставам да го чета. На всичкото отгоре, забелязах че много хора го четат и цитират. Дори "Шок" малко ми се издигнаха в очите, след като на няколко пъти пуснаха разни слухове, които се оказаха верни. Не ме питай за какво точно се отнасяха, не си спомням точно. Единият беше за Галя от "Сатен", но за другите не се сещам.

А "Скат" не са ли си преместили офса си в София вече? Доколкото разбирам, това предаване се прави в София, макар че "Скат" е бургаска ТВ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.