Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 03.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Към екипанови  
Авторgina (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 00:00



Написах писмо в сайта на Море от любов с желанието да участвам в предаването. Исках просто да кажа на един човек, че го обичам, да го накарам да проумее. Проблема е, че той е руснак и живее в Санкт- Петербург и единствената ми връзка с него е по телефона. Знам, че сигурно не можете да отидете там, но бихме могли да измислим нещо с помощта на някоя руска телевизия или чрез телефона или пощата. Не знам, но се надявах заедно да направим нещо. Аз все още чакам да ме потърсите...



Тема rusnak???нови [re: gina]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано09.04.03 22:31



misleh si che samo majete v BG haresvat ruskinite - eto che i jenite haresvali majete ... i sega kakvo shte pravim nie v BG (naturalnite BG-ta)? shte ni lipsvash no lubovta dava krile - derzaj (tova prozvucha sjakash sam na 100 godini )



Тема Re: rusnak???нови [re: radiodj]  
Авторgina (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 14:07



Да, той е руснак, но живя в България 8 години, от които 6 с мен. Затова е толкова трудно, не мога просто така да забравя цели 6 години от живота си...



Тема ti samo [re: gina]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано10.04.03 15:15



zaradi godinite li? iskash da kajesh che chustvoto na privarzanost kam nego e pove4e ot chustvoto na lubov? dori i nishto da ne izleze po natatyk ne misli za tezi 6 godini kato za zagubeni - naprotiv ako naistina ti e bilo got s nego tezi 6 godini shte sa naj-hubavite ti 6 godini v jivota... a i njama nishto ve4no na tozi svjat!



Тема Re: ti samoнови [re: radiodj]  
Авторgina (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 17:21



Не е само заради годините. Ти естествено си напълно прав. Осъзнавам го и знам, че е така, но не знам защо не искам да го приема. Не мога да повярвам, че всичко е свършило, струва ми се някак нереално и пусто без него. И все пак мисля, че не е само навик... Между другото във форума на руската телевизия ОРТ пише един човек, който използва същата картинка като теб.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.