Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 10.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дявoл]  
Авторhum (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 09:54



Какви клюки, тя сама го каза в едно от предаванията...



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: hum]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано16.02.03 12:50



aha, e tova qvno sum go propusnala

Remember me?


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Moни]  
АвторBR (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 14:23



Nапротив, много е добре да можеш да правиш разлика м/у нещатата. Предаването е интересно, водещата го води много добре, ама това не значи, че изглежда добре ит.н. :) А тук както е зададен въпросът- харесвате ли наталия- не се дава идея за какво точно харесване става въпрос, и всеки си го интерпретира посвоему :) ма е добре и защитници да има де..



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор net-mania (.....)
Публикувано16.02.03 22:00



....



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 14:16



Men me kefi!Hubava e i ima 4ar.Samo 4e i az kato mnogo drugi triabva da priznaq 4e e po-hubava s prava kosa.Mnogo e krasiva i e nai-dobrata vodeshta koqto sum gledal!Napravo sum vluben!(buzikam se!!!)

Are 4ao



Тема xa sega de?!нови [re: Moни]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано18.02.03 00:08



"чара на Наталия. За косата няма да говоря защото сигурно процентът е 0,01% /" zashto govorish taka sjakash vsichki koito pishat tuk sa female? i trjabva li da izglejdam kato neja za da imam pravo na mnenie... obeshtavam utre otivam da se izrusja i shtese varna da dovarshim prikazkata...
"Най-интересното е, че всички го гледате, но май не искате да признаете положителното в предаването и във водещата"
cheti vnimatelno i nedej da slagash vsichki pod edin pohlupak.. zashtoto mn0ogo ovcho povedenie demonstrirash po tozi nachin... a shto se otnasja do samata tema za da ne se zajadesh che sam ot tezi kak gi nareche "за оплюване нямаме грешка" shte se povtorja che mi haresva Natalia.. haresva mi i predavaneto no me drazni fakta che po takav nachin trjabva da se pokazvat doblestite na predavaneto... daj da opluem drugite che da izpyknem nie a?
"Това да не е малко?" - nikoj ne e izpolzval dumata malko kato kriterij... za da oplue ili pohvali predavaneto i N. Stava duma za razlichni harakteri i vkusove.. ima myje koito haresvat blondinki kakto ima i takiva koito predpochitat brunetki (tjah i njakoi jeni gi haresvat, a blonditata neznam zashto ne se slavjat s dobro mnenie ot jenska strana) njakoi ot tezi hora haresvat sylzlivi istorijki drugi pyk obichat da koljat praseta i da zapisvat kvicheneto im na kasetki che da mogat po-kysno(kogato njama nishto za kolene) da si gi pusnat i da se nasladjat otnovo... zatova njama smisyl da se spori po vaprosa... vseki tuk post-va svoeto mnenie i ne e dlajen da se syglasjava s nechie drugo nito pyk njakade e napisano che sled kato na dumi vyv foruma go oborish toj shte si promeni stanovishteto i shte zapochne da gleda s drugi ochi na sveta...
tva besghe ot men.. stiga tolkoz che me zaaboljaha prastite ot mnogo prikazki...



Тема vyv vsjaka shega...нови [re: max]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано18.02.03 00:12



ima 50% istina... xaxa... am za pravata kosa imash vkus!

"Vseki ima pravo da njama vkus"



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
АвторKУPoвoaзиe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 00:50



изкуствена е:
външния й вид
маниерите й
излъчването й





Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: KУPoвoaзиe]  
АвторKУPт (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 10:17



Аха-аха.



Тема Re: Моето мнение! [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор Fever (®)
Публикувано19.02.03 11:58



Прочетох почти всички мнения по темата и според мен повечето отрицателни мнения са плод на завист и на типичното за повечето хора поведение - да обсъдят по селски един човек и да го оплюят, само за да се намерят на приказка. На мен лично Наталия ми харесва, чаровна е, лъчезарна е, и е абсолютно подходяща за водеща на такъв тип предване. Според мен и поведението й по време на предването идеално пасва със сюжета на предаването. Подобно мнение бих изразила и за Гала.
Престанете само да плюете хората, много е грозно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.