Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 10.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: galaxy]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано12.10.03 12:41



въпрос на лично мнение и предпочитания.



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор Taйнa (непознат)
Публикувано20.10.03 17:38



Ама на тебе от петлъчевото листо,май нещо ти е станало щом ти харесва Наталия.Има нещо отблъскващо в нея.



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор SiSSi (непознат )
Публикувано26.11.03 09:23



Спиред мен е невероятна! Определено има всички данни да бъде страхотна Жена! Приятелят ми е на същото мнение! Страшно я харесваме и двамата!



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: SiSSi]  
АвторДявoлитa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.03 13:20



Според мен в това предаване липсва драматизъм, няма изненада и тръпка. Самата Наталия внушава на зрителите идеализъм, който сами се досещате е невъзможен в една връзка или изобщо в любовта. Обърнете внимание как се прави същото предаване в западните телевизии. Не е интересно, когато двама души се обичат, всичко е супер в отношенията им и т.н., а да учавстват в 50 % от предаванията на Море от Любов. Далеч по-вълнуващо за зрителя е да стане свидетел на сдобряване, раздяла, дори свада. Вратата прекалено бързо се отваря в студиото и решилите се да дойдат се появяват на секундата. И с това финално: "Аз ви обичам, обичайте се и вие" Наталия стана досадна на зрителите си. Време е вече да измисли нещо друго.



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано06.12.03 22:43



И на мен. Голяма феичка е

Ляо!


Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано09.12.03 00:40



Мнение? За Нашата Морална съдница ли? Ами не ми е хубаво мнението.
Едно че е нахална и гони хората, дори когато не искат да ги снимат (леле, ако мен ме подгони, такъв ще й фрасна...), но върхът е като почне да им се кара (особено на мъжете), ако жените са отказали да дойдат в студиото - "Пък може би вината е в теб, пък може би ти си прекалил! Пък тя няма да те търпи толкоз време, пък ти май трябва да се промениш, пък я сега иди и направи туй и туй!..."
Това е тя - Нашата Морална съдница.

Saint Seiya Tenkai, February 2004!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.