Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 28.06.24 
ТВ предавания
   >> Море от любов
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 19:54



Според мен тя е много лъчезарна :-) В този смисъл ми допада и гледам предаването що годе редовно. Не мисля,че за самия коментиращ е добре да набляга само за недостатъците и лошите качества на когото и да е...
Като всички нас и Наталия си има своите недостатъци, но защо те трябва да се поставят пред положителните й черти...
По-добре човек да се порадва на хубавото, отколкото постоянно да дебне фаловете на околните..
Сладуранка е :-)



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Авторobektivna (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 21:22



Ami tia e prosto edna hitra selianka s mnogo debeli vrazki /ne zabraviate 4e tragna ot ROKOKO/!!!
Za jalost v BG. i dnes vse o6te e mnogo trudno da probie6 v TV bez vrazki, a predi 10 g. be6e dori nevazmojno[shoki



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Cтeлa]  
Авторzerg (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 03:28



Има слепи хора.



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
АвторTeem (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 14:42



На нас Наталия много ни харесва.Между другото една от нас е эодия водолей
като нея.Много искаме да се эапоэнаем с Наталия.



Тема ami togavaнови [re: Teem]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано25.03.03 07:57



neka napravim sbirka na vodoleite... i az shte doida...che inache ako ste si samo vie mnogo feministko party moje da se poluchi



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор Knight66 (непознат )
Публикувано02.04.03 16:22



Kakvo mislite za tqloto na Natalia?



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
АвторШyшyмиra (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 16:57



Харесвам я !:))))
И косата и дрехите и думите и начина по който говори и води предаването - всичко в нея ми харесва!:))



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор sicam (непознат )
Публикувано15.04.03 12:55



Ako Natalia v deistvitelnost e tolkva iskrena i emocionalna to tia prosto e na 1 miasto ot vsichki vodeshti na show predavania.
A licno az mnogo ia haresvam kato gena i vodesht



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Автор Eлeмeнтapнa (познат)
Публикувано11.05.03 22:41



много и личи съветският произход макар и наполовина.. мен ако питате за украйнска курва бива..ама за българска водеща не..како Наташа..не ми трии мнението моля те



Тема Re: Какво е мнението ви за Наталия?нови [re: Дaмaтa в 3eлeнo]  
Авторjanapet (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 21:31



Ами тя Наталия е същата като Гала, третата такава водеща е в Канал1 - не й помня името, но води предаване "По-добре късно". Толкова са глупави, че на моменти на мен ми става неудобро като ги гледам. Всъщност това е точно за манталитета на не малка част от зрителите (за съжаление) сапунени сериали, Бойко Борисов, чалгаджийски балади и трите глупачки за допълнение... А-а-а да има и една депутатка (ех то едва ли е една, но за тази се сещам) казва се Юлияна Дончева е тя е толкова тъпа, колкото и трите водещи. Ужас, направо не ми се иска да е истина, но




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.